Okuma Günlükleri

Ağrı dağı na devam ediyorum onun yanında da drina köprüsüne başladım. Bosna ya karşı büyük bir ilgim var o yüzden dün Bi program izledim onun etkisiyle de hemen başladım kitaba. Sen başladın mı yeni kitaba

Ağrı dağı na devam ediyorum onun yanında da drina köprüsüne başladım. Bosna ya karşı büyük bir ilgim var o yüzden dün Bi program izledim onun etkisiyle de hemen başladım kitaba. Sen başladın mı yeni kitaba
Drina köprüsü'nu duymustum canim bitince yorumlarini merak ediyorum 💞
Ben bir klasik bir dini bir de kafa dagitici kitap okuyacagim diye kendime sira belirlemistim klasik ve dini okudum simdi sira kafa dagitmalik kitap siramda 🙃
Kendime yeni bir ben lazim diye bir kitabim vardi babam almisti ona basladim guzel eglenceli gidiyor 🥰

Herkese selamlar e benim de birikim var bu konuda. Çocukluğumdan beri çok kitap okurum. Gülten Dayıoğlu çocukluk favorimdi. Klasiklerden Gorio Baba favorimdi o betimlemeler müthişti. Bir dönem Ahmet Günbay Yıldız okumuştum ama çok getirisi olmayacağını ve konunun hep aynı olduğunu anlayınca bıraktım. Sonra da Doğan Cucelogluna başladım lise ve üniversite yıllarım onunla geçti. Daha sonra mesleğe baslayinca kafam dağılsın diye Romanlara başladım. Dilini en çok sevdiğim Ayşe Kulin okudum. Canan Tan okudum. En etkilendiğim kitabı Boranın kitabıydı. Şimdilerde ise Bircan Yıldırım okuyorum. Duygusal Zekâdayım.

Herkese selamlar e benim de birikim var bu konuda. Çocukluğumdan beri çok kitap okurum. Gülten Dayıoğlu çocukluk favorimdi. Klasiklerden Gorio Baba favorimdi o betimlemeler müthişti. Bir dönem Ahmet Günbay Yıldız okumuştum ama çok getirisi olmayacağını ve konunun hep aynı olduğunu anlayınca bıraktım. Sonra da Doğan Cucelogluna başladım lise ve üniversite yıllarım onunla geçti. Daha sonra mesleğe baslayinca kafam dağılsın diye Romanlara başladım. Dilini en çok sevdiğim Ayşe Kulin okudum. Canan Tan okudum. En etkilendiğim kitabı Boranın kitabıydı. Şimdilerde ise Bircan Yıldırım okuyorum. Duygusal Zekâdayım.
Canim Gokcem hosgeldin 😍
Derya denizsin sen de masallah 💞
Meslek neydi kuzum senin?

Merhaba arkadaslar tatilde olunca okuyorum ama evdeki kada yogun degil 🙃
Kendime yeni bir ben lazim yarisina geldim cok tatlış bi kitap anlatim dili kisiler falan gayet eglenceli gezdikleri yerleri ben de geziyorum sevdim 🥰💞

Gunaydiin canlar okuyor muyuz neler yapiyoruz 🥰
ummhnisa ummhnisa canim agridagi nasi gidiyo bitti mi?
seyrekyagmur seyrekyagmur kuzu seker prtakali ne alemde 🙃 ben de yeni siparisler vermistim dun gelmis otel dinusu isyerinden aldim pucca gunluk 1 de var 😍
E Emnis kaptanim kuzu hastayken cok okuyamamissindir simdi iyi di mi Emre 🤗 bakabildin mi Gülseren bugdayciogluna 💞
Ben de tatilde bol okurum dedim cok okuyamadim bugun biraz okucam insallah 🥰

Günaydın canımmm
Burayı ihmal ettik değil mi
Evet emre hastayken okuyamadım ama yinede kişisel gelişim kitabıja göre baya hızlı gidiyor kitabı yarıladım bu hafta içi biter herhalde oldukça iyi gidiyor. Özellikle içindekilerin birebir hasta notları olması etkiliyor insanı yazar sadece isimleri meslekleri değiştirmiş onun dışında yaşanılanlar gerçek.. insanlar ne çıkmazlara girmiş ve psikoloji nasıl birşey ki doğru yaklaşıldığında o insanlara faydalı olunabilinmiş.
Senin yeni kitabın ne 🤗

Günaydın canımmm
Burayı ihmal ettik değil mi
Evet emre hastayken okuyamadım ama yinede kişisel gelişim kitabıja göre baya hızlı gidiyor kitabı yarıladım bu hafta içi biter herhalde oldukça iyi gidiyor. Özellikle içindekilerin birebir hasta notları olması etkiliyor insanı yazar sadece isimleri meslekleri değiştirmiş onun dışında yaşanılanlar gerçek.. insanlar ne çıkmazlara girmiş ve psikoloji nasıl birşey ki doğru yaklaşıldığında o insanlara faydalı olunabilinmiş.
Senin yeni kitabın ne 🤗
Gunaydin canimm masallah sana ne guzel okumussun 🤗 ya kirmizi oda annem gelince az biraz izliyorum gercek hayattan olunca cok etkileyici geliyo ama cok da uzucu 🥺 insana yol gosteriyor mu canim kendinden biseyler bulabiliyor musun?
Benim yeni kitap kendime yeni bir ben lazim 🙃 30lu yaslardaki bir kizimizin işini kaybedip bir tatile cikmasiyla basliyor cok pozitif bir kitap karaklerler cok sevimli gezdigi yerleri ben de gezmis gibi oldum tatli iyi hissettiren cerezlik kitaplardan 🥰💞

Gunaydiin canlar okuyor muyuz neler yapiyoruz 🥰
ummhnisa ummhnisa canim agridagi nasi gidiyo bitti mi?
seyrekyagmur seyrekyagmur kuzu seker prtakali ne alemde 🙃 ben de yeni siparisler vermistim dun gelmis otel dinusu isyerinden aldim pucca gunluk 1 de var 😍
E Emnis kaptanim kuzu hastayken cok okuyamamissindir simdi iyi di mi Emre 🤗 bakabildin mi Gülseren bugdayciogluna 💞
Ben de tatilde bol okurum dedim cok okuyamadim bugun biraz okucam insallah 🥰
Okuyorum nasipse pazartesi bitecek kuzum sonra bikac kitaplarim var okumadığım onda size danişacagim ☺️

Gunaydin canimm masallah sana ne guzel okumussun 🤗 ya kirmizi oda annem gelince az biraz izliyorum gercek hayattan olunca cok etkileyici geliyo ama cok da uzucu 🥺 insana yol gosteriyor mu canim kendinden biseyler bulabiliyor musun?
Benim yeni kitap kendime yeni bir ben lazim 🙃 30lu yaslardaki bir kizimizin işini kaybedip bir tatile cikmasiyla basliyor cok pozitif bir kitap karaklerler cok sevimli gezdigi yerleri ben de gezmis gibi oldum tatli iyi hissettiren cerezlik kitaplardan 🥰💞
Kırmızı odayı bende artık pek izleyemiyorum denk gelirsem ancak orada tabi alıntı var birebir gerçek hayat hikayesi değiller daha çarpıcı olsun diye herhalde :)
Kitabı okurken kendimden birşey bulmuyorum ama kendime yaptığım çıkarımlar oluyor tabi. Akıl sağlığı cidden bir anlık bir şey 😔 şükretmeli ve kendimizi şu hayatta asla yormamalı yıpratmamalıyız içimize attığımız herbir şey ileride bize psikolojik bir hastalık olarak dönebilir. Kitapta kimlerr kimleerr hastalanmış doktorlar bankacılar bürokratlar devlet memurları ev hanımları onların sırlarını hastalıklarını okumak çok sürükleyici oluyor 👀
Senin kitap okadar tanıdık geldi ki okudum mu diye baktım ki sonrada şarkı sözü olduğunu hatırladım 🤭🤭 kitap kapağı bile çok tatlı 😍😍iyi okumalar canımcım

Son düzenleme:
Kırmızı odayı bende artık pek izleyemiyorum denk gelirsem ancak orada tabi alıntı var birebir gerçek hayat hikayesi değiller daha çarpıcı olsun diye herhalde :)
Kitabı okurken kendimden birşey bulmuyorum ama kendime yaptığım çıkarımlar oluyor tabi. Akıl sağlığı cidden bir anlık bir şey 😔 şükretmeli ve kendimizi şu hayatta asla yormalı yıpratmamalıyız içimize attığımız herbir şey ileride bize psikolojik bir hastalık olarak dönebilir. Kitapta kimlerr kimleerr hastalanmış doktorlar bankacılar bürokratlar devlet memurları ev hanımları onların sırlarını hastalıklarını okumak çok sürükleyici oluyor 👀
Senin kitap okadar tanıdık geldi ki okudum mu diye baktım ki sonrada şarkı sözü olduğunu hatırladım 🤭🤭 kitap kapağı bile çok tatlı 😍😍iyi okumalar canımcım
Gerçekten cok sukur canim akil ruh sagligi gidince geriye bisey kalmiyo maalesef 😔 cok sukur halimize Allah afiyet versin her turlu 💞
Evet sertapin sarkisiydi di mi 🤭
Sagol canim bir iki gune bitiricem insallah 💞

X