okul öncesi demo ders

dearpoison

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2024
31
17
21
merhaba işe alım sürecinde öğretmenlerin demo derse girdiğini öğrendim. özel bir kurumda çalışmam gerekecek. (kpss çalış diyenler gelmeden söyleyeyim ilk konumu okuyun.) bu demo ders nasıl oluyor? ne tür etkinlikler kullanılıyor bilgisi olan var mı? staj ve gönüllü gözlem zamanlarından sınıf ortamına hakimim ama özel kurum benden ne bekler hiçbir fikrim yok. bilenler birazcık anlatabilir mi?

merhaba işe alım sürecinde öğretmenlerin demo derse girdiğini öğrendim. özel bir kurumda çalışmam gerekecek. (kpss çalış diyenler gelmeden söyleyeyim ilk konumu okuyun.) bu demo ders nasıl oluyor? ne tür etkinlikler kullanılıyor bilgisi olan var mı? staj ve gönüllü gözlem zamanlarından sınıf ortamına hakimim ama özel kurum benden ne bekler hiçbir fikrim yok. bilenler birazcık anlatabilir mi?
ben ingilizce öğretmetmeni olarak girdim derse. bir konu verdiler (istersen sen de secebilirsin bir konu demişlerdi) ama ben istemedim onlar secti. işte su sınıf öğrencisine uygun anlat dediler.

bir kez de online olarak katıldım. o zaman dersten 2 gün önce konu ve sınıf bilgileri verilmişti. 2 gün sonra da demoyu yaptık.
benim tecrübelerim bu kadar 😂 okul öncesinde nasıl olur bilemem. önceden konu verilmesi gerekir diye düsünüyorum cünkü sizde materyal çok önemli oluyor.

X