ojesiz tırnak ağrısı

elfelft

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2018
1
0
26
arkadaşlar sürekli oje sürüyorum hatta tırnaklarım ojesiz durmuyor diyebilirim silip hemen yenisini sürüyorum bazen sürmediğimde tınaklarımda ağrı ve acı hissediyorum ve hemen sürmek zorunda kalıyorum sürdüğümde böyle şikayetim olmuyor sizce sebebi ne olabilir. yardımcı olursanız sevinirim

sürekli havasız kaldığı için sararma ve yanında enfeksiyon olur tırnakta. hatta hatırlayamadım adını ama çok zararlı bir madde vardı akciğere kadar etkisi oluyormuş.

gerekirse çok dayanılmaz acı hissederseniz doktora gidin ama oje sürmeden durmaya alışın.

arkadaşlar sürekli oje sürüyorum hatta tırnaklarım ojesiz durmuyor diyebilirim silip hemen yenisini sürüyorum bazen sürmediğimde tınaklarımda ağrı ve acı hissediyorum ve hemen sürmek zorunda kalıyorum sürdüğümde böyle şikayetim olmuyor sizce sebebi ne olabilir. yardımcı olursanız sevinirim
Tırnakların sürekli ojeli ise, hep kapalı kalmaktan kimyası bozulmuştur.

Başka bir probleminiz olabilir. Oje tırnağı dış etkenlere karşı korur. Tırnağınızın hava almasına gerek olmadığı için bu sebepten sorun yaşamazsınız. Tırnağınızla ilgili başka bir sorununuz olabilir ve oje sürünce koruma altında olduğu için ağrı yaşamıyor olabilirsiniz. Bir doktora danışmakta fayda var

Tirnaklarin ic organlarla baglantisi vardir.oje surmekle ic organlarini mahvediyorsunuz.sanirim bagimlilik olmus sizde.

Bence en az 1 ay hiç oje sürmeyin. Asetonsuz oje çıkarıcıları deneyin. Belki aseton zarar veriyordur. Bir de temiz tırnaklarınıza asit oranı düşük organik zeytinyağı sürmeyi deneyebilirsiniz. Zeytinyağının birçok tedavi edici özelliği var.

X