off bacaklarda kotu gorunen kilcal damarlar

LaraLaraa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2009
24
0
arkadaslarr benim bacaklarimin ust tarafinda ayakta cok durmadigim halde ince orumcek agi seklinde bi ton kilcal damarlar var bazilari mor bazilari kirmizi bazilari yesil simdi yavas yavas diz kapaklarimin alt taraflarina dogruda iniyo daha cok yayilmadan ben bunlardan kurtulmak istiyorum ama nasil :S ( sanirim bu varis olayi hamilelikten sonra daha cok artiyo) Kilcal damar tedavisinde lazerin etkili oldugu soyleniliyo lazer etkili bi yontemmi tekrar olma durumu varmi yada baska ne gibi seyler uyguliyabiliriz icinizde benimle ayni kaderi paylasan kimse varmi? Ve bu damarlar icin hangi dr gorunmemiz lazim ve bildiigniz duydugunuz uzman kisiler varmi bu konuda? lutfen cvp arkadaslar

Allah baska dert hastalik vermesin tabi bunlar ufak tefek seyler ama bayan oldugumuz icin boyle seylere duskunuz hic birimiz kotu gorunmek istemeyiz.

Son düzenleme:
Benim diz kapağımın tam arkasında tükenmez kalemle çizilmiş gibi yaklaşık 2 cm görüntüsünde kılcal damar vardı ve bazen ağrıyordu.Lazerle 2 seansta tamamen yok oldu.Tavsiye ederim.Fakat yapan kişi doktor olsun mümkünse canım.Yani ben lazerle kesin sonuç aldım.Bir seneyi geçti yerine çıkmadı canım.Yani lazer işe yarıyor.

Merhaba,bende de aynı sorun var maalesef , geçen sene nisan ayı Dr. ıbrahim Saraçoğlu'nun lahana kürünü yaptım 2 kürde bir tarafım tamamen, diğer tarafım da kısmen düzeldi.Dolaşım bozukluğundan oluyor damar genişlemesi ve bu kür gerçekten mükemmel.Bu sene tekrar belirginleşti ama ben de üşendim yapmaya zaten lahana mevsimi de geçti ama siz bulursanız mutlaka deneyin derim en azından hafifler.Kürün tariflerini nette bulabilirsiniz.

Benim diz kapağımın tam arkasında tükenmez kalemle çizilmiş gibi yaklaşık 2 cm görüntüsünde kılcal damar vardı ve bazen ağrıyordu.Lazerle 2 seansta tamamen yok oldu.Tavsiye ederim.Fakat yapan kişi doktor olsun mümkünse canım.Yani ben lazerle kesin sonuç aldım.Bir seneyi geçti yerine çıkmadı canım.Yani lazer işe yarıyor.

benimde çok ayakta durmaktan dolayı sanırım üst bacağımda var mafoldumben bu sene farkettim bende.. kürlerle falan pek uğraşamam da lazerde hiç acı hissettin mi bide ne kadara patladı sana en azından fiyatlar konusunda bi fikir oluşsun bende:sm_confused:

Bunlar ya ayakta çok durmaktan ya da çok oturmaktan oluyor kızlar. Misal ben sürekli bilgisayar başında oturduğum için bende de var. Lazeri bilmiyorum ama şu lahana kürünü merak ettim, bir araştırayım bakayım

kara üzüm çekirdeğinin faydası olduğunu duydum
kilo aldırmaması içinde tok karnına yiyorum bir kaç gündür..

merhaba. aradan 10 sene geçmiş. ne durumda bacağınız ? lazeri erede yaptırdınız ? bacaktaki kılcal damarlara kesin çözüm mü? devlet hastanesinde yaparlar mı?

Benimde diz kapağımın arkasında aynı durum var.dogumdan sonra çıktı.başka ne gibi bi cözüm Yolu bulabilirim acaba?

X