O Benim Dünyammmm

E

EU1

Ziyaretçi
KIZLAR YA NE VAR NE YOKSA KIZIM ARTIK EŞİM BENİ ESKİSİ KADAR İLGİLENDİRMİYOR.NE YAPTIĞI NERDE OLDUĞU BİLEE.GERÇİ HER AKŞAM EVİNDE BİZİ SEVER SEVERİZ BİRBİRİMİZİ AMA BEN SOĞK KALIYORUM SANIRIM .O GELDİĞİNDE KIZIM UYUYO OLSA BİLE KIZIMIN DİBİNDEYİM AMAN ÜSTÜ AÇILMASIN,AY NEFES ALIYOMU,YÜZÜNE ÖRTÜ GELMESİNNN...NE TELEVİZYON NE BİŞEY SADECE İNTERNET VE KIZIM VAR HAYATIMDA.BU DURUM NE ZANMANA KADAR SÜRECEK BİLMİYORUMMMM..UMARIM EŞİM BENİ ANLIYODURRRRR:çok üzgünüm:

bende öyleyim egemen ama babamız şikayetçi değil bu durumdan çokta ilgisiz kalmamaya çalışıyorum ama olmuyoki varsa yoksa kuzum :)

Yani akıl vermek gibi olmasın ama, sanırım hormanlardandır, yada annelik güdüleri heralde. Ama yanlış yapıyorsun diyebilirim. Çünkü senin dünyan 3 kişilik şuan en azından çekirdek kısmı bu şekilde ve eşinede zaman ayırmalısın.
Herkesin başına gelecek diye bir şey yok ama bu şekilde davranan kadınlar oluyor ve sonucları bazen üzücü olabiliyor. Eşinde elbet bebeğine ayırdığın zamanı anlıyordur belki. Ama yinede bide bunun tam tersi olduğunu düşün, sana öyle davranılsa.
Mesala markete gidince sırf kızının ihtiyaçlarını görse, herşeyde ilk onun ihtiyacının giderilmesi ön planda olsa sen ne düşünürdün. Tabii ki kadınlar biraz farklı düşünür ne var bunda iyi baba diyebilirsin ama bir zamandan sonra
neden neden dersin diye düşünüyorum
bence kızının başında bile olsan onuda size dahil et anlat, beraber yapın
hem senin isteğin olur hem ihmal etmemiş olursun

aman bende ne çok biliyorum he içimden geldi yazdım valla kusura bakma hemi
akıl öğretmek için değil :)

bebişine uzun ömürler analı babalı inşallah:nazar:

:Roflol::Roflol: ben bilsem baştan doğururdum bizdede eşime birşeyler oldu kızının dibinden ayrılmıyor :Roflol: kıskanmaya başladım. benim çocuğuma düşkün olmam normalde ona ne oluyor. benneyaptımki şaka bir yana tv de bir reklam vardı görmemişler uyuyan bebekte izlenirmi hiç derdim valla gece gündüz başındayım. uyurken seyretmek daha zevkli. eşim bazen abartınca görmemiş misali yapma diyorum bana gördükmi ki diyor. :Roflol:

Haklisin Camdankalp Gibi Yazmişsin Saol Cnm.evet Bunun Bilincindeyim Aslinda Ama Zamanla Düzene Girecek Sanirim.gülaracim Benim Eşimde Pek şikayetçi Olmasada Mimiklerinden Anliyabiliyorum.bana Diyoki Beni Unutmaaaa öyle Anliyorum Yaniiiii

Evet Cnm Zaten Kizlar Babaya Düşkünler O Geldiğinde Ne Sancimiz Kaliyor Ne Bişeyimiz...ben Kendimi Hiç Böyle Tahmin Etmezdimmmm..40 Yillik Anne Olduk çiktikkk

bak bu kızlar sizi satıcak nasılsa , babasına aşık olcak, sizin yanında bile oturmanıza izin vermiycek, süslenince çirkin oldun babamı süslendin diycek
konuşmayı öğrenmeden onlar, siz keyfiniza bakın.
Arkadaşımın kızı var annesi babasının yanına otursa kıyameti kopartıyor yani siz bilirisniz bende demesi :)

Ii Geceler Kizlar Saolunnnnn Ortak Oldunuz Banaaaaa

güldencim bende aynıyım bugun bıraz eşim ilgılendı benım işlerım vardı huysuzluk yaptı bayağı baktım bızımkı yeter sus fılan dıyo bı içime dokundukı sorma oyle deme oğluma dedım ama yazık oda susturmak için sasırmıstı neyapacağını:1rolleyes:

ay bilmiyorum bende yeni hamişim biliyorsunuz benimki şimdiden sabah akşam karnımı öpüyor dün bir sinirlendim bana diyor sinir yapma çocuğuma zarar verme sakın diyor iyi bak ona giyor şimdiden sattı beni...ilerde de egemencim senin gibimi olurum bilmiyorum ama eşime de zaman ayırmak iyi olacak cnm kendini yanlız hissettiğinde başka uğraşlara yönelebilri dışarda ki arkadaşalrıyla birlikte olmak isteyebilir ne bilim benden göremediği ilginin farkına varıpta dışarda ilgi araması çok normal bu yüzden elimden geldiğince de bebiş kociş ve ben ....

BEN EŞİMİ SALLAYAMAM Bİ YERE ONUN SAYESİNDE BU ÇOCUĞA SAHİP OLUCAM ÇÜNKÜ...GENE DE SAYGI DUYUYORUM CANIM SANA..

Allah yavrunu size bağışlasın arkadaşım ama yanlış yapıyorsun. Belki şimdi bunun farkında değilsin ama kocandan lütfen uzak durma. Eşinde biryere kadar seni anlayabilir sonrası hüsran olabilir.Birbirinizden uzaklaşmayın, dengeyi koruyun lütfen.Çocuğun yeri ayrı eşin yeri ayrı, her ikisininde sevgiye, ilgiye ihtiyacı var. Önemli olan bunu başabilmek. Sevgiyle kal.

daha yeni anne olmanın veridiği hormanal duygularla yaptığın bir avranış şeklidir egemencim yakında düzelir merak etme sen, vücudun kendinizi bir toplayın bak her şey o zaman normala dönecek üç kişilik minik ailenize bir ömür mutluluklar diliyorum sonradan çoğalma düşünceniz olabilir onlarlada tabiki :))

saolun kızlar evet o da minik bi kedi ilgisiz kalınca küsüyor hele o mimikleri.tamam arkadaşlar ya iyiki konuyu açmışımda içimde patlamamış.evet kocişe de ilgi bebişe de ilgi....ayarlama yapmaya başlayayım artık...

belki bu konuda henüz tecrübesizim ama bence eşleride ihmal etmemekte fayda var.biz nasıl ilgi istiyorsak bence erkeklerde öyleler.sadece onlar bunu bizim kadar rahat dile getiremeyip başka şeylerle ilgileniyorlar.hem unutmamak lazımki bebişler bizim kadar onlarında canından bir parça.aynı tavırları onlar sergileyip bize karşı ilgisiz kalsalar ne hissederiz diye düşünmek lazım.

biz alıştırıyoruz erkekleri tabi hayatımızın merkezi olmaya. sonra minicik bişe gelip te ilgiyi ellerinden alınca hemen kıskançlığa başlıyorlar. tabi bunu diğer zamandaki kıskançlıkları gibi direkt ifade de edemiyorlar çünkü neticede bebek onlarında bebeği ve ufacık bir yavruyla rekabet etmek ayıp bişey bunun farkındalar. ama zorlarına gidiyor ve içlerine atıyorlar. tabi kadınlar için de dengeyi ayarlamak çok zor. bir süre sonra bebek biraz kendine geldiğinde herşeyin düzene gireceğinden eminim. bebeğin annesine tam anlamıyla muhtac olduğu bu dönemde çok içgüdüsel bir davranış bence . o yüzden sorun yok derim ben

biz bebeğimn tüm bakım ve ihtiyaçlarını birlikte gidermeye çaışıyoruz. yorgun olduğum geceler o uyutuyoo. vitaminlerini o veriyo. paylaştık işleri yani. bebekten sonra daha başka bisevmeye başladım kocamıııı sankii:)

Allah Bozmasin Cnm Kocalar Sevilmezmiiii...10 Senemi Vermişim Bende Allah Ayirmasin Sevdiklerimizdennnn

X