nurovic diyet yolculuğu

Ben takınlıyım bir şeye taktıysam onu bır sekılde yaparım oğlan uyuduğu gıbı yada babası baktıgı vakit hemen spora başlıyorum her vakti değerlendirmeye çalışıyorum yorgun ve uykusuz da olsam spor yapmayınca daha çökmüş hissediyorum bunun psikolojisi daha kötü geliyor uykusuzluk ve yorgunluktan teşekkürler canım 🥰
Mesela dün akşam sporunu gece 1 buçukta yaptım 🤭
:rolleyes::confused::KK9:

Cok sağol canım Allah ragzı olsun 💐
Evet malesef ama sorun değil bir dahaki sefere daha iyi olur inşallah yavaş olsun kalıcı olsun 🥰
Bende aynı şeyi düşünüyorum. yavaş gitsin ama kalıcı olsun. zaten son kilolar istesek hızlı gitmiyor malesef :-)
Ben takınlıyım bir şeye taktıysam onu bır sekılde yaparım oğlan uyuduğu gıbı yada babası baktıgı vakit hemen spora başlıyorum her vakti değerlendirmeye çalışıyorum yorgun ve uykusuz da olsam spor yapmayınca daha çökmüş hissediyorum bunun psikolojisi daha kötü geliyor uykusuzluk ve yorgunluktan teşekkürler canım 🥰
Mesela dün akşam sporunu gece 1 buçukta yaptım 🤭
2. oğlumu dünyaya getirdiğim bende böyleydim her boşlukta leslıe yapardım yada eliptiğe binerdim. durmadan hareket halindeydim. zaten kendini planlayıp programladığın zaman mutlaka uyguluyorsun. yemekte aynı şekilde. ben ne yiyeceğimide bir gün önceden kafamda belirliyorum yoksa kesin araya bi kaçamak sızar :-)

kaç kiloydunuz bi gidip listeye bakayım. tebrik ederim bu arada :KK5:
26 nısanda 77 küsürlerde basladım gecen hafta reglıydım bıttı cuamrtesı basladım geri.
bugun ama kactı bıraz domateslı makar yedım bı bucuk tabak. Aksamda dısarda olacagım gıdecegım yere yuruyyerek gıdıcem. ızgara tarzı yemeyı dusunuyorum yarından devammm

Yazdım canim. Bu sistemde daha kolay oldu daha değiştirmem.
teşekkür ederim canım eline sağlık
26 nısanda 77 küsürlerde basladım gecen hafta reglıydım bıttı cuamrtesı basladım geri.
bugun ama kactı bıraz domateslı makar yedım bı bucuk tabak. Aksamda dısarda olacagım gıdecegım yere yuruyyerek gıdıcem. ızgara tarzı yemeyı dusunuyorum yarından devammm
ne güzel :KK68:sonuç olarak vermişsiniz bıraktınız sayılmaz demekki dikkat etmişsiniz tebrik ediyorum güzel sonuç :sampiyon:

Cnm sana zahmet boyunu yazar mısın tekrar. Diğerleriyle yazayım.

30. Gün
(detox programı 1.gün)

Sabah
250 gr yoğurt
7 hurma

Öğlen
250 gr yoğurt
7 hurma

Akşam
250 gr yoğurt
7 hurma

Eklentiler

• IMG-20240512-WA0001.jpg
    IMG-20240512-WA0001.jpg
    40,1 KB · Görüntüleme: 9
Bende aynı şeyi düşünüyorum. yavaş gitsin ama kalıcı olsun. zaten son kilolar istesek hızlı gitmiyor malesef :-)

2. oğlumu dünyaya getirdiğim bende böyleydim her boşlukta leslıe yapardım yada eliptiğe binerdim. durmadan hareket halindeydim. zaten kendini planlayıp programladığın zaman mutlaka uyguluyorsun. yemekte aynı şekilde. ben ne yiyeceğimide bir gün önceden kafamda belirliyorum yoksa kesin araya bi kaçamak sızar :-)
Aynen öyle 🤭 hedefe zaten son 5.500 kalmıs acelem yok 2 ay içinde gitse tamamdır oda gider herhalde 😅
Evet bende öncesinde video bakıp bugün bunu yapıcam diyerek yapıyorum ogun nekadar yorgun veya enerjık yada canım ne yapmak istiyorsa motive edici oluyor 🥰evet yemek konusuda öyle kahvaltı eder etmez bakıyorum evde ne var ne yiyebilirim değişiklik olsun ona göre planlayıp hazırlıyorum bu sayede saglıklı şeyler yiyebiliyorum öbür türlü dediğin gibi kaçamak yada hazır gıdalara yönelme riski daha fazla
Dün esım magnum almıs onu bıle yemedim kızım yedi ben kendime saglıklı dondurma yapıyorum hergün ondan yiyorum tariften 4 adet çıkıyor hemde büyük öyle küçük bişi değil 4 tanesi toplam 356 kalori 4 e bölersek tanesi 89 kalori hepsini de yesem 1 2 tanede asla kılo aldırmaz çünkü içeriğinde sadece muz bal şekersiz çikolata ve süzme yoğurt var 😋🥰

30. Gün
(detox programı 1.gün)

Sabah
250 gr yoğurt
7 hurma

Öğlen
250 gr yoğurt
7 hurma

Akşam
250 gr yoğurt
7 hurma
Cok korkuttu bu gözümü baygınlık geçiririm bu sekılde beslenirsem okadar protein almama rağmen bazen elim ayagım boşalıyor gozlerım kararıyor 😅 bu şekilde 1 hafta devam edersen gerçekten cok tebrik ederim 💐🥴

Sabah sporu:
15 dakika karın egzersizi

Öglen sporu:
13 dakika 15 günde forma gir videosu (bir kısmı 3 kılo dambıl ile)
32 dakika hızlı tempo kardiyo videosu

Akşam sporu:
32 dakika kardiyo videosu
16 dakika kalça sekıllendirme egzersizi (5kilo dambıl ile)
(Bunu geceye doğru yaparım)

Eklentiler

• IMG_20240513_192431.jpg
    IMG_20240513_192431.jpg
    69,2 KB · Görüntüleme: 10
  • IMG_20240513_192356.jpg
    IMG_20240513_192356.jpg
    68,7 KB · Görüntüleme: 10
  • IMG_20240513_192127.jpg
    IMG_20240513_192127.jpg
    67,8 KB · Görüntüleme: 11
Merhaba kızlar bugün bir video denk geldi hangi vücut tipisin diye hem oradan görerek hem internette test yaparak hemde kendimi analız ederek net bır sonuçla mezamorf vücut tipi olduğumu gördüm sizde buna bakarak ne olduğunuzu anlarsanız ona göre spor ve beslenme programı uygulayabilirsiniz cok katkısı olacak ☺ kılo vermede zorlanma çabuk yağlanma çabuk kas kazanma kılo alamama gibi sebepler vücut tipi ile alakalıymıs ona göre düzenleme gerekiyormuş daha öncede duymuştum ama pek önemsememistim bugün tekrar önüme gelince izledim ve gerçekten önemli birşeymiş
Mesela mezomorf kolay kas kazanan kolay kılo alıp verebilen ince belli atletik duran bir vücut tipiymis sızde bakın bakalım neymıssınız 🥰
Assagıyada görsel ekledim bakın bakalım ☺

Eklentiler

• images (1).jpeg
    images (1).jpeg
    9 KB · Görüntüleme: 10
Merhaba kızlar bugün bir video denk geldi hangi vücut tipisin diye hem oradan görerek hem internette test yaparak hemde kendimi analız ederek net bır sonuçla mezamorf vücut tipi olduğumu gördüm sizde buna bakarak ne olduğunuzu anlarsanız ona göre spor ve beslenme programı uygulayabilirsiniz cok katkısı olacak ☺ kılo vermede zorlanma çabuk yağlanma çabuk kas kazanma kılo alamama gibi sebepler vücut tipi ile alakalıymıs ona göre düzenleme gerekiyormuş daha öncede duymuştum ama pek önemsememistim bugün tekrar önüme gelince izledim ve gerçekten önemli birşeymiş
Mesela mezomorf kolay kas kazanan kolay kılo alıp verebilen ince belli atletik duran bir vücut tipiymis sızde bakın bakalım neymıssınız 🥰
Assagıyada görsel ekledim bakın bakalım ☺
Sadece resme bakarak nasıl anlicaz ki.

Sadece resme bakarak nasıl anlicaz ki.
Sadece resim değil onu örnek olarak koydum canım ☺ link atayım bak
Beslenme Planı{lpurl}&gad_source=1&gclid=CjwKCAjw9IayBhBJEiwAVuc3fgkpZuWGcdFCAX6rHa28Bvn66YW4warqoqk8kRPKOrMidGxPhG_0bxoCauQQAvD_BwE

X