🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Şimdi kendime tadımlık pişirdim davette yediğimin aynısı olmuş yaptığım içten 10 tane falan anca çıktı yeniden harç yapacağım bu tadı herkes tatmalı

Eklentiler

• IMG_20240406_173225.jpg
    IMG_20240406_173225.jpg
    123,7 KB · Görüntüleme: 57
Benim yediğim sebzeli Çin böreği buydu ama tadı muazzamdı aklımda kalmıştı bu akşam da çok beğenildi hem besleyici içerisinde havuç, pırasa, kabak, yağ biberi zeytinyağı ile sotelenmiş üzerine de soya sosu dökünce enfes bir lezzet oldu biraz fazla kaçırmışım bugün yine yemeği birazdan 40 dk'lık spor yapacağım kilo olarak kalsın istemiyorum ardından da temiz bir duş nasıl iyi olur var ya

Mutfak; henüz çay bardakları toplanacak duruyor, bulaşık makinesi boşaltılacak bekliyor. Bir daha dünyaya gelecek olursak erkek olarak mı gelsek napsak 🙄
Screenshot_20240406_183824.jpg

Hava burada kapalı 🙄
Bu akşam iftar yemeğimiz hazır kayınpederim bir etkinlikte iftar yemeği verecek bu akşam oraya katılacağız.

Bu bayram baklava yapacak mıyım hayırrr eşim bugün sipariş vermeye gitti eline vermişler tepsiyi ama sorun şu tepsiyi geri getir demişler nolurdu sanki tepsi benim olaydı🙄daha önce Urfa'dan baklava getirtiyorduk yok böyle bir şey 😀mükemmel yapan bir yer bulmuştuk 😀ha Bursa'da yapan yerler bitti tükendi Urfa'ya sipariş vermek nedir? 🙄

Kendi ailem yemeğe gelecek olunca fazla mı rahatım ne daha mutfağa geçmedim 😀masa örtüsünü makinada yıkıyorum şuan kurutmaya atacağım hemen ardından sonra da sofrayı kuracağım.

Pideli köftenin tırnak pidelerini yaptırdığımız yer bayram tatiline girince eşim bunları yaptırmak için kaç yer gezdi bu arada 16 kişilik misafir grubumuza iyi ki pideli köfte yapmamışım 8 kişiye bile servisi zor oldu neyse ki güzel oldu alnımın akıyla misafirperverliğimi tamamlamışımdır😍arada hazırlık yaparken eşimi kalaylamışımdır peki niye insan pide doğramaya da yardım etmez mi yav tin tin gidip malzemeleri alıp geliyor da azcık da yardım et yahu 😒neyse bir Ramazanın sonuna daha geldik şükürler olsun kilo almadımmmm ilk defa bir Ramazanda kilo almadımmmm hatta verdimmm bu akşamı saymazsak tabii ki bu akşam külliyen kilo almalıktı 😒tartıya çıkmak mı çıkmammm birkaç gün telafi edeyim öyle çıkacağım. Son teravih namazına da gidemedim olsun bu Ramazan yarısından çoğunu kıldım hatimim bitti mi hayır 5 cüzüm daha var. En kısa sürede bitirmeye çalışacağım.

Eklentiler

• IMG_20240408_181057_edit_2555221342838.jpg
    IMG_20240408_181057_edit_2555221342838.jpg
    169,1 KB · Görüntüleme: 32
Bende gıda stoğu değil de deterjan stoğu hastalığı gibi bir şey var indirimde deterjan göreyim hemen alırım bunu tam 1 yıl önce 2 tane almıştım yeni açıyorum. Sarı güç mesela indirimde göreyim hemen alırım muazzam bir şey banyo duşakabini kireci çeşmeleri müthiş yapıyor.
Bende de bundan var. Sadece parkede kullamıyordum. Yarın ilk iş banyoda deneyeceğim. 😍
Bugün arabayla çıkmadım gideceğim yerlere yürüyerek gittim adımım şuan 13540 birazdan ev temizliğine başlayacağım.
13500 adımı toplam 1 haftada atıyorumdur ben 🙁 Aşırı takdir ettim seni 👏🏻

Nivea almayacağım yahu tonik kullanıyorum yüz yıkama suyu kullanıyorum hani başka ne marka var Türk firması biz ne üretiyoruz hiçbir şey
Niloya kozmetikte Golden Rose, Pastel ve New Well Türk markası. New Well benim arkadaşımın. Çok inançlı, iyi bir çocuk hatta. Flormar’da Türk markasıydı ama o hisselerinin büyük kısmını Fransızlara sattı.
Şampuanda da Bioxin, Bioblas, Duru, Komili, Dalin, Otacı bunlar Türk markası.

Niloya kozmetikte Golden Rose, Pastel ve New Well Türk markası. New Well benim arkadaşımın. Çok inançlı, iyi bir çocuk hatta. Flormar’da Türk markasıydı ama o hisselerinin büyük kısmını Fransızlara sattı.
Yaa valla çok sağol ne iyi oldu bu bilgi teşekkür ederim not defterime kaydettim kullandıklarım bitince Nivea bir daha almayı düşünmüyorum eşim Nivea rolon kullanıyordu şimdi Fa aldım ona ben de kendime alternatif ürünler bakıyorum yani elimden geleni yapmaya çalışıyorum boykotu tam yapamasam da

Şimdi New Well ürünlerine baktım da ne kadar uygun güneş kremleri var bir tane alıp deneyeceğim umarım Nivea gibi koruyuculuğu yüksektir eğer öyleyse valla süper tasarruf inanılmaz fiyat farkı var üstelik çok da yorumları var 30 bin küsür kadar süpersin canım sağol ya 😍

Şu ürüne mesela bu kadar para vermek istemiyorum çabuk bitiyor şu ürün gibi ama daha uygun bir ürün arıyorum bunu kullanınca cildinde yokmuş gibi doğal duruyor
Screenshot_20240409_052143_trendyol.com.jpg

Uygun demiştim düzeltiyorum New Wellin güneş kremi tüpün boyutu küçükmüş Nivea 200 ml uygun bile ama almayı düşünmüyorum.

Şimdi New Well ürünlerine baktım da ne kadar uygun güneş kremleri var bir tane alıp deneyeceğim umarım Nivea gibi koruyuculuğu yüksektir eğer öyleyse valla süper tasarruf inanılmaz fiyat farkı var üstelik çok da yorumları var 30 bin küsür kadar süpersin canım sağol ya 😍
niloya fiyatlarını bilmiyorum ama ürünleri kaliteli. Güneş kremi olarak Procsin kullanıyorum ben. O da Türk malı. Ama güneş kreminde paraya kıyıp iyi almak lazım. Benim Antalya’ya geldiğim ilk senede dikkat etmedim aşırı lekem oldu 🙁

X