Ne zaman ?

ayisigi3

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2024
61
4
26
Bebeğim 2 ay 1 haftalık ne zaman düzene oturur huyu suyu şu an biraz düzenli ama tam olarak bebekler ne zaman rutin oluşturuyor 6-7 aylık olunca diyorlar sizin bebekleriniz kaç aylıkken rahat ettiniz ? Yani en azından ne zaman biraz kolaylaştı ? Tek başımayım biraz zorlaniyorum çünkü dusunceleriniz tecrubeleriniz neler..?

Vallaha benim bebeğim çok usluydu. 2 aylıkken 3. Ayda 3 aylık sendromu ileti aşılar falan derken çocuk durmaz oldu 3 ay çok zordu 4 ay uyku gerilemesi yaşıyor 5.ay gireceğiz bilmiyorum o çocuktan çocuğa değişiyor ama genel olarak tüm sendrom vs hepsini yaşıyorlar 3 ayın ortasında çıldırdı çocuk maalesef uyku yok zobileşmiştim sonra bünyem alıştı diyorum bidaha yani üzgünüm ama annelik çok zor Allah herkeze sabır versin

8-9 ay gibi rahatlamıştım ben bebeğim emeklemeye başlayınca. Ama tabi her ayın ayrı bir gelişimi oluyor. Dönem dönem çok zorlanıyorum

Benimki genel olarak cok zorlamadi ama atak haftalarinda huyu suyu degisirdi tabi. 1.5 yasinda tamamen duzene girdi. 1.5yasindan beri oglen 1.5-3 saat uyur. Aksamsa kesintisiz uyur hic uyanmaz. 1.5yasindan beri de kendi odasinda uyuyor.

Çocuk büyütmek her aşamada zor bence.

Tam “bugün iyi yedi,uyudu” diyorsun, hooop sabaha ateşli uyanıyor tüm gün aç uykusuz kalıyor.

Ben bu işi hiç çözemiyorum maalesef.

Allahım hepimize yardım etsin inşallah.

Bebeğim 2 ay 1 haftalık ne zaman düzene oturur huyu suyu şu an biraz düzenli ama tam olarak bebekler ne zaman rutin oluşturuyor 6-7 aylık olunca diyorlar sizin bebekleriniz kaç aylıkken rahat ettiniz ? Yani en azından ne zaman biraz kolaylaştı ? Tek başımayım biraz zorlaniyorum çünkü dusunceleriniz tecrubeleriniz neler..?
9 10 aya kadar rahattım herkes bu evde bebek varmı yokmu belli değil diyordu 10 ay itibari ile kudurdu iki buçuk yaşında hala kuduruk özellikle uykuları tam bir eziyet.

X