Nasıl bir yol izlemeliyim?

RazEy

Herkes kendi içine baksın....
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2013
2.679
2.089
Arkadaşım ile davalık olmuştuk önce ki konumda var sevgilisini aldattığı için arada bize iftira ve suç attı eski sevgilisi ile de mahkemelik oldular

Şimdi internette sahte profil açılmış yine daha önce yattığı biri ile olan yazışmalar var arada benim ismim de geçiyor

Babası aradı kızımı sahipsiz mi sandınız diye bi ton laf saydı yüzüne kapattım bu sefer annesi bende yediği haltlar ne ise döktüm kendi ailemle de kötü oldum

Arayan arayana telefona bakmıyorum

Ben şahit olarak yazıldım ama erkek arkadaşım da dava açalım diyor sizce doğru mu bunu yapmak yoksa hiç bulaşma mak mı doğrusu :KK43:

Eski konunu biliyorum tamamen mantiksiz ve sacmasapan bir durum, dava falan acmayin zaten ortada bir mahkeme durumu var, ne anlatacaksaniz orada anlatirsiniz, erkek arkadasindaki ozguvene de hayran kaldim ben hakimin yerinde olsam hepinizi kovalardim bunun icin ne demeye geldiniz karsima diye

Sanki eksik bir şeyler var.

Aldatİlan sevgili eksik ne varsa bulmuş yattığı birini de bulmuş sevgiliyken tabi bunla oda ne yaşamış ise anlatıyor. Bunun ekran görüntülerini akraba es dost is yerindekilere atıyor yine ortalık karışıyor

Eski konunu biliyorum tamamen mantiksiz ve sacmasapan bir durum, dava falan acmayin zaten ortada bir mahkeme durumu var, ne anlatacaksaniz orada anlatirsiniz, erkek arkadasindaki ozguvene de hayran kaldim ben hakimin yerinde olsam hepinizi kovalardim bunun icin ne demeye geldiniz karsima diye

Ailesinden de hakaret yemeye başladım yetti ya dediginiz gibi susmak daha iyi sanırım

Mahkeme tehdit vs den var

Ailesinden de hakaret yemeye başladım yetti ya dediginiz gibi susmak daha iyi sanırım

Mahkeme tehdit vs den var
Zaten mahkeme surecinde olan bir konu
Ailesine cevap bile vermeyin, hatta tehditlerinize ve hakaretlerinize devam ederseniz ses kaydi aliyorum hepsini mahkemede sunarim deyin

Zaten mahkeme surecinde olan bir konu
Ailesine cevap bile vermeyin, hatta tehditlerinize ve hakaretlerinize devam ederseniz ses kaydi aliyorum hepsini mahkemede sunarim deyin

Mantıklı dediginiz dün sinirden ne dedim bende bilmiyorum :KK43:

Allahından bulsun...

Yok bulmuyor bu tipler illa kendini sıyırıyor babası konuşurken arka planda ağlayan kesin oydu bana tuzak kurdular kandırdılar diye ya ailesi kızına bişey yaparmı illa korur şimdi ben ve diğer arkadaşlar kötü olduk. Soğuk kanlılığımı korumam sakin olmam gerek ne olursa olsun

X