narsist kurbanı mıyım

Evet çok haklısınız affetmek gerekiyor içimde . O evlendi mutlu mesut yaşıyor zaten bana dedi vicdanım rahat benim diye umrumda değil dedi. Aldığı ahın bedelini ödememesi de çok koyuyor işte hani insan yaşattığını yaşamadan ölmezdi
Hayatında ne yasadıgını bılemezsın.
Bu tıp bır adam evlendıgı karısına kımbılır nasıl davranıyor normal pıskolojıde değil.
Sapık tecavüzcu .
Bor kere bır erkekle yakınlaşabılırsun ama dur dedıgın yerde durmuyorsa bu tecavüzdur yasalara göre.
Sonrasında yaptıgı pıskolojık sıddet zaten ayrı konu .
Bu tıp bır salak adam demek istemiyorum bir yerde belasını zaten bulur bu kadar cok kısının kuyruguna basıyorsa gereken hesaplar sorulur bır gun.

Hayatında ne yasadıgını bılemezsın.
Bu tıp bır adam evlendıgı karısına kımbılır nasıl davranıyor normal pıskolojıde değil.
Sapık tecavüzcu .
Bor kere bır erkekle yakınlaşabılırsun ama dur dedıgın yerde durmuyorsa bu tecavüzdur yasalara göre.
Sonrasında yaptıgı pıskolojık sıddet zaten ayrı konu .
Bu tıp bır salak adam demek istemiyorum bir yerde belasını zaten bulur bu kadar cok kısının kuyruguna basıyorsa gereken hesaplar sorulur bır gun.
Keşke şimdi diyorım şikayet etseydim herkes duyar diye çok korktum bilemedim. O kadar ağır psikolojik şiddet yaptı ki daha uzun olur diye anlatmadığım neler var.

Allah belasını versin
Mesela bana dedi ki çok takıyorsan git diktir tanıdığım kadın Doğum doktoru vardı ona anlatmak zorunda kaldım yaparız ama dedi o karşılasın masrafı dedi bende öyle söyledim kendisine sen çok basit birisin para peşindesin dedi bana sizce ben haksız mıyım bu konuda gerçekten düşündüğü gibi olamaz dimi

merhaba arkadaşlar bu konuyu buraya yazıp yazmamak konusunda çok kararsız kaldım çünkü çok ağır şekilde yaralandığım bir konu. lütfen beni suçlayıp eleştirmeyin uzun yıllardır kendimi suçlu görüp mahvoldum çünkü.4 yıl önce biriyle tanıştım benden çok etkinlenmiş gibi davranıyordu çok hoşlanıyordum ondan ve ondan öncede benim cinsel deneyimim olmamıştı evlenmeden öncede olsun istemiyordum kesinlikle. bu kişi benimle yakınlaştı ve birden bire ben istemememe rağmen kızlığımı bozdu. ben o an çığlık atmaya başladım inanılmaz kanamam oldu oluk oluk kanıyordu canım çok yandı meğer kızlık zarı tipim septalıymış o yüzdenmiş neyse ben o şokla kriz geçirdim düştüm bu kişi o an böyle tepki vermeme sinirlendi küfür etti. ben ağlıyorum neden yaptın diye işte neden böyle yapıyorsun falan diyor. ben mahvolmuş durumdayım ama neyse o gün geçti bu kişi beni ne aradı ne sordı bir kaç gün geçti ben mesaj attım çok kötüyüm ben napıcam diye bana dedi ki benden hiç bir şey bekleme vs konuşmadı benimle bir kaç üst üste mesaj atıncada ben engelledi. ben kafayı yemek üzereyim ama neden şikayet etmedin diyeceksiniz yapamadım beni suçlarlar yakınlaştın zaten derler diye korktum . sonra ben başka hesaplardan ulaşmaya çalıştım bu kişiye peşimi bırak seni istemiyorum sevmiyorum hiç bir zamanda istemicem çok takıyorsan git diktir dedi . ben beddua ettim vs engelledi sonra. aradan zaman geçti ben her gece ağlıyorum pskilojik olarak bittim kimseye anlatamıyorum vs. bir gün beni aradı bedduaların tuttu dedi babası mı hastalanmış nolduysa işte borçlanmış vs senin yüzünden oldu dedi. helalleşmek için yüzyüze görüşelim dedi. görüştük. ben neden bana bunu yaptın dedim ne yaptım sanki diye bağırarak üzerime yürüdü. ben sinir krizi geçirdim hastaneye gittik oksijen verdiler bana o ise karşımda sırıtarak başkalarıyla mesajlaştı. sonra bir daha ne konuştuk ne görüştük ben bir kaç kere duygularımı anlatan mesaj attım cevap vermedi. ben artık kimsenin benle evlenmek istemiceğini düşünüyordum herkes evleniyordu birbirini seven insan görünce beni kimse sevmez artık diyip ağlıyordum. geçen sene bu kişinin evlendiğini gördüm tesadüfen o kadar üzüldüm ki mutlu diye ertesi gün ürtiker oldum. ağır depresyon tanısı aldım üç yıldır ilaç kullanıyorum artık eskisi kadar kötü değilim ama bu olayı hayatımdan nasıl silebilirim.
aslında kızlık zarı diye birşey yok zaten çoğu kadındada bu yok,bunu tabu haline getirip kendinize eşya muamelesi yapmayın,bir kadının en değerli hazinesi şudur budur kafalarını geçin artık bu çok ilkel bir düşünce,sizi siz olduğunuz için seven birisiyle birlikte olun,adamın biriyle yatmadı diye namuslu bu deyip evlenmek isteyen biriyle evlenecek kadar değerinizi zaten düşürmeyin,bir kadın 18 yaşına kadar genç kızdır 18 yaşını geçtikten sonra bir kadındır,birisiyle yatınca kadın yatmayınca kız gibi yaftalar kadın itibarını zedelemek için yapılmış gerici bir zihniyetin aşağılama çabasıdır sadece,yaşadıklarınıza üzüldüm ve teselli olacaksa erkek arkadaşınızla yakınlaşmışsınız o ileri gitmiş siz istemediğiniz halde,verdiğiniz tepkiden dolayı tam olarak bişey olmamış o yüzden size vaatte bulunmuş yerine getirmemiş yarı yolda bırakmış gibi hissetmeyin olmuş bitmiş çıkın bu psikolojiden hayatınıza bakın,kimsenin umrunda değil kiminle ne yaptığınız o yüzden kendinizi üzmeyin kimse böyle şeylere önem vermiyor.

pis tecavüzcü herif
ya lütfen başınıza ne gelirse gelsin gidin hakkınızı arayın
çok üzülüyorum böyle durumlara
korkmayın lütfen
bu adamları şikayet etmezseniz bugün size yarın kimbilir kaç tane daha kızın günahına girdi
buna izin vermeyin
sizi suçlasalar ne olur ,adam cezasını alsın yeterki ve bir daha yapamasın ,tıksınlar içeri.

Mesela bana dedi ki çok takıyorsan git diktir tanıdığım kadın Doğum doktoru vardı ona anlatmak zorunda kaldım yaparız ama dedi o karşılasın masrafı dedi bende öyle söyledim kendisine sen çok basit birisin para peşindesin dedi bana sizce ben haksız mıyım bu konuda gerçekten düşündüğü gibi olamaz dimi
Burda olay bekaret değil.
Sana hayvan gıbı davranması.
Bekaretini kaybettıgın ıcın bu kadar uzulme .
Tabı Boyle bır adamla oldugun ıcın uzulursun ama bu konuyu as .
Neyse ne serwfsızın teki ıste .
Basına bela gelince de senı araması falan ne olduğunu biliyor ıste .
Bu kadar ahla zaten çok fazla yasamaz

merhaba arkadaşlar bu konuyu buraya yazıp yazmamak konusunda çok kararsız kaldım çünkü çok ağır şekilde yaralandığım bir konu. lütfen beni suçlayıp eleştirmeyin uzun yıllardır kendimi suçlu görüp mahvoldum çünkü.4 yıl önce biriyle tanıştım benden çok etkinlenmiş gibi davranıyordu çok hoşlanıyordum ondan ve ondan öncede benim cinsel deneyimim olmamıştı evlenmeden öncede olsun istemiyordum kesinlikle. bu kişi benimle yakınlaştı ve birden bire ben istemememe rağmen kızlığımı bozdu. ben o an çığlık atmaya başladım inanılmaz kanamam oldu oluk oluk kanıyordu canım çok yandı meğer kızlık zarı tipim septalıymış o yüzdenmiş neyse ben o şokla kriz geçirdim düştüm bu kişi o an böyle tepki vermeme sinirlendi küfür etti. ben ağlıyorum neden yaptın diye işte neden böyle yapıyorsun falan diyor. ben mahvolmuş durumdayım ama neyse o gün geçti bu kişi beni ne aradı ne sordı bir kaç gün geçti ben mesaj attım çok kötüyüm ben napıcam diye bana dedi ki benden hiç bir şey bekleme vs konuşmadı benimle bir kaç üst üste mesaj atıncada ben engelledi. ben kafayı yemek üzereyim ama neden şikayet etmedin diyeceksiniz yapamadım beni suçlarlar yakınlaştın zaten derler diye korktum . sonra ben başka hesaplardan ulaşmaya çalıştım bu kişiye peşimi bırak seni istemiyorum sevmiyorum hiç bir zamanda istemicem çok takıyorsan git diktir dedi . ben beddua ettim vs engelledi sonra. aradan zaman geçti ben her gece ağlıyorum pskilojik olarak bittim kimseye anlatamıyorum vs. bir gün beni aradı bedduaların tuttu dedi babası mı hastalanmış nolduysa işte borçlanmış vs senin yüzünden oldu dedi. helalleşmek için yüzyüze görüşelim dedi. görüştük. ben neden bana bunu yaptın dedim ne yaptım sanki diye bağırarak üzerime yürüdü. ben sinir krizi geçirdim hastaneye gittik oksijen verdiler bana o ise karşımda sırıtarak başkalarıyla mesajlaştı. sonra bir daha ne konuştuk ne görüştük ben bir kaç kere duygularımı anlatan mesaj attım cevap vermedi. ben artık kimsenin benle evlenmek istemiceğini düşünüyordum herkes evleniyordu birbirini seven insan görünce beni kimse sevmez artık diyip ağlıyordum. geçen sene bu kişinin evlendiğini gördüm tesadüfen o kadar üzüldüm ki mutlu diye ertesi gün ürtiker oldum. ağır depresyon tanısı aldım üç yıldır ilaç kullanıyorum artık eskisi kadar kötü değilim ama bu olayı hayatımdan nasıl silebilirim.
Adam değilmiş, senin yaptığında doğru değil tabi ama , artık yapacak bişey yok acısını yeterince yaşamışsın , üzülme birdaha böyle birşey asl yapma, hayat devam ediyor kimse benle evlenmez diyede düşünme evlenirsin çokta mutlu olursun inşallah

Yakın zamanda depresyonu ilaçsız atlatmış biri olarak yazıyorum yaşadığım travmadan sonra depresyon geçirdim ben araştırmayı seven bı insanım bunu aşacak gücüm yoktu ama her gün ölmeyi isterken kendi kendimin elinden tuttum yaşadığım depresyon olayını ancak yaşayan anlardı ilaçlara başvurdum uzmanların dediği gibi oldu geçmeyecek gibi oluyor öyle hissediyorsum ama geçiyormuş gerçekten uykusuz geceler ilaçlar ilacı bırakmalar yeniden baslamalar
tek eksiğin yaşadığın şeyi gözünde her defasında büyütmemek kendine inanmak güvenmek her yolu denemek
Her gün erken uyandım yemek için kendimi zorladım insan arasına karışmak için kendimi zorladım yürüyüş için kendimi zorladım inanmayı başaramiyordum
İnsanların içinde iken ve onlarla konuşurken bile beynim susmyordu ümitsizliğe sevkediyordu
Anı yaşamaya çalışıyordum
Her gün yeni bir hedef belirliyordum arkadaşlarla buluşmak en basit ihtiyacim yokken marketleri gezmek
Eskiden yaptığım en basit şeyi bile yapmayı güçlüklede olsa yapmak peşindeyim iş arıyordum yapacak temizlik de iyi geliyordu
Birine yardm etmek ilaç gibi geliyordu
Önceden yapamadıklarımi başarmaya çalışıyordum
Velhasıl zor da olsa yaşama sevincimi geri getirmeye çalışıyordum
Ailemin yanına taşındım kalabalık toplantılar iyi geliyordu
Durumumu yaşayan veya uzmana anlatmak da iyi geliyordu
Başardm
Toplasan 1ay ilaç kullanmadan
İstemedim kararlıydım
Bilinmeyen yan etkileri çok fazla bunu kendime yapmalıydm

Yapmadım da
Yaralanan ruhuma ilaç ne yapabilirdi
Yapsa bile benden neler götürecekti
Böyle düşündüm
Sende yaşadığın olay her ne kadar kolay olmasa da bir insanın başına her türlü olayın bir zalimin kurbanı olabileceğini diğer insanlar gibi bir imtihandan geçtiğini unutma
Biz kadınlar aslında hayalimizde ilk birlikteligimizin çok güzel geçmesini büyüturuz çok isteriz öyle de olması lazim kendimizi koruruz buda güven ve sadakatin bizim için ne denli önemli olduğunun kanıtıdır ama bu da başka hayallerimiz gibi olmayabilir gerçekleşmeyebilir sizinde bu hayaliniz olmamış telafisi çok kolay olan bir durum şükür ki
Düştüğünüz yerden kalkın silkelenin önünüze bakın
Hayat çok cömert kendinize bictiginiz değerin binlerce katını ikram ediyor
Hadi artık yeter toparlanma zamanı terapi alın
Herkesin sıkıntısı var sadece özgüven yeterli
Hatta bazılarında fazlaca gereksiz bir özgüveni var
Lütfen geçirmiş biri olarak söylüyorum geçmeyeceğini düşünmeyin çünkü geçiyor ve zamanınız akıp giderken buna bı dur diyin
Üç yıl az bir süre değil
Travmayi geride bırakın
Hayatta yaşanan bir olayın birebir aynı şekilde tekrar yaşanma olasılığı yok
Aynısı birebir aynısı bir daha olmayacak
Üzmeyin kendinizi

narsist ne alaka, düpedüz kullanmış hatta tecavüz etmiş, size tavsiyem tanımadan etmeden ne idüğü belli olmayan insanlarla yakınlaşmayın..

Yani yaşadıkların kolay değil ama böyle dramatize etmek yerine biraz mantıklı ol artık.
Silkelen kendine gel.
Madem istem dışı birşey yaptı şikayetçi ol.
Hadi olmadın, ikinciye çağırdığına neden gidiyosun?
Artık git terapi al, onlada bütün iletişimi kes.

Yapmadım da
Yaralanan ruhuma ilaç ne yapabilirdi
Yapsa bile benden neler götürecekti
Böyle düşündüm
Sende yaşadığın olay her ne kadar kolay olmasa da bir insanın başına her türlü olayın bir zalimin kurbanı olabileceğini diğer insanlar gibi bir imtihandan geçtiğini unutma
Biz kadınlar aslında hayalimizde ilk birlikteligimizin çok güzel geçmesini büyüturuz çok isteriz öyle de olması lazim kendimizi koruruz buda güven ve sadakatin bizim için ne denli önemli olduğunun kanıtıdır ama bu da başka hayallerimiz gibi olmayabilir gerçekleşmeyebilir sizinde bu hayaliniz olmamış telafisi çok kolay olan bir durum şükür ki
Düştüğünüz yerden kalkın silkelenin önünüze bakın
Hayat çok cömert kendinize bictiginiz değerin binlerce katını ikram ediyor
Hadi artık yeter toparlanma zamanı terapi alın
Herkesin sıkıntısı var sadece özgüven yeterli
Hatta bazılarında fazlaca gereksiz bir özgüveni var
Lütfen geçirmiş biri olarak söylüyorum geçmeyeceğini düşünmeyin çünkü geçiyor ve zamanınız akıp giderken buna bı dur diyin
Üç yıl az bir süre değil
Travmayi geride bırakın
Hayatta yaşanan bir olayın birebir aynı şekilde tekrar yaşanma olasılığı yok
Aynısı birebir aynısı bir daha olmayacak
Üzmeyin kendinizi
Uzun uzun yazmışsınız çok iyi geldi düşünceleriniz . Ben şehir değişikliği yaptım bu süreçte orda yaşamak istemedim artık yeni şehre alışırkende çok zorlandım ama bu sene daha iyiyim geçen hafta ilk defa terapiye başladım artık eskisi kadar acıtmıyor

X