Erkek İnfertilitesi Morfoloji 1 lütfen yardım :(

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
İsimleri cıkmıs markaların iceriği belli diye cok mu iyi oluyor ki?

ben maxigonun firmasını aradım aşırı amatör geldiler içerikkleri nereden alıyorsunuz yerlimi yabancımı dedim bi firma verdi buna yaptıyoruz dedi o firmanın sitesine girdim bilindik tek bi ilaç bile yok merdiven altı firma çok belli siteleri bile çok özensiz zaten maxigonun içine ne varsa koymuşlar bende bu yüzden proxeed plus aldım içeri hem dengeli hemde yıllardır binlerce insanin kullanıp değerledirmeler yaptığı ürün maxigo 3 yıldır piyasadaymış kadınlar kulübü olmasa isminizi kimse bilmeyecek dedim sahada fazla personelimiz yok dedi ben hiç ama hiç tatmin olmadım

Benim eşiminde morfoloji 1 ama bendede pkos var bizimde 8 senedir olmuyo 2 kez aşılama yaptık tutmadı geçen ay ilk tüp bebek denemem kimyasal oldu 4gün öncede 2. Yaptırdık sonuç bekliyoruz demem o ki eğer gerçekten istiyosanız beklemek istemiyosanız bence bian evvel tedavinize başlayın sebebsiz infertilite olsa kendiniz deneyin derim bir süre ama eşinizde sorun var madem bence zaman kaybetmeyin ben pko lu olduğumu ve morfoloji sorunumuz olduğunu geç öğrendim 2yıla yakın korunduk sonra da eşimden kaynaklı ara verdik zaman kaybettik çok pişmanım erken tedaviye başlamadığım için
Merhaba sonucunuz ne oldu. Gebelik var mı

Anlayan varsa yardımcı olabilir mi?

Eklentiler

• IMG_20220512_175406.jpg
    IMG_20220512_175406.jpg
    21 KB · Görüntüleme: 74
  • IMG_20220512_175342.jpg
    IMG_20220512_175342.jpg
    68,5 KB · Görüntüleme: 69
  • IMG_20220512_175319.jpg
    IMG_20220512_175319.jpg
    62,5 KB · Görüntüleme: 69
Ya kızlar bu işin morfolojiyle çok da alakası yok desem inanır mısınız?? Tek sebep kalite .. ne drlar aşılamalar yumurta takipleri vitaminler nerdeyse her şeyi denedim kürler vs. ürologa bile gittik tüp bebek yaptım kimyasal oldu dr pgtli tüp bebek yapıcaz dedi....

Bu iş tamamen beslenme hareket stres
1. Tamamen beslenme şeklinizi değiştirin şeker yok avakado yarım her sabah yumurta falan.. kuruyemiş,kabak çekirdeği, biberiye çayı için eşiniz de aynı şekilde sadece avakadoyu siz yiyin...balık bol bol yiyin
2.Hareketsiz bir yaşamınız varsa siz de ve özellikle eşiniz spor yapsın haftada bikaç kez
3. Vitamin olarak sadece imprly erkeklerde kaliteyi arttırıyor biz eşimle birlikte kullandık ben ayrıca omepaq10 aldım ve gerçekten yıllardır kullandığımız onca vitamine göre bunlar kat kat iyiydi
4.stres yapmayın ben artık umudu kesmiştim dr bile normal şartlarda olmaz zor demişti kafadan normal yolla olacağına dair inancımı bitirmişim 2.tüp bebeği deneyip olmazsa bırakacaktım bu işleri gerek kalmadı çok şükür eşim de o ay ovulasyon olduğu gün çok rahattı ilk defa

morfolojimiz son testte 1 çıkmasına rağmen hamile kaldım Allah herkese nasip etsin inşallah

lütfen bu dediklerimi uygulayın zaten tedavi süresinde de bunları yapmanız gerekiyor yumurta ve sperm kalitesi için Allah yar ve yardımcınız olsun bir an önce bebişlerinize kavuşmanızı diliyorum
esine icirdigin ilacin tam ismini soylermisin

Acaba bizim gibi varikosel ameliyatı geçirenler var mı? Morfoloji değerleriniz yükseldi mi?
Merhaba varikosel ile ilgili bir ameliyat geçirmedi eşim bizde sadece morfoloji %1 çıkmıştı, vakit kaybetmeden tüp bebek tedavisine başladık şu an 7+6 hamileyim Allah’ın izniyle sorunsuz kucağıma alırım inşallah bebeğimi 🙂 tedaviye başladıktan sonra zaten birdaha değerlere baktırmadık tedaviden önce bitkisel kürler vs. Denemiştik ama yinede çocuğumuz olmamıştı

Merhaba varikosel ile ilgili bir ameliyat geçirmedi eşim bizde sadece morfoloji %1 çıkmıştı, vakit kaybetmeden tüp bebek tedavisine başladık şu an 7+6 hamileyim Allah’ın izniyle sorunsuz kucağıma alırım inşallah bebeğimi 🙂 tedaviye başladıktan sonra zaten birdaha değerlere baktırmadık tedaviden önce bitkisel kürler vs. Denemiştik ama yinede çocuğumuz olmamıştı
Hayırlı olsun. Sağlıkla doğsn inşallah. Sizin morfoloji düşüklüğünün sebebi varikosel değil miydi acaba. Birde tedaviniz için toplam ne kadar süre ve para harcadınız acaba? Biz ameliyat sonrası iyileşme sürecindeyiz ama ne kadar düzeleceğini bilmiyoruz. Temmuzda da 2. Evlilik yılımıza gireceğiz hala kimyasal hebelik bile olmadı. Kararsızım tüp bebek de zor bir süreç 🥴

Hayırlı olsun. Sağlıkla doğsn inşallah. Sizin morfoloji düşüklüğünün sebebi varikosel değil miydi acaba. Birde tedaviniz için toplam ne kadar süre ve para harcadınız acaba? Biz ameliyat sonrası iyileşme sürecindeyiz ama ne kadar düzeleceğini bilmiyoruz. Temmuzda da 2. Evlilik yılımıza gireceğiz hala kimyasal hebelik bile olmadı. Kararsızım tüp bebek de zor bir süreç 🥴
Biz direk tüp bebek merkezine gitmiştik zaman kaybı olmasın diye, toplam para 30 bini geçiyor yani ekstralar eklenince geçiyor mesela yumurta toplama zamanı rahim dinlendirme olayı ekstraya giriyor ilaçlar ekstraya giriyor ilaçlar pahalı zaten, mesela ben şu an hala iğne kullanıyorum bazı ilaçlar gebelik oluştuğunda üç ay devam ediyor, tabiki belkide sizin tedaviniz farklı olabilir :) evet zor ve stresli bir süreç yani sizin için ilaçlar bünyeyi bence zorluyor, ama sonu güzel diye düşünüyorum ben kendimi hep böyle adapte ettim🙂 ama şu anda zorlayan tek şey sigarayı bıraktım bu zorluyor 🙂

Ve gün geçtikçe tedaviye sürekli zam geliyor

İnşallah rabbim nasip etsin bu güzel duyguyu 🙏 biz zaman kaybetmek istemedik daha sonra araya yaş faktörüde giriyor şansa bırakmadık
maşallah çok sevindim allah sağlıkla kucağınıza almayı nasıl etsin
bizde morfoloji maduruyuz
bende sigara kullanıyorum günde 1 paket
anestezi alırken bi sorun oldumu çok korkuyorum anesteziden ilk defa alıcam
ne kadar tüketiyordunuz sigarayı normalde ?

maşallah çok sevindim allah sağlıkla kucağınıza almayı nasıl etsin
bizde morfoloji maduruyuz
bende sigara kullanıyorum günde 1 paket
anestezi alırken bi sorun oldumu çok korkuyorum anesteziden ilk defa alıcam
ne kadar tüketiyordunuz sigarayı normalde ?
Bazen günde bir paket oluyordu bazende iki günde bir paket içiyordum,yaptıkları anestezi ağır bir anestezi değil o yüzden korkacak bir şey yok yarım saat içinde bitiyor sizde zaten kendinize gelmiş oluyorsunuz :)

Gözünüz Aydın 🙏♥️ Morfoloji 0 mıydı sizin, tüp bebek mi olmuş muydunuz siz. Benim eşimin morfoloji 1, bende de polikistik var. İlk tüp bebeğimizi deneyeceğiz.
Teşekkür ederim 😊 darısı size inşallah Bende polikistik overim eşimin morfoloji 1 di ilk tüp denemesi kimyasal oldu 2. De tuttu şükür polikistik aslında avantaj fazla sayıda yumurta toplanıyor inşallah ilk denemede pozitifi görürsünüz 🙏

Teşekkür ederim 😊 darısı size inşallah Bende polikistik overim eşimin morfoloji 1 di ilk tüp denemesi kimyasal oldu 2. De tuttu şükür polikistik aslında avantaj fazla sayıda yumurta toplanıyor inşallah ilk denemede pozitifi görürsünüz 🙏
Bu düşük mevzusundan çok korkuyorum. Ben bayağı etkilenir çökerim. 🥺 Rabbim kimseye yaşatmasın. İnsanın hevesidir kursağında kalır.
Kaç yumurta toplanıp donduruldu sizde

X