Mutfak Püf Noktaları Midesine düşkün sevgilim😊

Esmeralli

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2017
399
526
Arkadaşlar benim nisanda nikâhım var, ben pek yemek yapmayı bilmiyorum ve sevmiyorum, ama evlenecegim kişi midesine cok düşkün, 😁 siz yemek yapmayi nasıl öğrendiniz acaba, ben bir türlu beceremiyorum

Ben de pek beceremem ama kendimizi kurtaracak kadar yapmayı öğrendim. Zaten tencere yemekleri yapma mantığı hep aynı, halledersin merak etme..
Ben eşimi gaza getirip hafta sonları ona yaptırıyorum. 😀

Ben de pek beceremem ama kendimizi kurtaracak kadar yapmayı öğrendim. Zaten tencere yemekleri yapma mantığı hep aynı, halledersin merak etme..
Ben eşimi gaza getirip hafta sonları ona yaptırıyorum. 😀
Bende öyle, yemek tarifleri video izliyorum, ama bir türlü istedigim tadda olmuyo, takip ettiğiniz sayfa var mi acaba😁 oradan yapayim bari

Bende bilmiyodum. Önceleri yaktım, bazen çiğ yaptım. Ama şu an 1 yılım bitecek evleneli. Mis gibi yapıyorum 😅🤣😂😂😂
Zor değil inan, sadece rahat ol.

Arkadaşlar benim nisanda nikâhım var, ben pek yemek yapmayı bilmiyorum ve sevmiyorum, ama evlenecegim kişi midesine cok düşkün, 😁 siz yemek yapmayi nasıl öğrendiniz acaba, ben bir türlu beceremiyorum
Zamanla olur internetten videolu tariflerden bulur yaparsın. Midesine düşükun olan adam yemek yapmayı da biliyodur. Bilmiyosa size laf da söyleyemez

X