Metro Turizm'in yaptığı!

Metro Turizmle seyahatte sıradan bir gün :işsiz:
Bu şirket ve çalışanlarının vukuatı bir değil iki değil. Kuzum siz hiç haber okumuyor musunuz?

Uyuyan yolcunun suratına mastürbasyon yapıp boşalan muavini, 13 yaşındaki yolcusunun üzerine kaynar su döken muavini, gece körü 4 yaşındaki bir çocuğu annesinin kucağından kaçırıp tecavüz eden muavini...

Daha sayayım mı?

Bazılarınızın ifadeleri metro turizm kadar sıkıntılı maalesef.
Karşınızdaki insan bir aptal değil, rica ediyorum cümlelerinize dikkat edin!
Tercih etme sebebimi daha kaç kez ifade etsem anlaşılır bilemiyorum, ayrıca soruya soruyla karşılık vermek yerine çözüm önerisi sunmanızı rica ederim

sizi cok iyi anliyorum bem de bitlis icin mecburen metrodan alirdim cunku baska bi firma gitmior;olaya gelince okurken bile tedirginliginizi yasadim adeta o gun o otogarda da o tek kadin binmek zorunda kaldiginiz otobuste bisey yasamamaniz tek teselli;ama ne yapin edin sikayet edebildiginiz her yere edin o calisanlari da sikayet edin islerinden olsunlar da bi dsha kimseye bunu yasatamasinlar,pesini birakmayin hatta tvlere haber verin ozellikle eksi sozluge yazmanizi tavsiye ederim cok iyi kamuoyu olusturuyorlar

Metro Turizmle seyahatte sıradan bir gün :işsiz:
Bu şirket ve çalışanlarının vukuatı bir değil iki değil. Kuzum siz hiç haber okumuyor musunuz?

Uyuyan yolcunun suratına mastürbasyon yapıp boşalan muavini, 13 yaşındaki yolcusunun üzerine kaynar su döken muavini, gece körü 4 yaşındaki bir çocuğu annesinin kucağından kaçırıp tecavüz eden muavini...

Daha sayayım mı?

Ayy gercekten mi:kusmuk:

Metro almayinnnnn ali osman ulusoy almayinnnnn, trabzon-antala seferinde yurume engelli babami perisan ettiler, ali osman ulusoy,unye terminalinden binecekti babami hem uzduler hembedenen de cok yordular sikayet icin aradigimda hicbisey yapmadilar Almayinnnn Almayinnnn Almayinnn

yıllaR önce bir kadının biletsiz binip benim yanima oturup molaya inen büyükbabam gelince, 13 saatlik yolculuk için
" siz ayakta gitseniz beyfendi" dediği geldi aklima:olamaz:
bişey çıkacağını sanmam davadan ama yinede isterseniz arkasında durun.
bilet paranızı iade almaya bakın.
umarım bir daha basiniza böyle bir durum gelmez.

Ne demek İnternetten aldınız bilgi verilmez. Bayramda kamil koç dan bilet aldım İnternetten. sefer iptal olmuş SMS geldi. Musteri hizmetlerini aradim. Aynı gecenin iki saat sonraki seferine geçirdik biletlerinizi. Mutlaka hakkınızı arayın. Geçmiş olsun.

Metro Turizm ile yaşadığım bir sıkıntıdan dolayı fikir almak istiyorum.
Ben Batı Karadeniz'de yaşıyorum, haftasonu bir iş sebebiyle doğuya yolculuk yaptım. Gitmeden önce aktarma yapacağım bütün biletleri aldım. Sonra Ağrı otogarından gece 00:30'da hareket edecek olan otobüse bilet aldım. Kalacak yerim olmadığı için akşam 21:30 gibi otogara varıp otobüsü beklemeye başladım. Otogarda göçmen olduğunu düşündüğüm çok sayıda genç vardı ve çok tedirgin oldum, kalacak yerleri yok olacak ki kimi otogarın ortasında yatıyor, kimi oturuyordu. Saat 22:30 civarı biletimi teyit ettirmek için ofise uğradım. Bakan arkadaş ne dese beğenirsiniz! Sefer iptal olmuş, müşteri hizmetlerini arayıp biletinizi iptal ettirin! O an kafamdan aşağı kaynar su döküldü çünkü hiç bilmediğim bir şehirde gecenin bir körü nereye gidebilirdim? Van gölü isimli otobüsten gece 2 için bilet alın diyip gönderdiler beni. Neden beni bilgilendirmediniz diyince, internetten almışsınız bilgilendiremeyiz dediler, aldığıma dair msj atıp parayı hesabımdan pekala çekiyorsunuz, iptal oldu demek için msj atmak mı zor geliyor diye söylendim. Sonra şikayet hattını arayıp durumu anlattım ve yapabilecek hiçbirşey yok diyip kapattılar. Sabah uçağım olduğunu kaçırmamak için gitmek zorunda olduğumu söylesem de nafile! Neye yanayım bilemedim, ortada kaldığıma mı, yoksa değişik kılıklı gençlerin bakışından rahatsız olduğumamı? Lavaboya girmek için para verdim bi baktım içeriden genç bir çocuk çıkıyor, bir şokta orada yaşadım. Mecbur olmasam girmeyecektim. Van gölü turizm de 3 aile olduğunu ama havalimanına yetiştirme konusunda garanti veremeyeceklerini söyledi. Neredeyse ağlayacakken yanıma bir adam yaklaştı ve dilersenz sizi Kamil Koç ile gönderebilirim dedi. Yalnız araçta sadece siz olacaksınız çünkü o yolcu bırakmaya geliyor dedi. Ben de el mahkum kabul ettim, orada kalmaktansa...
Sonra 2 şoför ve bir muavinle yola çıktık. Onlardan Allah bin kere razı olsun, beni havalimanına kadar bıraktılar. Velhasıl asıl soruya gelirsek. Ben bu durumda dava açsam kazanırmıyım sizce? Çok canımı yaktılar maalesef, evime yakın bir yerde yaşasaydım çok dokunmazdı ama yabancı yerde, durumumu anlatmama rağmen beni ortada bıraktılar...
(Neden tercih ettiğimi soran arkadaşlara mecbur kaldığımı, uygun olan saatte ne uçak ne de otobüs bulamadığımı belirtmek isterim. Kötünün iyisini seçmek diyelim...)
Sizin için kötü bir tecrübe olmuş canım hayat işte...

Dava ile ilgili bilgim yok. Size cok gecmis olsun. Esimin koyune giden 2 firma var, ikisi de koy otobusu, gercekten en unlu firmalara tas cikarir. Hani ben eskiden burun kiviriyordum ama dusununce vay be diyorum...

Kamil Koç firmasını çok seviyorum, temiz ve profesyoneller. Yıllar önce ben de sabahın köründe istanbula indim in cin top oynuyor güya sürpriz yapacagım aileme :) minibüs bile yok. Ben şok, gideceğim yer son servis durağından öte, güya mınibüse bineceğim ben. Servis şöförü beni evin kapısına kadar getirdi, kapıyı çalıp içeri girene kadar da bekledi. Ben seni nasıl sabahın köründe ne olduğu belirsiz taksicilere bırakayım diye adam yolunu kırk dakika uzattı. O gün, bugündür yeri ben de apayrı bu firmanın. Hikayenize o yüzden şaşırmadım.
Bu beğeni servis şöförüne. Helal olsun adam gibi adammış :KK50::KK50:

Ben de geçenlerde metro turizmi kullanmıştım. Bir kız ilçe gibi bir yerde inecekmis ama muavin unutmuş sanırım kız da uyuyormuş. Sonra ilçeyi geçtikten sonra dağlık taşlık bir alanda indirdiler kızı.

Metro turizm kısa yolculuklarda bile tercih edilmiyor mecbur filan demeyin bir daha onları tercih etmeyin kaç kere sapıklıkları çıktı sabaha uçağınız olmasaydı eğer otel veya öğretmen evinde filan kalıp ertesi gün devam ederdiniz ama şansızlığınızı denk gelmiş

Ay Allahın cezaları, onlar yüzünden yanlış otobüse binip başka memlekete gitmiştim geçen sene. Tam bir rezaletler.

X