İğneli Epilasyon mersin' de iğneli epilasyon yaptırıp memnun kalanlar

valla en son işte gittim perş yada cuma tam hatırlamıorm çok yoğun bi hafta geçirdiğim için
neyse gittim çeneye 3 5 atış yaptık dudak üstüne yine ellemedi tabi tüm ısrarlarıma rağmen kışın yapalım dedi şimdilik bi sorun yok gibi sen başladınmı?

valla en son işte gittim perş yada cuma tam hatırlamıorm çok yoğun bi hafta geçirdiğim için
neyse gittim çeneye 3 5 atış yaptık dudak üstüne yine ellemedi tabi tüm ısrarlarıma rağmen kışın yapalım dedi şimdilik bi sorun yok gibi sen başladınmı?
Yok kuzum daha başlamadım çünkü lazerden kalma kahverengi lekelerim var önce onları geçiriyorum daha doğrusu geçirmeye çalışıyorum sonra nevin polata gidecem sanırım çok korkuyorum iz kalır mı acaba diye ama deneme atışı yaptıracam

Merhaba :) kariyer den memnun kaldınız mı? Son durumunuz ne? Orada fiyat nasıldı?

Mersin' de başka yaptıranlar varsa tecrübelerini paylaşırlarsa çok sevinirim. Sonuçta sağlıkla ilgili bir problem ve psikolojik açıdan da çok yıpratıyor. Artık işini iyi yapan uzman birilerini bulmak istiyorum.. boşa harcayacak zamanım, sabrım ve maddiyatım kalmadı :'(

selamlar, yüz için iğneli epilasyon düşünüyorum, daha önce mersinde yaptıran arkadaşlar varsa önerilerinizi bekliyorum. iz kalma oranı, fiyat ve seans sayısı hakkında bilgi verirseniz sevinirim :)
BEN 13 SENE YÜZ BÖLGEİNE EPİLASYON YAPTIRIP DOLANDIRILMIŞ BİR KİŞİ OLARAK EDİNDİĞİM TECRÜBELERİ SİZLERE AKTARMAK İSTİYORUM AMACIM BAŞKALARININ DOLANDIRILMASINA MANİ OLMAK İĞNELİ EPİLASYON MASUM GİBİ GÖRÜNSEDE UZUN YILLARA YAYILDIĞINDA KİŞİLERİN SAĞLIĞI ÜZERİNDE ÇOK BÜYÜK ZARARLARI VAR ŞEKER HASTALIĞINI TETİKLER KALP RİTMİNİ BOZAR, CİLLTEKİ KORUYUCU MANTIYU ZEDELEYEREK KANSERE KARŞI SAVUNMASIZ BITRAKIR GÖZ BÖLGESNE UYGULANDIĞINDA İLK ETAPTA KİŞİ BİLMEZ AMA ZAMANLA GÖRME PROBLEMLERİ YAŞAR BULANIK GÖRÜR KATARAKT OLUŞRUR ŞAKALARDA ELAMCIK KEMİKLERİMİZİN OLDUĞU YERDE BEYNİ BESLEYEN SİNİRLER VAR ORALARA UZUN YILLAR UYGULANDIĞINDA BEYİN HASAR GÖRÜR HAFIZADA SORUNLAR YAŞAMAYA BAŞLAR KİŞİ ZATEN KİŞİNİN SİNİR SİSTEMİDE HASAR GÖRECEKTİR BU UZAR GİDER VE BAZI KİŞİLER MÜŞTERİYİ DOLANDIRMAK İÇİN İHTİYAÇTAN FAZLA UYUŞTURUCU VURUYOR ONUN SAĞLIĞA ZARARLARIDA AYRI BİR KONU.

Mersin' de başka yaptıranlar varsa tecrübelerini paylaşırlarsa çok sevinirim. Sonuçta sağlıkla ilgili bir problem ve psikolojik açıdan da çok yıpratıyor. Artık işini iyi yapan uzman birilerini bulmak istiyorum.. boşa harcayacak zamanım, sabrım ve maddiyatım kalmadı :'(
selamlar, yüz için iğneli epilasyon düşünüyorum, daha önce mersinde yaptıran arkadaşlar varsa önerilerinizi bekliyorum. iz kalma oranı, fiyat ve seans sayısı hakkında bilgi verirseniz sevinirim :)
BU İŞTEKİ DOLANDIRICILIK YÖNTEMLERİNİ SİZLRE ANLATMAK İSTİYORUM MÜŞTERİLERİ İLİĞİNE KADAR SÖMÜRMEK İÇİN BAZI SALONLAR KILIN KÖKÜNÜ YAKMAK YERİNE KİŞİNİN CİLDİNİ YAKIYOR MAKSAT HİÇ BİTMESİN TEKRAR TEKRAR GELSİN SİZE EPİLASYON UYGULAMASI DÜZENİ HAKKINDA ÇIKTIKÇA GELECEKSİN EGER SIK SIK GELMEZSEN KIL KÖKLERİ KENDİNİ YENİLER DİCEKLER AMA BU YALANDIR ÇÜNKÜ KILIN KÖKÜNÜ YAKMAK YERİNE CİLDİ YAKTIĞI İÇİN ÇEKİLEN KIL ZAYIFLAYACAĞI YERDE GÜÇLENMİŞTİR VE HAFTASINA ÇIKAR SİZ AYDA BİR GİTMENİZ GEREKTİĞİNİ BİLMEDİĞİNİZ İÇİN HAFTADA BİR 15 GÜNE BİR GİTMEYE BAŞLARSINIZ VE SADECE İŞKENCE GÖRÜR MADDİ YÖNDEN SÖMÜRÜLEREK SAĞLIGINIZA ZARAR VERİLİR BİR YÜZ AYDA BİR YAPILMASI KAYDI İLE 6İLA SEANS RASI EN GEÇ 1 YILDA BİTMESİ İCAP EDERKİ BEN BİR YILA HİÇ İNANMIYORUM BİR YILDA BİR İNSANIN TÜM VUCUDU BİTER BUNUN DIŞINDA UZATILAN TÜM SEANSLAR SADECE SİZİ DOLANDIRMAK İÇİNDİR

DOLANDIRILDIĞINIZI ANLAMANIN BİR YOLU BU İĞNELİ EPİLASYONDA EGER DÜRÜST ÇALIŞILIRSA AĞRI PEK OLMAZ SADECE ISI DUYARSINIZ AMA YANLIŞ YERLERDEN GİRİLİRSE YANİ KILIN KÖKÜ YAKILMAK YERİNE CİLDİNİZ YAKILIYORSA ÇOK ŞİDDETLİ BİR AĞRI DUYARSINIZ İĞNELER CİLDİNİZE HER SAPLANDIĞINDA HATUR HUTUR SES ÇIKARIR VE CİLDİNİZDE PATLAMA VE KANAMALAR OLUR BİLDİĞİNİZ HATUR HUTUR ÇIT ÇIT SES VE ARDINDAN PAT DİYE BİR SES VE KANAMA BÖYLE OLDUĞUNDA HEM CANINIZ ÇOK ŞİDDETLİ YANAR HEMDE ÖMÜR BOYU GEÇMEYECEK İZLER OLUŞUR BUNLARIN BÜYÜK ÇOĞIUNLUĞUNUN AĞZINA DİLİNE BAKSANIZ BİRBİRLERİNİ KARALARLAR AMA MALESEF YANLARINA ASİSTAN OLARAK EĞİTİME GELEN İŞİ BİLMEYEN KİŞİLERE EPİLASYONDAN EVVEL MÜŞTERİLERİ NASIL DOLANDIRACAĞI ÖĞRETİLİR BİR DİĞER YOLDA OLABİLDİĞİNCE PAHALIYA GETİRMEK İÇİN OYALANMALARIDIR 2 SAATLIK RANDOVÜ ALIRSIIZ FAKAT BUNLAR YÜZÜNÜZE BAKARAK SIK SIK SİĞNENİN BAŞINI DÜZELTİR GİBİ YAPARAK HATTA BAZI AÇ GÖZLÜLER İĞNEYİ CİLDİNİZİN İÇİNDE KIRARRA Kİ ONU ÇAKARMA BAHANESİ İLE OYALANIR VE SAAT DOLDURUR BU ARADA CİLDİNZ DELİK DEŞİK OLUR YAZARKEN SİNİRLERİM BOZULUYOR TOPARLAYAMIYORUM ŞİMDİLİK BUKADAR YAZACAĞIM

NEVİN POLAT HAKKINDA YORUM YAPAMAM ONA EPİLASYON YAPTIRMADIM FAKAT O İSMİ GEÇEN DİĞER YERE BİR SENE GİTTİM VE TÜM YÜZÜMÜ DAHA BETER GÜÇLENDİRDİ CİLDİMİ YAKIP KILI ÇEKTİ HAVALAR BİRAZ SERİNLESİN KAPANMADIYSA İLLGİLİ YERLERE ŞİKAYETÇİ OLACAĞIM VE SAĞLIK BAKANLIĞINADA ÇOK KIZIYORUM MADEM BU İŞLERDE ODALARA KİŞİLER GİDİP MADURİYETLERİNİ DİLE GETİRİYOR BU İŞİN ASLI NEDİR DİYEREK EL ATMIYOR BAKANLIĞIN BU İŞLERE ÇEKİ DÜZEN VERMESİ GEREKİR ÇOK CİDDİ SÖMÜRÜLER YAPILIYOR VE MÜŞTERİ OLARAK GİDEN KİŞİLER ÇOK CİDDİ ZARARLARLA KARŞILAŞIYOR HALKI BİLİNÇLENDİRİCİ BİR ÇALIŞMA YAPMALARI LAZIM BAKANLIK TARAFINDAN Kİ ART NİYETLİ KİŞİLER NASIL OLSA MÜŞTERİ ANLAMAZ DÜŞÜNCESİ İLE GELEN MÜŞTERİYE ZARAR VEREMESİN . O CİLT YANIKLARININ TAMAMI BİLİNÇLİ YAPILIYOR ASLA KAZAYLA DEĞİL BİR İKİ HATA OLUR TAMAM AMA HER GÖZENEKTE OLMASI HATALI İŞ DEĞİL KASITLI DIR AMAÇTA BELİRTTTİĞİM GİBİ CİLDİNİ YAKALIM BİTMESİN BİRKAÇ GÜNE TÜYLER KENDİNİ YENİLESİN YİNE GELSİN YİNE PARA ALALIM DÜŞÜNCESİDİR ÇOĞU ART NİYETLİ CİLT YANIĞI İLE KARŞILAŞTIĞINIZDA POLİSE GİDİN ŞİKAYETÇİ OLUN ONLAR HASTAHANEYE GÖNDERECEKLER ORDAN RAPOR ALIN VE SAVCILIĞA GİDİN DAVA AÇIN BUNLAR BAŞKA TÜRLÜ HİZAYA GELMEZLER

NEVİN POLAT HAKKINDA YORUM YAPAMAM ONA EPİLASYON YAPTIRMADIM FAKAT O İSMİ GEÇEN DİĞER YERE BİR SENE GİTTİM VE TÜM YÜZÜMÜ DAHA BETER GÜÇLENDİRDİ CİLDİMİ YAKIP KILI ÇEKTİ HAVALAR BİRAZ SERİNLESİN KAPANMADIYSA İLLGİLİ YERLERE ŞİKAYETÇİ OLACAĞIM VE SAĞLIK BAKANLIĞINADA ÇOK KIZIYORUM MADEM BU İŞLERDE ODALARA KİŞİLER GİDİP MADURİYETLERİNİ DİLE GETİRİYOR BU İŞİN ASLI NEDİR DİYEREK EL ATMIYOR BAKANLIĞIN BU İŞLERE ÇEKİ DÜZEN VERMESİ GEREKİR ÇOK CİDDİ SÖMÜRÜLER YAPILIYOR VE MÜŞTERİ OLARAK GİDEN KİŞİLER ÇOK CİDDİ ZARARLARLA KARŞILAŞIYOR HALKI BİLİNÇLENDİRİCİ BİR ÇALIŞMA YAPMALARI LAZIM BAKANLIK TARAFINDAN Kİ ART NİYETLİ KİŞİLER NASIL OLSA MÜŞTERİ ANLAMAZ DÜŞÜNCESİ İLE GELEN MÜŞTERİYE ZARAR VEREMESİN . O CİLT YANIKLARININ TAMAMI BİLİNÇLİ YAPILIYOR ASLA KAZAYLA DEĞİL BİR İKİ HATA OLUR TAMAM AMA HER GÖZENEKTE OLMASI HATALI İŞ DEĞİL KASITLI DIR AMAÇTA BELİRTTTİĞİM GİBİ CİLDİNİ YAKALIM BİTMESİN BİRKAÇ GÜNE TÜYLER KENDİNİ YENİLESİN YİNE GELSİN YİNE PARA ALALIM DÜŞÜNCESİDİR ÇOĞU ART NİYETLİ CİLT YANIĞI İLE KARŞILAŞTIĞINIZDA POLİSE GİDİN ŞİKAYETÇİ OLUN ONLAR HASTAHANEYE GÖNDERECEKLER ORDAN RAPOR ALIN VE SAVCILIĞA GİDİN DAVA AÇIN BUNLAR BAŞKA TÜRLÜ HİZAYA GELMEZLER
Sizin tecrubeleriniz çok kötü olmus..geçmiş olsun.
Peki 13 yil boyunca ayni yere mi gittiniz?
Ayrica bu memnun kalmadığınız yerin adini yazarsaniz bundan sonra başka kişlerin magdur olmasını engellemiş olursunuz. Şikayet ettiğiniz yerin adı nedir?

Sizin tecrubeleriniz çok kötü olmus..geçmiş olsun.
Peki 13 yil boyunca ayni yere mi gittiniz?
Ayrica bu memnun kalmadığınız yerin adini yazarsaniz bundan sonra başka kişlerin magdur olmasını engellemiş olursunuz. Şikayet ettiğiniz yerin adı nedir?
hayır ilk başladığım yere 2 sene gittim haftada bir 4 saat yüz bölgesine epilasyon yapıldı ama nasıl bildiğiniz süzgeç gibi tüm yüz cillte gözenek olmayan yerlere bile o ilk zamanlar bilinçsizdim deriye saplıyordu bunun etrafındakiler böylelikle yanıyor yalanı ile sonra yerimi değiştim bazılarına birer sene gittim ama hep aynı cilt yanığı cildi yakarak tüyü çekip çoğaltıyorlardı gördüğüm işkence ve kalıcı hasarlar cabası sonra 6 sene başka bir yere gittim pozcuda orası tam bir dehşetti kapatıldı denildi ama sanırım ilk sahibnin adı ile tekrar faaliyette daha gidip kontorl etmedim sonderece aç gözlü insana 1 liralık uyuşturucuyu 10 liradan vuran onuda epilasyonda olduğu gibi dakikası 5 tlden yaparak ve luzumunndan fazla iğne vurarak kar elde etmeye çalışan bir yer ismi "E" ile başlıyor UZAK DURUN ORDAN KİŞİLERİN SAĞLIĞINI HİÇE SAYAN AKILALMAZ YÖNTEMLER UYGULAYAN BİR YER . sonrasındada gittiğim yerler oldu ortalama bir yıl onlardada aynı adilikler.

unuttuğum bişey var dolandırıcılıklarından bir daha ir video izledim orda kamera karşısında bile utanmadan yalan söylüyordu bir tanesi bunların ellerinde altın ve gümüş iğne adı altında iki iğne var ve bu iğnelerden altın diye yutturdukları aslında bakır iğnedir, gümüş dedikleri ise çeliktir ve sağlıklı olan çelik iğnedir bakır iğne cilt kanseri yapıyor iğnenin ambalajında sarı renkli olana altın yazılmış renginden ötürü, gri renkli olana gümüş yazılmış bunlarda bundan faydalanarak işte bu iğne altın saf altın 25-30 tl fiyatı var bu altın olduğu için sağlıklıdır gibi yalanlarla müşterileri dolandırıyorlar inanmayın ve altın diye yutturdukları iğeyi sevmelerinin bir sebebi bakır iğne çelik iğneye göre daha dayanıksız ve çok çabuk iğne ucu karararak kırılıyor ve bu sayede sık sık müşteriye yeni iğne satıyorlar müşterinin sağlığı kimin umurunda

yazarken sinirleniyorum parça parça yazıyorum aklıma geldikçe yazarım bunların yol ve yöntemlerini ama insan sağlığı üzerinde çok ciddi zararları var zararsız denilmesi yalan kıl yakmada etkili ama dürüst çalışılmalı ve olabildiğince kısa sürede sonuçlandırılmalı uzun yıllara yayılmamalı yoksa kişi haşat olur.

Kızlar ben baya araştırdım ve hala araştırıyorum nevin polatı duydum konuştum güven verdi ama daha yaptırmadım siz duydunuz mu hiç ya da bir yer bulup yaptırdınız mı çok acil ya
...Müşterilerimin söylemesi üzerine bu sayfaya baktım...özellikle bazı yerlerde adımın geçmesi ilgimi çekti...senelerdir iğneli epilasyon yapan bir uzman olarak sizleri özellikle bilgilendirmek amacıyla yazıyorum...bazı arkadaşların da belirttiği gibi bu uygulama son derece suistimale açık bir uygulamadır...eğer araştırmalarınızı doğru yapmazsanız ve ''yaptırdığınız bölgedeki gelişmeleri iyi takip etmezseniz'' bir arkadaşınızın da değindiği gibi senelerce bu konuda kandırılır ve ömür boyu geçmeyen izlerle yaşamak zorunda kalabilirsiniz...Sizlere en önemli tavsiyem, tanıdığınız, size yakın kişiler daha önce iğneli epilasyon yaptırmışsa veya yaptırıyorsa, bu yaptıran kişileri özellikle ''gözlemleyiniz'' ve sonucunu '' bizzat görünüz''... ondan sonra o kişinin hizmet aldığı yere gidiniz...Yakınınızda diye... Ucuz diye...Tanıdık diye... Dekorunu çok beğendim diye... Konuşması bal-kaymaktı diye cildinizi ve mevcut probleminizi işin ehli olmayan kişilere teslim etmeyiniz...İğneli epilasyon randevular ihmal edilmediği taktirde 1 sene süren bir tedavidir...Ancak daha önce yüze lazer epilasyon yaptırılmış ise bu tedavi 18 ayı bulur...Bu sorunu bulunan arkadaşlara öncelikle ''şans'' diliyorum...

X