Genel Cerrahi Merhabalar kulak önü lenfimde şüpheli bir şişlik görüldü. önümüzdeki Pazartesi biyopsi yapılacak ve yaygın anksiyete hastasıyım. Bu alanda bilgsi olan

Fazemm

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2022
19
2
36
Kulak önü lenfimde oynayan bir şüpheli beze olduğu ortaya çıktı. Pazartesi biyopsi yapılacak ve yaygın anksiyete bozukluğu var kafam karışık ve kaygılarım tavan😞bilgisi olan veya aynı durumu yaşayan varmı

Yağlı hilusu olması iyi bişey aslında benşm hilusu seçilrmiyordu siizin troid de ne var acaaba
Şöyle benim troidimde sadece nodül var orda bir sıkıntı yok. Fakat kulak önü lenfimde dediğim durumlar söz konusu. Birde sağ boynumda 2 adet bezelye gibi yağ bezesi ve beraberinde minik minik yağ bezeleri var. Yani hem sol kulak önümdeki lenften hemde yağ bezesi gibi duran şeylerden biyopsi olacak inş.

Şöyle benim troidimde sadece nodül var orda bir sıkıntı yok. Fakat kulak önü lenfimde dediğim durumlar söz konusu. Birde sağ boynumda 2 adet bezelye gibi yağ bezesi ve beraberinde minik minik yağ bezeleri var. Yani hem sol kulak önümdeki lenften hemde yağ bezesi gibi duran şeylerden biyopsi olacak inş.
Nasılsınız oldunuz mu biyopsi

Sen de haşimato mu var canım
An
Şöyle benim troidimde sadece nodül var orda bir sıkıntı yok. Fakat kulak önü lenfimde dediğim durumlar söz konusu. Birde sağ boynumda 2 adet bezelye gibi yağ bezesi ve beraberinde minik minik yağ bezeleri var. Yani hem sol kulak önümdeki lenften hemde yağ bezesi gibi duran şeylerden biyopsi olacak inş

Kulak önü lenfimde oynayan bir şüpheli beze olduğu ortaya çıktı. Pazartesi biyopsi yapılacak ve yaygın anksiyete bozukluğu var kafam karışık ve kaygılarım tavan😞bilgisi olan veya aynı durumu yaşayan varmı
Yaptinmi biyopsi canım

Anneminde 7 ay önce kulak altinda mercimek boyutunda bir sislik oluştu fazla onemsemedik bana söylediğinde 1 hafta sonra vana ablamlara gitti kendisi istanbulda oturuyor 6 ay vanda kaldı hergun telefonla arayıp durumunu soruyorumdum ben hastalık hastası olduğum için ailem tarafından hep eleştiriliyorum ne zaman telefonda soru sorsam ablam tarafından azarlaniyordum bana korkma büyümemiş ufak bir yag bezesidir diyorlardı annem geçen pazar döndü ertesi günü evime geldi hemen sisligi fark ettim çok büyümüştü mercimekten fasulye ye dönmüştü devletten randevu bulamadım özele gittik ultrason ve biyopsi istedi tukuruk bezinde gibi dedi dün ozele gidip ultrason çektik pazartesi doktora göstereceğiz pek anlamıyorum ama araştırdıgim kadarıyla tukuruk bezinde lenf nodu olduğu yazıyor pazartesiden beri çok endişeliyim yemeden içmeden kesildim uykular haram oldu gece gündüz İnternette araştırıyorum hep karşıma o malum hastalık çıkıyor annem 68 yaşında bir sürü rahatsızlığı var Allah korusun ne ameliyat kaldırır nede hastalık kac gündür kafayı yedim ya kötü bir şey çıkarsa diye 33 haftalik tup bebekten gebeyim çok stres yapiyorum
Merhabalar yeni gördüm msjınızı,nasıl oldu anneniz sonuçlar nasıl

Bende şuan o durumdayim 2cm büyümüş dedi uyku gözüme girmiyor hiç iyi değilim haftaya gidecem Perşembe günü bakalım ne diyecek KBB çok korkuyorum hele illet internet girdikten sonra daha kaygı bozukluğu oldum zaten iki yıldır anksiyete bozukluğu yaşıyorum Allah şifa versin inşallah banada biyopsi önerdi hakkımızda hayırlısı olsun
Nasıl oldunuz umarım iyisinizdir

Merhaba aynı sıkıntı bende de var 1 ay sonra ultrasonum var çok korkuyorum. Benimkiler için küçük dedi ama doktor yinede korkuyorum. İnşallah hepimiz için iyi olur.

X