Gebeliğe Hazırlık Merhaba herkese sorum olucakti ilk gebeligim suan 4 gun once kan verdim bta hcg 62.84 cikti 4 sonra tekrar kan verdim bta hcg 171.4 cikti sizce nasıl

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

yaren110

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2024
6
2
21
1000054169.jpg

kanı aynı yerde vermeye calisin. farklı yerlerde kan verince sağlıksız sonuclar çıkabiliyor. 2 günde bir en az %60 artış olması gerekiyor. sizin değerin artışı çok sağlıklı görünmüyor. 2 günde bir kan vermeye devam edin.

kanı aynı yerde vermeye calisin. farklı yerlerde kan verince sağlıksız sonuclar çıkabiliyor. 2 günde bir en az %60 artış olması gerekiyor. sizin değerin artışı çok sağlıklı görünmüyor. 2 günde bir kan vermeye devam edin.
Bir 15 de kan verdim birde 17 de verdim sanırım başta yanlış yazmışım

Bir 15 de kan verdim birde 17 de verdim sanırım başta yanlış yazmışım
he. 2 günde bir vermissiniz yani. doğru mu anladım? eğer öyleyse artış güzel. ama arada 4 gün varsa testlerin artış sağlıklı görünmüyor

he. 2 günde bir vermissiniz yani. doğru mu anladım? eğer öyleyse artış güzel. ama arada 4 gün varsa testlerin artış sağlıklı görünmüyor
Yok yanlış yazmışım ya benimde kafam karışmıştı 15 ve 18 vermişim şuan test tarihlerinden baktım birini 18 de olanı sabah 9.30 ta verdim 15 de olanı saat öğlen 2 de verdim

Yok yanlış yazmışım ya benimde kafam karışmıştı 15 ve 18 vermişim şuan test tarihlerinden baktım birini 18 de olanı sabah 9.30 ta verdim 15 de olanı saat öğlen 2 de verdim
iki günde bir aynı saatlerde vermeye calisin ve takip edin. umarım güzel artışınız olur

Şuan artış nasıl peki iyimi
farklı saatlerde ve 3 gün arayla vermissiniz o yüzden bir sey söyleyemeyeceğim. hcg hormonu bir saatte bile yükseliyor. şu an çok sorun yok gibi matematiğim de kötü 😂 ama iyi gibi. stres yapmayın. 2 gğnde bir aynı saatte ve aynı yere kan verin

X