Memede sertlik

userkisi

Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2023
158
63
22
Hanımlar merhaba burda birkaç kez bu konuyla ilgili konu açılmış ama yine sormak istedim, şubatta şans eseri reglin 2. Günü kedimin bacağının mememe çarpması sonucu ağrı oluştu hafif bir çarpıştı baktığımda baya acılı bir sertlik fark ettim regl sonrası ağrısı geçti ama kendisi duruyordu. Başka şehirdeyim genel cerrahiye göründüm yaşın küçük memen dokun sık olduğu için elle muayene anlaşılmaz diye ultrason verdi onu da 2 ay sonraya atmışlar Burda isim o zamana kalmayacağı için iptal etmek zorunda kaldım. Bu sertlik diğer mememde de aynı yerde var yaşayan oldu mı acaba

Merhaba ben de gecen ay farkettm regl döneminde agrım olurdu ama sonra ayın cogu gününe yayılan koltuk altı ağrılarım başladı,elle kontrol ettm koltuk altımda değil ama sağ memede elime birseyler geliyordu.Panikle doktora gittim ultrason cekildim hemen.Meme dokum cok yogun ve fibrokistikmiş,elime gelenlerse sağ memedeki cok sayıda irili ufaklı basit kist.6 ay sonra kontrole gidicem sonra yıllık kontrol gerekiyormuş fibrokistk yapı sebebiyle.Siz de ultrason cekilmeyi ihmal etmeyin

Merhaba ben de gecen ay farkettm regl döneminde agrım olurdu ama sonra ayın cogu gününe yayılan koltuk altı ağrılarım başladı,elle kontrol ettm koltuk altımda değil ama sağ memede elime birseyler geliyordu.Panikle doktora gittim ultrason cekildim hemen.Meme dokum cok yogun ve fibrokistikmiş,elime gelenlerse sağ memedeki cok sayıda irili ufaklı basit kist.6 ay sonra kontrole gidicem sonra yıllık kontrol gerekiyormuş fibrokistk yapı sebebiyle.Siz de ultrason cekilmeyi ihmal etmeyin
Benim koltuk altı ağrılarım pek yok aslında klasik vücut ağrıları yaşıyorum ultrasonu çok gece atmışlar öğrenci olduğumdan ve son senem olduğu için yapamadım geçmiş olsun size

X