meme büyütme

Merhaba 3 hafta önce amelîyat oldum ben de motiva ergonomix kas altına koyuldu. Açıkçası gayet memnunum yatarken yuvarlak ayaga kalkınca damla seklini aliyor. Üstelik nanotexture olduğu için kapsül komtraktru riskini de azaltıyor. Aynı zamanda yeni teknoloji. Kullanımı şuan ciddi oranda arttı bence
Hangi doktora oldunuz acaba

11 ay oldu ameliyat olalı, kas altı 300 cc motiva marka yuvarlak high profil ama öyle hiçte top gibi durmuyor çook, memnunum 👍
Merhaba, umarım çok memnun kalırsınız. motiva roundu görünce sormak istedim, ergonomix olmayan versiyon diye varsayarak, acaba dışarıdan hissedilirliği ödemler vs geçtikten sonra nasıl çok merak ediyorum ben de araştırma sürecindeyim de, mentor motiva arasında. Kas altı yuvarlak olacak benim operasyonum da bu arada.

Merhaba, umarım çok memnun kalırsınız. motiva roundu görünce sormak istedim, ergonomix olmayan versiyon diye varsayarak, acaba dışarıdan hissedilirliği ödemler vs geçtikten sonra nasıl çok merak ediyorum ben de araştırma sürecindeyim de, mentor motiva arasında. Kas altı yuvarlak olacak benim operasyonum da bu arada.
Doğal meme kıvamında aslaa olamaz zaten ama hiçte sert değil yine de gayet yumuşak bence. Benim doktorumda motiva diğer tüm protezlerden +1000 tl idi bende onu seçtim doktorum da onu, önerince. Silikon olduğunu söylemesem kimse anlamaz 🤭

Doğal meme kıvamında aslaa olamaz zaten ama hiçte sert değil yine de gayet yumuşak bence. Benim doktorumda motiva diğer tüm protezlerden +1000 tl idi bende onu seçtim doktorum da onu, önerince. Silikon olduğunu söylemesem kimse anlamaz 🤭
Çok teşekkür ederim yanıt için 😊 İlk defa böyle bir tecrübe yaşayacağım, genel olarak meme dokusundan bağımsız bir parça olduğu hissedilmiyorsa (kas altı) bu benim için yeterli bir parametre, aklımı bu kurcalıyor birazcık acaba kendi meme dokumla implant farklı hissedilir mi dokununca vs diye 😊

Çok teşekkür ederim yanıt için 😊 İlk defa böyle bir tecrübe yaşayacağım, genel olarak meme dokusundan bağımsız bir parça olduğu hissedilmiyorsa (kas altı) bu benim için yeterli bir parametre, aklımı bu kurcalıyor birazcık acaba kendi meme dokumla implant farklı hissedilir mi dokununca vs diye 😊
Hayırrr öyle bir şey olmuyor hiç korkma 🥰

Merhaba ben de dokum olduğu için kas zarı altı pürtüklü yüzey 350 cc mentor marka taktırdım yaklaşık 2 ay oldu. Şunu eklemek isterim her ameliyatın riski var sadece bu değil . Her ihtimali düşünerek bu ameliyatı oldum ki bu risklerin çok düşük. En çok kafamı kurcalayan sertlik olayı idi ama 2 ayım tam dolmamasına rağmen o kadar doğal ve yumuşakki . Arkadaşımızın dediği gibi çok araştırırsan boğulursun. Merak ettiklerini tabiki sor araştır ama çok derine inme

Merhaba benim de 1 haftayı geçti kas altı mentor marka 345 cc bugün kontrolüm vardı çevremden duyduğum kadarıyla masaj yapılıyormus doktoruma sormak tamamen aklımdan cıktı sanırım daha sürecim yeni diye bununla ilgili bir şey henüz söylemedi. Düzenli masaj yaptınız mı? Yaptıysanız ne kadar süre sonra yaptınız? Bir de ben marka araştırmasında hiç bulunmadım doktoruma güvendiğim icin yumusadığını söylemeniz rahatlattı herkes sert diye yorum yapmıs. Geçmiş olsun

Merhaba benim de 1 haftayı geçti kas altı mentor marka 345 cc bugün kontrolüm vardı çevremden duyduğum kadarıyla masaj yapılıyormus doktoruma sormak tamamen aklımdan cıktı sanırım daha sürecim yeni diye bununla ilgili bir şey henüz söylemedi. Düzenli masaj yaptınız mı? Yaptıysanız ne kadar süre sonra yaptınız? Bir de ben marka araştırmasında hiç bulunmadım doktoruma güvendiğim icin yumusadığını söylemeniz rahatlattı herkes sert diye yorum yapmıs. Geçmiş olsun
Teşekkür ederim benim dokum biraz olduğu için sanırım yumuşak. Benim doktorum masaj vermedi . Bazen kendim yapıyorum ortaya doğru birleştiriyorum .bu arada kas altı kas zarı altına göre daha geç yumuşar. Mentor yılların markası ve gerçekten sert değil benim de gözümü korkutmuşlardı çok memnunum

Merhaba ben de dokum olduğu için kas zarı altı pürtüklü yüzey 350 cc mentor marka taktırdım yaklaşık 2 ay oldu. Şunu eklemek isterim her ameliyatın riski var sadece bu değil . Her ihtimali düşünerek bu ameliyatı oldum ki bu risklerin çok düşük. En çok kafamı kurcalayan sertlik olayı idi ama 2 ayım tam dolmamasına rağmen o kadar doğal ve yumuşakki . Arkadaşımızın dediği gibi çok araştırırsan boğulursun. Merak ettiklerini tabiki sor araştır ama çok derine inme derim
Bence de valla biraz daha arastirirsam vazgecicem 🙄
Mentor sert kalio yazilmis ama sizinkiler yumusamis herkeste farkli mi oluyo anlamadim.
Bi de gogus imlant hastaligini ogrendim dun gece kk da...
Bi de cc kucuk mu olur buyuk mu 325 cc dedi dr bana, simdi de kucuk olur diye dusunuyorum okudukca da kafam karisiyor

Bence de valla biraz daha arastirirsam vazgecicem 🙄
Mentor sert kalio yazilmis ama sizinkiler yumusamis herkeste farkli mi oluyo anlamadim.
Bi de gogus imlant hastaligini ogrendim dun gece kk da...
Bi de cc kucuk mu olur buyuk mu 325 cc dedi dr bana, simdi de kucuk olur diye dusunuyorum okudukca da kafam karisiyor
Benim dokum biraz vardı sol 375 sağ 350 cc . Tam istediğim gibi oldu C kap takıyorum. Meme dokusu olduğu zaman yumuşama daha iyi oluyor sanırım. Ama olmasaydı bile çok sert bir protez değil emin olabilirsin insanlar sarkmış meme kıvamında istiyor sanırım o yüzden beklentiyi karşılamıyor . 325 cc de gayet iyi normal bir boyut olur

X