🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Göremedik kuzum daha pozitifleri aylar geçiyor oy oyyy 🥹
Sakın pes etme rabbim sabredenlerle beraberdir 💖🪽 en büyük ben sana örnek olayım bu testlerle neler çektim her ay artık umudum kalmamıştı , yapmadığım kür, almadığım takviye, gitmediğim doktor kalmamıştı artık yeter buraya kadar dediğim vakitte rabbim nasip etti o zaman anladım ki benim istediğim zaman değil rabbim istediği zaman verecekmiş dedim, bazen tevekkül edip kabullenip kenara çekilmek en hayırlısı olabiliyor 🙏🏻🥰 stres en büyük etken bunu da yaşamış oldum ☺️

Sakın pes etme rabbim sabredenlerle beraberdir 💖🪽 en büyük ben sana örnek olayım bu testlerle neler çektim her ay artık umudum kalmamıştı , yapmadığım kür, almadığım takviye, gitmediğim doktor kalmamıştı artık yeter buraya kadar dediğim vakitte rabbim nasip etti o zaman anladım ki benim istediğim zaman değil rabbim istediği zaman verecekmiş dedim, bazen tevekkül edip kabullenip kenara çekilmek en hayırlısı olabiliyor 🙏🏻🥰 stres en büyük etken bunu da yaşamış oldum ☺️
Haklısın kuzum vallahi ne bileyim artık zamanı değil demekki daha bu ay bende ki tek farklılık kasıklarımda sürekli bi ağrı ama böyle otururken Cathy’s yatarken yok hareket ettikçe kasıklarım ağrı cı sanki birşey var acaba kistmi oldu die düşündüm

Haklısın kuzum vallahi ne bileyim artık zamanı değil demekki daha bu ay bende ki tek farklılık kasıklarımda sürekli bi ağrı ama böyle otururken Cathy’s yatarken yok hareket ettikçe kasıklarım ağrı cı sanki birşey var acaba kistmi oldu die düşündüm
Burda çok yaşayan oldu biliyorsun kasıklarım ağrıyor ilişkiden sonra diyip hamile çıkan umarım sende onlardan bir tanesi olursun 😍 ilk istediğimiz bu olsun🙏🏻 kistte tabi ağrı yapabilir ama ona yormak istemiyorum 💐

Burda çok yaşayan oldu biliyorsun kasıklarım ağrıyor ilişkiden sonra diyip hamile çıkan umarım sende onlardan bir tanesi olursun 😍 ilk istediğimiz bu olsun🙏🏻 kistte tabi ağrı yapabilir ama ona yormak istemiyorum 💐
İnşallah kuzum vallahi. 🥰 ne düşüneceğimi şaşırdım

Adete yakın lh yüklebiliyor o yüzden pik görünebilir herkesin de dediği gibi tekrar bir yumurtlama da olabilir
Gebelik olsaydı aynı şekilde testte de çıkması lazım ikisi de idrarla etkileşim de olduğu için birbiriyle denk gitmeleri gerek hakkınız da hayırlısı olsun inşallah pozitif görürsünüz 🙏🏻💞
Adetim yakın deildir çünkü yumurtlamayı çok erken gördüm bu ay ilk kez adetim bitti bir gün sonra yumurtlama gördüm işte yumurtlama göreli de bugün 10.gün

Kızlar bugün tekrar Ovalüsyon yaptım ve yine koyu ben yumurtlama 10 gün önce gördüm ama 3 gündür Ovalüsyon tekrar pozitif çıkıyor gebelikten şüphelenip test yaptım ve negatif anlamadım gitti daha önce gebelik kayıplarım olmuştu onlarda tekrar Ovalüsyon koyulaşınca gebelik çıkardı ama bunda çıkmadı peki neden 3 gündür tekrar pozitif varmı yorumu olan napayım ben anlamadım Zumruduanka96 Zumruduanka96 @Pkolu_anneadayi Candy7777 Candy7777
Birkaç gün daha bekle kuzum olmadı tekrar test yaparsın. Ovulasyon bugünde mi pozitif çıktı

Kızlar iki tane farklı marka gebelik testi yaptım saat 4 gibi eve gelince Ovalüsyon yaptım önce sonra onları ilk 5 dk içinde çizgi çıkmadı ama şimdi baktığımda bariz ikisinde de gözle görülen silik çizgi var telefonda çıkmaz ama çekmeyi denerim acaba kuruma çizgisini biri pembemsi duruyor hatta su damlattım geçmedi yani candy candy Zumruduanka96 Zumruduanka96

Kızlar iki tane farklı marka gebelik testi yaptım saat 4 gibi eve gelince Ovalüsyon yaptım önce sonra onları ilk 5 dk içinde çizgi çıkmadı ama şimdi baktığımda bariz ikisinde de gözle görülen silik çizgi var telefonda çıkmaz ama çekmeyi denerim acaba kuruma çizgisini biri pembemsi duruyor hatta su damlattım geçmedi yani candy candy Zumruduanka96 Zumruduanka96
Kuzum sonradan çıkanlar çok yanıltıyor 🥺

Eklentiler

• IMG_8866.jpeg
    IMG_8866.jpeg
    38,6 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG_8857.jpeg
    IMG_8857.jpeg
    37 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_8858.jpeg
    IMG_8858.jpeg
    39,7 KB · Görüntüleme: 54
Aaaaa bu kadar belirgin kuruma çizgisi görmemiştim. Testin varsa 2-3 sıvı tüketmeden tekrar yapsana kuzum
Son bir tane var da onu da yarın yapayım dedim ama ki bunları da sıvı tüketimine dikkat etmeden yaptım ya hep kullandığım testler hiç bunlar çıkmazdı ama nebilim sonuçta sonradan oluştu bilmiyorum ama pembemsiler fotoda renkleri çıkmamış Ovalüsyon hala kopkoyu ondan elimde çok yatmadan tekrar yaparım bide 2 3 günde akıntım var beyaz ve kasıkta bir doluluk hissi var iki gündür bu kadar ya yumurtlama ya gebelik ikisinden biri

Son bir tane var da onu da yarın yapayım dedim ama ki bunları da sıvı tüketimine dikkat etmeden yaptım ya hep kullandığım testler hiç bunlar çıkmazdı ama nebilim sonuçta sonradan oluştu bilmiyorum ama pembemsiler fotoda renkleri çıkmamış Ovalüsyon hala kopkoyu ondan elimde çok yatmadan tekrar yaparım bide 2 3 günde akıntım var beyaz ve kasıkta bir doluluk hissi var iki gündür bu kadar ya yumurtlama ya gebelik ikisinden biri
Bence gebelik bariz belli çizgiler

Bence gebelik bariz belli çizgiler
Canım işte çözemedim ama il dk dan çıkmadı yani il 5 10 dk baktım yoktu sonradan baktım bu şekilde şüphem şu oldu yumurtlamanın 10.günü bugün ama benim 3 gündür Ovalüsyon hep pik çıkıyor yani ya gebelikten yada yumurtlama tekrar oluyor ama daha önce hiç ikinci kez yumurtlamadım sonradan çizgi çıkıp hamile olan varmıdır acaba

X