Mayıs 2024 Tüp Bebek Transfer olanlar

Arkadaşlar merhaba 3 Mayıs 3. Gün dondurulmuş embriyo transferim yapıldı. 15 Mayıs test günümdü ve maalesef negatif çıktı fakat henüz adet görmedim ilaçları bırakma 20 Mayıs tekrar tahlil vermeye gel dediler. Böyle bir şey duydunuz mu hiç moralim çok bozuk ve çok saçma geliyor bana hala ilaçlara devam ediyorum

Merhabalar, 4Mayıs’ta 3. Gun taze ve çift transfer olmuştum, 12Mayıs idrar testim negatifti,
15’inde kan testimde değerim 11 çıktı, bugün doktorumun isteğiyle testi tekrarladım 3 çıktı. Kimyasal gebelik olmuş ilaçları keselim dedi. Doktorum profesör bu yüzden sizinle paylaşmak istedim, ilaçlar ztn en sevmediğim kısmı oldu bu sürecin, bu sabah da almamıştım sonucu bekledim. İnşallah bir an önce regl olurum.

Ayrıca transferden sonra hep evdeydim, evde yürüdüm vs ama hiç bişey kaldırmadım iş yapmadım, uzanmadım, dinlendim herşeye çok dikkat ettim, hiç kabız olmadım, yediklerim içtiklerim herşey mükemmeldi.
Embriyolar Grade 1 çok iyi kalite demişti doktor, rahmime de kesin tutunur gözüyle bakıyordu, hatta transferde çok iyi yere bıraktım dedi o kdr umutluydu ki, sperm kısmında da hiç sorun yok.
Elimizden geleni yaptık ama olmayınca ne yaparsan yap olmuyormuş, kısmet.
Hepimiz için en hayırlısı olsun 🌸
Arkadaşlar merhaba 3 Mayıs 3. Gün dondurulmuş embriyo transferim yapıldı. 15 Mayıs test günümdü ve maalesef negatif çıktı fakat henüz adet görmedim ilaçları bırakma 20 Mayıs tekrar tahlil vermeye gel dediler. Böyle bir şey duydunuz mu hiç moralim çok bozuk ve çok saçma geliyor bana hala ilaçlara devam ediyorum

Merhabalar, 4Mayıs’ta 3. Gun taze ve çift transfer olmuştum, 12Mayıs idrar testim negatifti,
15’inde kan testimde değerim 11 çıktı, bugün doktorumun isteğiyle testi tekrarladım 3 çıktı. Kimyasal gebelik olmuş ilaçları keselim dedi. Doktorum profesör bu yüzden sizinle paylaşmak istedim, ilaçlar ztn en sevmediğim kısmı oldu bu sürecin, bu sabah da almamıştım sonucu bekledim. İnşallah bir an önce regl olurum.

Ayrıca transferden sonra hep evdeydim, evde yürüdüm vs ama hiç bişey kaldırmadım iş yapmadım, uzanmadım, dinlendim herşeye çok dikkat ettim, hiç kabız olmadım, yediklerim içtiklerim herşey mükemmeldi.
Embriyolar Grade 1 çok iyi kalite demişti doktor, rahmime de kesin tutunur gözüyle bakıyordu, hatta transferde çok iyi yere bıraktım dedi o kdr umutluydu ki, sperm kısmında da hiç sorun yok.
İnşallah en yakın zamanda çok daha afiyeli hayırlısıyla evlat sahibi olursunuz

7 Mayısta 2 adet 3.gün embriyo transferi yapıldı. 2.tüp bebek tedavim ve 3. transferim oldu.3. Gün emriyo ile ilk denememiz heyacanla sonucu bekliyoruz 19. Mayısta test yapılacak inşallah.Bu ay transfer yapılan arkadaşlar var mı 😊
Merhaba,inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız. Bende 13 mayısta 2 adet dondurulmuş 3.gun embriyosu transferi oldum. 2. Denemem. İlk denemede tutunmustu ama keseyim göremeden kaybettik. 40 gün sonra kendiliginden hamile kaldım ama oda dış gebelikti tüpüm hasarlandi. Şimdi tekrar denedim bekliyorum. 4. Gün sağ kasigimda batmalar başladı,5. Gün baya hissedilir bir batma agrisi şeklinde devam etti. 6.gunde ara ara giren şiddetli bel ve adet olacakmis gibi karın ağrısı var. Gogus hassasiyeti var birde. Ama batma hissi geçti gibi. İnşallah tutunmustur bebek yada bebekler.. Dileyen herkese bastada bizlere nasip olsun hemen,amin,777 🥰❣️

Doktorunuz kim acaba

7 Mayısta 2 adet 3.gün embriyo transferi yapıldı. 2.tüp bebek tedavim ve 3. transferim oldu.3. Gün emriyo ile ilk denememiz heyacanla sonucu bekliyoruz 19. Mayısta test yapılacak inşallah.Bu ay transfer yapılan arkadaşlar var mı 😊
merhaba bende ayın 15 inde transfer oldum🥰 inşallah tutar bebişlerimiz sende ki belirtiler neydi♥️

Merhaba ben de 2 mayısta 5. Gün embriyosu 2 adet transferim yapıldı. Beta hcg değerimi 2 günde bir takip ediyoruz hekimimle
12. Gün 62
14. Gün 100
16. Gün 204
18. Gün 388
Hekimim değerlerimin iyi gittiğini söylüyor 20. Gün de sonucuma göre ultrason günü verecek.
İnşallah güzel haberleri olsun herkesin

Merhaba ben de 2 mayısta 5. Gün embriyosu 2 adet transferim yapıldı. Beta hcg değerimi 2 günde bir takip ediyoruz hekimimle
12. Gün 62
14. Gün 100
16. Gün 204
18. Gün 388
Hekimim değerlerimin iyi gittiğini söylüyor 20. Gün de sonucuma göre ultrason günü verecek.
İnşallah güzel haberleri olsun herkesin
Öncelikle hayırlı olsun Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin, bizlerede inşallah. Belirtileriniz neydi acaba ve sürekli uzanıp dinlendiniz mi bizlerede bahseder misiniz

Öncelikle hayırlı olsun Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin, bizlerede inşallah. Belirtileriniz neydi acaba ve sürekli uzanıp dinlendiniz mi bizlerede bahseder misiniz
Çok teşekkürler. Doktorum ilk 48 saatlik değişimi beğenmeyince korku sardı sürekli yatarak dinlenmeye başladım eğilip bükülmüyorum yormuyorum kendimi. 20 gün rapor vermişti zaten transfer sonrası.
tek sıkıntım bel, bacak ve adet olacakmış gibi kasık ağrısı 😔
20. Gün test sonucumdan sonra ve ultason sonucuna kadar tuttu diyemeyecem korkuyorum olumsuz sonuçtan 😔
Hiç kolay değilmiş beklemek... sizler de tüm sürecinizi yazarsanız birbirimize yol göstermiş ve destek oluruz.

Ayrıca hekimim transfer günü hemen ilaçlarımı şu şekilde verdi aynen kopyalıyorum.
-esteofem:sabah 1 akşam 1 tane
-coraspin:günde bir defa
-progestan200 mg:öğlen2 gece 2 tane
-prednol 16 mg tablet:
2-3-4-5-6-7-8 mayıs yarım
9-10-11-12-13-14-15 mayıs çeyrek iç gece yatmadan sütle
-ovitrelle :8 mayıs yarısını yap
(izmir özel çınarlı hastanesi Onur Aldemir)

Benim 4. Transferim maalesef ve bu son embrıyom. 1 adet 5. Gün iyi durumda embrıyo transferi yapıldı, transfere 1 gün kala mide bulantısı kusma baş ağrısı ateş oldu, ertesi gün transfer için gittiğimde antibiyotik başlandı ayrıca Protestan iğnem var gün aşırı şekilde, transferim gerçekleşti.
Bugün 2. Günüm hafif kasık ağrım var genelde dinleniyorum yan yatarak ama evimde tripleks benim bu sebepten mutfağa iniyorum lavaboya çıkıyorum derken gün içerisinde çok fazla merdiven iniyorum çıkıyorum. Eşim ilk gün evdeydi ama bugün tek başımayım. Birde uyurken aşırı sağa sola dönüyorum bu sebepten biraz korkuyorum da açıkçası, hepimizin sonuçları pozitif olsun inşallah
Çok teşekkürler. Doktorum ilk 48 saatlik değişimi beğenmeyince korku sardı sürekli yatarak dinlenmeye başladım eğilip bükülmüyorum yormuyorum kendimi. 20 gün rapor vermişti zaten transfer sonrası.
tek sıkıntım bel, bacak ve adet olacakmış gibi kasık ağrısı 😔
20. Gün test sonucumdan sonra ve ultason sonucuna kadar tuttu diyemeyecem korkuyorum olumsuz sonuçtan 😔
Hiç kolay değilmiş beklemek... sizler de tüm sürecinizi yazarsanız birbirimize yol göstermiş ve destek oluruz.

İnşallah hayırlı haberlerin olsun. Ben de gece hep yan yatıyorum ya da yüzüstü ama gündüz salonda ayaklarım yüksekte sırtüstü yatıyorum. 14. Güne kadar ben temizlik yaptım ev sildim evde çok sıkılıyordum eğilip büküldüm kendime çok güvendim. Dediğim gibi ilk 48 saat düşük artışla dikkat etmeye başladım. beta hcg çok düşük başladı zaten burada yorumlara baktığımda herkesin yüksekten gitmiş o sebeple korkularım çok.
Ben çipli tüp bebek yaptırdım sizin nasıldı? Çiplide de boş çıkma oluyor mu çok merak ediyorum sonuçta kaliteli seçim oluyor

Merhaba arkadaşlar herkese, transferleriniz hayırlı olsun ,benim devlette 2 . birincisi tutmamıştı bugün 4 günüm sol tarafında ağrı var göğüs ağrılarım var ama belirtileri hiç takılmıyorum siz de takılmayın geçen tüp bebek yaptırdığımda bütün belirtileri mide bulantısına kadar sırt ağrısı ne kadar yaşadım ama negatif oldu bunlar biliyoruz ki ilaçlardan oluyor en güzel sonucu kan testi verecektir

Prof Dr Cem Atabekoğlu, alanında süper bir doktor kendisine çok güveniyorum, dün görüştük yeni bir yol çizdik onunla denemeye devam edeceğiz
Ankara üniversitesi tıp Fakültesi'nde bu doktor heralde öyle hatırlıyorum bende o jastanede tedavi gördüm transfer oldum 20sinde bekliyoruz şuan.

X