Makyaj Ürünleri Makyaj derdi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Bi de ben internette kontor hilelerine baktim.ben yapinca xok cirkin oluyorum yanlis kisileri mi izliyorum ki var mi oneriniz makyaj videosu izleyebilecegim.
El alışkanlığı ve teknik bilgilerle alakalı bence. Ben normal sürekli makyaj yapan biriyim fakat bronzer ve kontur işi bir türlü beceremiyorum. Pek sevmiyorum da zaten. Yapmıyorum hiç o yüzden. Bazen niyetleniyorum. Yapıyorum. Sonra pişman oluyorum 😂

El alışkanlığı ve teknik bilgilerle alakalı bence. Ben normal sürekli makyaj yapan biriyim fakat bronzer ve kontur işi bir türlü beceremiyorum. Pek sevmiyorum da zaten. Yapmıyorum hiç o yüzden. Bazen niyetleniyorum. Yapıyorum. Sonra pişman oluyorum 😂
Benim.yuzum.makyaja cok musait ve makyaj profesyonel yaptirinca inanilmaz degisiyorum.demet akalin nasil degisiyosa öle degisiyorum ama profesyonel biri yapacak.ben yapamiyorum ama o kadar izledim nasil yapiyor diye videolari vs denedim ben yapamiyorum.mac e gittim yapin bana da ogretin diye cocuk anlatti yaparken ama bwn beceremiyorum ya.bu kadar makyaja musait bi sureti olup makyajin nimetlerinden faydalanaman tek insan olabilrim.acayip degisiyorum makyaj yapilimca

Hayatimda ne makyaj bazi gordum ne makyaj spreyi :) keske makyaj yapmayi bilen seven arkadaşım olsa da denesem ne menem seylermis.
Benim bir alligim var,toprak tonlarinda. Flormardan almıştım sanirim
Bir rimelim var. Loreal paris manga falan yaziyor üstünde.
Iki tane de rujum var, mat renkli dogal tonlarda.
Dugune de gitsem bu ise de gitsem bu valla.
Bir de dolabimin derinliklerinde bir konturum var. Bazen makyajdan önce yapiyordum da bir yildir biraktim kullanmayi...
Tarihi gecmiştir onların özellikle rimel manga serisi cok oldu kalkalı. 😂😂

Benim.yuzum.makyaja cok musait ve makyaj profesyonel yaptirinca inanilmaz degisiyorum.demet akalin nasil degisiyosa öle degisiyorum ama profesyonel biri yapacak.ben yapamiyorum ama o kadar izledim nasil yapiyor diye videolari vs denedim ben yapamiyorum.mac e gittim yapin bana da ogretin diye cocuk anlatti yaparken ama bwn beceremiyorum ya.bu kadar makyaja musait bi sureti olup makyajin nimetlerinden faydalanaman tek insan olabilrim.acayip degisiyorum makyaj yapilimca
Bi de bana göre kullandığınız ürüne göre de değişir. Bilmiyorum ama dediğim gibi bana göre de enn zor şey kontür ve bronzer. Ben de pek anlayamadım onların matematiğini

hassas ve beyaz bir cildim olduğundan fondoten, baz vs kullanmıyorum. bepanthol nemlendiricilerinden birini kullanıyorum. hani güneş yanığına iyi gelenlerden. cildimi güzel besliyor.
göz kalemi, rimel.. bazen sadece rimel.
ruj da kıyafetime ve gideceğim ortama göre.
simple is the best.

Nemlendirici hindistan cevizi yagini baz gibi suruyorum bem.uzerine fondoten ve mac clinic gibi markalari da denedim fondotenleri benim cildimd3n de kaynaklanabilir ilk surudugumde guzel.oluyor ama sonra turunculasirdi.maybeline in adini hatirlamiyorum cok da ucuz 45 e mi ne aldim mat fondoteni.tek gecerim.bembeyaz kaliyo ne turunculasma ne bisiy.rimel ve allik.benim makyajim bu.bazen ruj da ekliyorum

Hindistan cevizi yağı yüzde de kullanılabiliyor mu ya?

Ay cok hossunuz
Guldum valla merak ettim hangi mat ruj bu 😄😄😂
Golden rose un minik rujlarından çok kullanışlı bence bir çok renginden var ucuzda minik olduğu için şunlar

Eklentiler

• images.jpeg.jpg
    images.jpeg.jpg
    21,7 KB · Görüntüleme: 66
Ben yillardir suruyorum makyaj bazi olarak.kalin bir tabaka halinde suruyorum.kullanilmiyo muymus

Valla ben makyaj temizleyici olarak kullanıyordum arkadaşım sakın kullanma sivilce ve tüğlenme yapar dedi korkuttu beni ... çokta güzel makyaj temizliyordu halbuki ... siz yılardr kullanıyormuşsunuz, belli ki bir zarar görmemişsiniz ,valla bende tekrar döneyim hindistan cevizi yağına

Valla ben makyaj temizleyici olarak kullanıyordum arkadaşım sakın kullanma sivilce ve tüğlenme yapar dedi korkuttu beni ... çokta güzel makyaj temizliyordu halbuki ... siz yılardr kullanıyormuşsunuz, belli ki bir zarar görmemişsiniz ,valla bende tekrar döneyim hindistan cevizi yağına
Yo tuylenme ya da sivilce yapmadi 3yil olmustur kullanali

Eskiden çok yapardım artık daha sade takiliyorum fındık büyüklüğünde yağsız fondoten (yüzümde hissetmiyorum cook iyi) nemlendirici dudak ve göz kalemi :)

yüzünüz kuru bi cilde sahipse nemlendirici krem sürün sonrasında 2 dk geçtikten sonra ilk önce göz makyajı yapmanızı öneririm bunun için göz farı ve rimel üstünden fondöten sürdükten sonra allık ve ruj.

X