lütfen yardiminiza ihtiyacim var

erkanlar lütfen erteleme derim ben.1 test ne çıkarki.valla bende çok heyecanlandım.hadi yapta söyle sonucuuu....

kizlar pazartesiye termin yaptim doktordan kontrol icin bugün tuhaf olan birseyoldu aybasimin gecikmesinden esimin haberi yoktu söylemedim ona sabah kalkar kalkmaz bana dediki sen hamilemisin yooo dedim ay basin ne zaman gelecek dedi bende dedim 12 gün oldu dahada gelmedi dedim sen bana rüyamda hamileyim dedin dedi. bi annemlerle telefonda konusurken durduk yere dediki anne kizin 3 hafalik hamile müjdemi isterim acaba dedim esime malum mu oluyor

kizlar pazartesiye termin yaptim doktordan kontrol icin bugün tuhaf olan birseyoldu aybasimin gecikmesinden esimin haberi yoktu söylemedim ona sabah kalkar kalkmaz bana dediki sen hamilemisin yooo dedim ay basin ne zaman gelecek dedi bende dedim 12 gün oldu dahada gelmedi dedim sen bana rüyamda hamileyim dedin dedi. bi annemlerle telefonda konusurken durduk yere dediki anne kizin 3 hafalik hamile müjdemi isterim acaba dedim esime malum mu oluyor

anaaaaaa hadi inşallah canım yaaaa...mutlaka yaz öptüm.Şeniz

hala test yapmamışsın anladığım kadarıyla. eşin bile emin. sen de bi test yap da emin ol. merakta kaldım doğrusu.

kizlar bugün muayene olmaya gidiyorum bakalim ne olur benim icin dua edin yalvaririm sevincli haberlerle geleyim

haber gelmemis:)bende merak ettim yaaa haddiii yaazz:KK70:..bende rüyamda bi bebek kucagimda seviyodum anlamina baktim bebek sahibi olmaya isaretmis...ahh bu rüyalar yokmuu insani heycanlandiriyo..

bizi bekletme yaz sonucu takip ediyorum ayyy hadi inşaallah hamişsindir canım...:Saruboceq:

kizlar tam tamina 5 bucuk haftaligiz teyzoslari cok mutluyum tarifi yok bunun insallah birgün hepinizin mutlulugunu burdan bende okurum hepinizi öpüyorum

ben tekrar söyleyeyim çok sevindim allah isteyen herkese nasip etsin. çizelgeni değiştirirsin artık leylekli birşey yakısır buraya :))

aynen arzucom cizlelgeyi degistirecem bugün sabah dünyaya gözlerim cok degisik actim ve dedimki bu bir mucize ben bugün bebegimle uyandim o kadar mutluyum ki hepiniz icin dua ediyorum

X