lütfen yardiminiza ihtiyacim var

erkanlar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2008
45
0
47
Arkadaslar ben en son 15 mayisda regli oldum bugün haziranin 24`ü ve dahalende aybasim gelmedi gögüslerimde hafiften bir acima var ve kasiklarimda sanci gibi bir kasilma ve sol tarafima yatinca sol kasigim da acayip bir sanci olusuyor kasilma seklinde uykumdan uyaniyorum o kasilmayla ama sagima yatagim rahatim hafif de atesim var acaba hamilelik belirtisimidir

evet arkadaşım ya baya bi geçmiş yani günün.idrarda bile belli olur artık bu saatte.belirtilerinde baya var.uykun nasıl.birde ani baş dönmeleri yaşarsın.varmı ???

canım neden test yaptırmadın ki...daha rahat ederdin ve soru işaretlerinden kurtulurdun....

yaklaşık 6 aydır hamile kalmak istiyorum ve şu anda sabırsızlanıyorum

Neden test yapmaya cesaret edemiyorsun anlamadım zor bişey değil bi test yaparsın çıkarsa ki inşallah çıkar ona göre doktora gidersin belki hamilesin ama bi tedaviye ihtiyacın var belki dikkat etmen gerekenler var neden gecikiyorsun Allah korusun varsa bebeğine bişey olsa bu arada üzülmeyecekmisin bence ihmal etmişsin.

ya ihmal ettigimi biliyorum icimdeki korku cok kötü negatif cikacak diye korkuyorum o yüzden 4 senelik evligim cünkü kanallarim yapisikti benim 1 yil önce tüp bebek denedim kardesimin felc gecirdigini duyunca bes dakika sonra üzüntüden ikizlerimi düsürdüm ama ay basimda simdiye kadar hic böyle gecikme oladiydi o yüzden cesaretim yok gitmeye

Beni yanlış anlama arkadaşım biraz sert konuşuyor olabilirim ama kötü niyetimden değil zor günler geçirmişsin Allah yardımcın olsun inşallah mucizen seninledir ve sağlıcakla kucağına alırsın.Eczaneden bi test alıp yapman senin için iyi olur varsa kontrollerini yaptırırsın yoksada içindeki umut seni kemirmez ve ne olduğunu öğrenmiş olursun canım.

ya ihmal ettigimi biliyorum icimdeki korku cok kötü negatif cikacak diye korkuyorum o yüzden 4 senelik evligim cünkü kanallarim yapisikti benim 1 yil önce tüp bebek denedim kardesimin felc gecirdigini duyunca bes dakika sonra üzüntüden ikizlerimi düsürdüm ama ay basimda simdiye kadar hic böyle gecikme oladiydi o yüzden cesaretim yok gitmeye

canımmçok geçmiş olsun evett çok zor günler geçirmişsin umarım bu adet gecikmesi bir bebeğe işarettir ve zor günlerinin mükafatı olurr..bence cesaretini topla ve yap bir test yada ananelerimizin yöntemi olan ,karbonat testini deneee ,belki öyle olunca daha az heyecan duyarsınn ve umarımda mutlu sonla biter..site de bir forumda var ,nasıl yapıldığına bakanilirsin ,güzel haberlerini bekliyoruz canım benimmmm

valla o karbonet yöntemini yaptim acayip köpürdü yarin eczaneden test alip yapicam yada pazartesi doktora gidicem tsk ederim canim ilgin icin insallah hamileyimdir

X