Onkoloji - Kanser ve Türevleri Lösemi hastası

İyi günler hepinize eşime 2 ay önce AML lösemi tanısı konuldu geçiren var mı. Süreç nasıldı. Kurtulma şansımız ne kadar. İlik nakli düşünüyorlar eşime. Lütfen yardımcı olun
45 50 yaşlarında erkek bir komsumuza teshis konmuştu. 1 1.5 yıl kadar tedavi sürdü o sirada calismadi izinliydi vs sonra ilik nakli yapildi ve eski hayatina geri döndü maşallahı var şu an. Iyi düşünün iyi olsun. Geçmiş olsun acil şifalar diliyorum.

İyileşen çok insan var, hiç korkmayin. Tedavi için gereken özeni gösterin. Verilen ilaçları dakikasi dakikasına ayni zamanlarda içsin. Kontrolleri aksatmasın. Google'da yazanlari okumayın. Çok geçmiş olsun.

Merhaba çok geçmiş olsun, sanırım sizi en iyi anlayabilecek insanlardan biriyim, benim de eşime 4 Mart’ta lösemi teşhisi koyuldu, 2 ay hastanede yattık, şu an ayaktan tedavi sürecindeyiz. Direkt ilik nakli demediler bize, yarın yapılacak biyopsi sonucunda belli olacak. İyi düşünelim iyi olsun. Acil şifalar diliyorum size de 🙏 bizim alt türümüz all.

Merhaba çok geçmiş olsun, sanırım sizi en iyi anlayabilecek insanlardan biriyim, benim de eşime 4 Mart’ta lösemi teşhisi koyuldu, 2 ay hastanede yattık, şu an ayaktan tedavi sürecindeyiz. Direkt ilik nakli demediler bize, yarın yapılacak biyopsi sonucunda belli olacak. İyi düşünelim iyi olsun. Acil şifalar diliyorum size de 🙏 bizim alt türümüz all.
Size de Allah iyi sonuçlar versin. Geçmiş olsun

X