Liplift yaptıranlar,bilgi paylaşımı lütfen

Melis erkilicin kime yaptirdigina instagram kullanmadigimdan internetten baktim ama bulamadim. Gecenlerde burda birisi yaptirmis ve memnun kalmisti, onu bulursam yazarim. Bu arada ben de istiyorum kesinlikle, guzel yapan birini bulan olursa lutfen yazsin
Insta sayfasına baktım ama yok, bende göremedim. Hikayeler kısmında da yok, sayfasında da.
Yaptırıp memnun kalqn birini bulursanız yazın lütfen. Gerçekten süreç hakkında bilgiye çok ihtiyaç oluyor. 💐

Ben yaptirdim cok memnunum iyiki yaptirmisim ama iyilesmesi biraz uzun suruyor 5 ay oldu dikislerdende pek sikayetim yok ama biyik kismi biraz uyusuk hala dikisler icin krem kullaniyorum

• Beğen
Reactions: nug
Ben yaptirdim cok memnunum iyiki yaptirmisim ama iyilesmesi biraz uzun suruyor 5 ay oldu dikislerdende pek sikayetim yok ama biyik kismi biraz uyusuk hala dikisler icin krem kullaniyorum
Süper 👍 Şöyle sorayım o zaman... Şimdi, ameliyat oldunuz, ilk gün sanırım hafif bir agrı olur. İkinci gün şişer iyice sanırım ve gerilme, çekilme gibi agrılar mı oluyor? Yemek yemek, konuşmak, gülmek misal sıkıntılı mı? Ne kadar sonra rahatlarız?

Süper 👍 Şöyle sorayım o zaman... Şimdi, ameliyat oldunuz, ilk gün sanırım hafif bir agrı olur. İkinci gün şişer iyice sanırım ve gerilme, çekilme gibi agrılar mı oluyor? Yemek yemek, konuşmak, gülmek misal sıkıntılı mı? Ne kadar sonra rahatlarız?
Valla ilk andan itibaren sisti benim ust dudak cokk kotuydu ayni gun dahi yemek yiyemedim su icemedim kucuk kasikla iciyordum suyu bu 1 hafta surdu assagi yukari ama tam rahatlamam 2 ayi buldu ama nsonuc iyi deger evet gulemiyorsun 😅

Merhaba kızlar bende bugün liplift dudak kaldırma işlemi yaptırdım klinikte oldu ama baya ameliyathane ortamı gibiydi, zaten baya iyi bu konuda hocamda ankarada en iyi bölgede yeri şuan baya şiş halde yemek yerken biraz zorlanıyrm ama eminim sonuç çok güzel olacak benim alt dudağımda sıkıntı yok ama üst dudağım çok inceydi dudak dolgusundan sonra ve burun ameliyatında sonra sanırım dahada inceldi. Burun ameliyatı sonucumda çok iyiydi ama dudak-burun mesafesi uzunluğundan dolayı çok güzel olmamıştı. Burnumun güzelliği dudağımla dahada ortaya çıktı. Sonuçları bildiririm kızlar 😊

Eklentiler

• A05B54CC-4DD6-4D01-8380-15A63DBCC16B.jpeg
    A05B54CC-4DD6-4D01-8380-15A63DBCC16B.jpeg
    93,8 KB · Görüntüleme: 1.133
  • F83697A6-D334-4B28-A1FD-0963E38A29A8.jpeg
    F83697A6-D334-4B28-A1FD-0963E38A29A8.jpeg
    96,1 KB · Görüntüleme: 1.151
Merhaba kızlar bende bugün liplift dudak kaldırma işlemi yaptırdım klinikte oldu ama baya ameliyathane ortamı gibiydi, zaten baya iyi bu konuda hocamda ankarada en iyi bölgede yeri şuan baya şiş halde yemek yerken biraz zorlanıyrm ama eminim sonuç çok güzel olacak benim alt dudağımda sıkıntı yok ama üst dudağım çok inceydi dudak dolgusundan sonra ve burun ameliyatında sonra sanırım dahada inceldi. Burun ameliyatı sonucumda çok iyiydi ama dudak-burun mesafesi uzunluğundan dolayı çok güzel olmamıştı. Burnumun güzelliği dudağımla dahada ortaya çıktı. Sonuçları bildiririm kızlar 😊
Geçmiş olsun 💐 Bende bir aksilik çıkmazsa salı günü bu işlemi olacagım 😀
İşlem sırasında birşey hissettinmi, agrın varmı? Önden foto atarmısın rica etsem 🥰

Merhaba bende 5. Günümdeyim bence hala dışarıya çıkacak durumda değilim en az bir hafta evde olunmalı dudağım baya kaktı ama çok şişti burnum falan

O sorun degil yaaa, zaten pek çıkamıyoruz dışarı. Çıksak ta maske var 😀
Maske takmak sıkıntı olmaz dimi?
Bikere taktım kontrole giderken 3. Gün çok sinir bozucu geriliyor buharlanıyor garip bi his ama çokta önemli değil dikişin alınmasına iki günüm kaldı

merhaba ben de bu hafta Ankara'da liplift yaptıracağım, iyileşme süreciniz nasıl gidiyor, öncesi sonrası fotoğrafı paylaşabilir misiniz benimle, ben de sürecimi fotoğraflarım size

çok güzel olmuş, kas içinden dikmemiş sanırım, neredeyse hiç şişmemiş. doktorun kimdi acaba Ankara'dayım ben de

Aa şimdi baktım kaldırmış, doktoru Cem Payaslı olabilir. Aklımda öyle kalmış takip ettiklerinde o doktor var
Evet , melisin doktoru Cem Payaslı , ben daha önceden Ömer sağıra yaptırmıştım şimdi revizyonu yaptırdım bu akşam , işlem 25 dk sürdü Cem bey çok profesyonel ve temiz bir yer ,.. sonuçlar için su an çok erken , ama zannediyorum eskisinden çok daha iyi bi operasyon oldu , şimdilik memnunum , sonuçları bi haftaya kadar göreceğiz , yazarım ❤️

Evet , melisin doktoru Cem Payaslı , ben daha önceden Ömer sağıra yaptırmıştım şimdi revizyonu yaptırdım bu akşam , işlem 25 dk sürdü Cem bey çok profesyonel ve temiz bir yer ,.. sonuçlar için su an çok erken , ama zannediyorum eskisinden çok daha iyi bi operasyon oldu , şimdilik memnunum , sonuçları bi haftaya kadar göreceğiz , yazarım ❤️
Sizin adınıza çok sevindim eminim çok güzel olmuştur ✨💜

X