Çamaşır ve Kurutma Makineleri LG kurutmalı çamaşır makinası kullananlar?

yeLizegemen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2011
225
1
Merhabalar, kurutmalı çamaşır makinası almaya karar verdim yalnız ne marka alacağıma henüz karar vermiş değilim... LG'nin 9/6 olan bir makinası var (LG-F14A8RDS5) çok araştırdım tek sıkıntı olarak çamaşırlarda uzun süre koku yaptığı söyleniyor onun dışında olumsuz yorum görmedim bu makinayı kullananlar ne gibi artıları yada eksileri olduğunu yazabilirler mi çünkü yüksek ihtimal bu makinayı alıcam. Şimdiden teşekkürler...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba bende komple beyaz eşya alıcam araştırdığım kadarıyla çamaşır kurutma ve bulaşık makinesinde lg'de karar kıldım. Tüm araştırmalarım ve kullanan arkadaşlarımdan duyduğum kurutma ve çamaşır makinası birlikte olduğunda koku yaptığı yönünde ve çabuk bozulduğunu söylüyorlar bende ayrı ayrı almaya karar verdim

merhaba , ben LG 1400 devir 9 kg makine kullanıyorum. ben çok memnun kaldım fakat kullanıcı yorumlarında bir çok arkadaşımın şikayetlerini okudum. sanırım biraz şans işi. fakat LG nin size artı ve eksilerini söyleyim. artıları motor garantisi 10 yıl. sessiz ve direct drive teknolojisi var. eksileri garanti süresi 2 yıl. diğer markalarda en az 3 yıl. ve eve gelen servis elemanlarının işle alakaları yok. sanki ilk defa cihaz kuruyorlardı ve heryeri dagıtıp ıslatıp gittiler

Ben lg 9/6 kurutmali kullaniyorum kuruturken hafif bir plastik kokusu geliyor ama camasirda o kokuyu almadim

Ben lg 9/6 kurutmali kullaniyorum kuruturken hafif bir plastik kokusu geliyor ama camasirda o kokuyu almadim
Bende bu makinayi yeni aldim kurutmasinda sıkıntı yasiyorum normalmi direk giy kurutmasi hic kurutmuyor yika ve kurut da kuruyo ama

Ayrica cok ses yapiyor makina alali 1hafta oldu ama sanki pismanim :KK43: memnun kaldim diyemem elimde kalacal bozulacak gibime geliyor

Bende bu makinayi yeni aldim kurutmasinda sıkıntı yasiyorum normalmi direk giy kurutmasi hic kurutmuyor yika ve kurut da kuruyo ama
Çok çamaşır atarsan kurutmaz kırıstırır suda ıslanmış ağırlığı 6 kg olacak şekilde atarsan kuruyor. Ses geliyorsa makinanın ayakları dengesizdir ona ayar yaptır çünkü tambur yaylı

Çok çamaşır atarsan kurutmaz kırıstırır suda ıslanmış ağırlığı 6 kg olacak şekilde atarsan kuruyor. Ses geliyorsa makinanın ayakları dengesizdir ona ayar yaptır çünkü tambur yaylı
Cok camasir atmiyorum kazaklarda kotlarda yasadim bu soruni

Sizinde makina cok isiniyormu el vurulmayacak kadar

X