Leslie ve Yürüyüş İle Zayıflama Günlüğüm

Daha önce gönderdiğim 40 dk da 500 kalori videosu ve leslie yaptım dün. Bugün de öyle yapmayı düşünüyorum. Hareketler çok faydalı karın bölgem bile ağrıyor.

5 gündür leslie 3mil yapıyorum. Şimdi ise arkasına slim in 6 eklemek istiyorum. Daha etkili olur diye düşündüm ama dilim dısarda gezmekte istemiyorum. Bilemedim ne dersiniz 😇☺️

5 gündür leslie 3mil yapıyorum. Şimdi ise arkasına slim in 6 eklemek istiyorum. Daha etkili olur diye düşündüm ama dilim dısarda gezmekte istemiyorum. Bilemedim ne dersiniz 😇

İyi akşamlar, bu konuya ilk kez yazıyorum. Kk’da ve diğer sitelerde okuduğum kadarıyla eğer spor hayatınızda tam anlamıyla yer edinmemişse yani şu an kilo verme amaçlı diyet + spor yapıyor ve istediğiniz kiloya ulaşınca aynı tempoda spor yapmayacaksanız bu kadarı önerilmiyor.

Yine ben..
Bundan yaklaşık 2.5 yıl önce yazmışım ilk kez ve şimdi takrar başladığım yere döndüm.80 kilo ile yeniden başlıyorum..kendime kızıyorum devamlılığı sağlayamadığım birde üstüne bu kadar kilo aldığım için ama yapacak birşey yok.hiçbirşey için geç değil deyip önümüze bakalım 😊
Bugün 1 mille başladım..

Dün akşam 2 mil bugün de 2 +1 mil yaptım..
Bu sefer kalori hesabı yapan saat takarak yapıyorum koluma ve gördüm ki 1 2 millik videoları yaptığımda daha çok kalori harcıyorum.dün sabah 3 mil olanı yaptım akşam yaptığım 2 mille hemen hemen aynı kaloriyi yaktım.bunca zaman daha çok kalori yakarım diye uzun videoları yapmaya çalışmakla hata etmişim.

Acaba beraber yapsak mı ?
Bende bir haftadır Leslie boosted , 20 dakikalığını yapıyorum. Size katılmak isterim .

Acaba beraber yapsak mı ?
Bende bir haftadır Leslie boosted , 20 dakikalığını yapıyorum. Size katılmak isterim .
Çok sevinirim.hem birbirimizi motive ederiz belki 😊..benim en büyük sorunum bir türlü devamlılık sağlayamamak..Ben de bu aralar 30 dk boosted fitnes videosu ile 20 dakikalık videolarından birini peşpeşe yapıyorum..kilo olarak yavaş gidiyor tartıda ama ben kilo vermiş hissediyorum

Çok sevinirim.hem birbirimizi motive ederiz belki 😊..benim en büyük sorunum bir türlü devamlılık sağlayamamak..Ben de bu aralar 30 dk boosted fitnes videosu ile 20 dakikalık videolarından birini peşpeşe yapıyorum..kilo olarak yavaş gidiyor tartıda ama ben kilo vermiş hissediyorum
Yuppi ☺️🥰 çok mutlu oldum . Teşekkür ederim. O zaman bir tablo oluştururuz . Günlük olarak yaptıkça tik koyarız . Hem süreklilik olur, hem de birbirimizi destekleriz . Ne zaman başlayalım? 😉

Yuppi ☺️🥰 çok mutlu oldum . Teşekkür ederim. O zaman bir tablo oluştururuz . Günlük olarak yaptıkça tik koyarız . Hem süreklilik olur, hem de birbirimizi destekleriz . Ne zaman başlayalım? 😉
Ne zaman istersen..sonuçta ikimizde bir haftadır yapıyoruz 😊yalnız benim tablo yapma vaktim yok ve teknoloji konusunda benden daha iyi olduğunu hissediyorum 😊.onu sen ayarla istersen.bu arada kaç yaşındasın acaba..Ne güzel bir haftada bir kilo vermişsin.benim metabolizmam yavaşlamış sanırım zor kilo veriyorum artık

Ne zaman istersen..sonuçta ikimizde bir haftadır yapıyoruz 😊yalnız benim tablo yapma vaktim yok ve teknoloji konusunda benden daha iyi olduğunu hissediyorum 😊.onu sen ayarla istersen.bu arada kaç yaşındasın acaba..Ne güzel bir haftada bir kilo vermişsin.benim metabolizmam yavaşlamış sanırım zor kilo veriyorum artık
40 yaşındayım 🙈 ( söylemesi ne zor ) evet tablo işi bende ☺️😉 ama annemler yarın memleketten dönüyorlar . O zaman düzenli olarak Pazartesi desek olur mu ? Onlar varken yapmam biraz zor . Mesela bir hafta 2+2 mile yaparız . Daha sonra ki hafta boosted ☺️ Belki sonra hızımızı alamayıp squash falan deneriz 😉

40 yaşındayım 🙈 ( söylemesi ne zor ) evet tablo işi bende ☺️😉 ama annemler yarın memleketten dönüyorlar . O zaman düzenli olarak Pazartesi desek olur mu ? Onlar varken yapmam biraz zor . Mesela bir hafta 2+2 mile yaparız . Daha sonra ki hafta boosted ☺️ Belki sonra hızımızı alamayıp squash falan deneriz 😉

Eklentiler

• FC1C4F4B-5A20-4C45-86C9-70F8A6CB78AC.jpeg
    FC1C4F4B-5A20-4C45-86C9-70F8A6CB78AC.jpeg
    43,4 KB · Görüntüleme: 60
Olur tabi..bende 41 yaşımdayım 😊yaş konusunda hiçbir zaman takıntım olmadı ama yaşlanıyoruz tabi 😊

X