Leslie ile 1 ayda kaç kilo vericez var mı benimle birlikte başlamak isteyen

Pazar gün farklı bir spor yaptım bacaklarım o kadar tutulmuş ki hareket edemiyorum dün yapamadım muhtemelen bugünde yapamayacagim inşallah yarın yapabilirim

Bu hafta hiç spor yapamadim maalesef özel gün falan derken bir de en son yaptığım spordan bacaklarım çok kötü tutulmuştu 4 gün kalkamadım inşallah bugün tekrar basliycam bu arada diyeti hiç bırakmadım

Son tartı 80
29 Ocak 79.3
Spor yapmadığım için çok az verebildim sanırım ama mutluyum sonunda 79 gördüm çok şükür

ben de 16 sında basladım leslie 3 mil e ama haftada 3 yaptım sekeri bıraktımve 7 den sonra bısı yemeyi kestım .(beebgımı emzırıyorum dıyet yapamam ama 1 yasında diye bıraz kısabilirim) 16 sında 86,4 tum. 29 unda 83,3 geldim . cogunlukla odemden gıtti farkındayım (yuzuklerden anlasılıyor). bu hafta 5 gun leslie yapıcam :) bakalım. haftada 1 en azından bılgı vereyim de yapacak olanlar işe yarıyor mu dıye bi okusun heveslensın :)

ben de 16 sında basladım leslie 3 mil e ama haftada 3 yaptım sekeri bıraktımve 7 den sonra bısı yemeyi kestım .(beebgımı emzırıyorum dıyet yapamam ama 1 yasında diye bıraz kısabilirim) 16 sında 86,4 tum. 29 unda 83,3 geldim . cogunlukla odemden gıtti farkındayım (yuzuklerden anlasılıyor). bu hafta 5 gun leslie yapıcam :) bakalım. haftada 1 en azından bılgı vereyim de yapacak olanlar işe yarıyor mu dıye bi okusun heveslensın :)
Merhaba maşallah harikasınız 😃 emzirmeninde çok etkisi oluyor kilo vermeye ben daha önce emzirirken daha kolay bir şekilde ayda 6 kilo veriyordum çünkü emzirmek kalori harcatiyor kızımda sağolsun çok emiyordu o zaman kızımda 1 yaşındaydı 5 ayda 25 kilo vermiştim o zaman 🥺 sonra emzirme bitti spor bırakıldı diyet bırakıldı yarısıni geri aldım maalesef şimdi onu vermeye uğraşıyorum yine

Merhaba maşallah harikasınız 😃 emzirmeninde çok etkisi oluyor kilo vermeye ben daha önce emzirirken daha kolay bir şekilde ayda 6 kilo veriyordum çünkü emzirmek kalori harcatiyor kızımda sağolsun çok emiyordu o zaman kızımda 1 yaşındaydı 5 ayda 25 kilo vermiştim o zaman 🥺 sonra emzirme bitti spor bırakıldı diyet bırakıldı yarısıni geri aldım maalesef şimdi onu vermeye uğraşıyorum yine
ben sırf gerı almıyım dıye sporun yanında dıyet yapmıyorum cunku o yeme seklını asla hayatımın merkezıne koyamam dıyet bıttıgı gıbı gerı gelıyo hepsı. ınsallah boyle hareketle verırım :)

ben sırf gerı almıyım dıye sporun yanında dıyet yapmıyorum cunku o yeme seklını asla hayatımın merkezıne koyamam dıyet bıttıgı gıbı gerı gelıyo hepsı. ınsallah boyle hareketle verırım :)
İnşallah bende bir daha almam dengelemeyi becerebilsem bende ya hepten bırakıyorum bozuldu nasilsa cipste yiyim çikolata pasta ne varsa yiyim oluyor yada tam kararlı basliyorum devam ediyorum kilo verdim nasılsa diye bir rahatlama gelene kadar 🥺

Spor yapıldı 💪 bugün devam etmeyecektim akşam çok acıktım kan şekerim düştü falan ama dayandım bugünde devam ediyorum elma detoksuna kahvaltı da biraz kaçırdım ama bakalım sonuç nasıl olacak

Su an basligi gordum kalkip leslie yapmaya karar verdim. Simdi aciyorum. Tesekkurler hanimlar. 3 mil yuruyecegim. Bana bol sans. ( kalca sikayetim var, fazla yurumek sikinti yaratiyor)

bugun 03,02,2023 :p 81.75 kg geldim :) vucut olculerımı de 16 sından bu gune degısım olarak belde ve kollarda baya ıncelme oldu. utanmasam yazardım :KK70:

X