Kurutma makinesi önerisi

Hayırlı olsun ıyıce arastırın sorun tam kurutma yapın ama geregınden fazla saat tutmayın. Kendınız belırleyıp saatını ona gore ayarlayın .
Cok fazla ıcınde kalınca camasırlar cok kırışır bilmeyenler cıkarıyor bu makıne cok kırıstırıyor dıyor
Benımkıler utulu gıbı cıkar
2.36 mesela ben 1.40 dk kurutuyorum tam gelıyor
Hayırlısı artık herkes kullanıyor memnun bakalım ne olacak . Ben zaten çoğu zaman bebek eşyalarını kurutacağım kış için .

Grundig a++ 82 sanırım model kurutma makinesi kullanıyorum. Yaklaşık bir yıl oldu ve çok memnunum. Pamuklu dolap kuruluğu programını kullanıyorum üç buçuk saat gösteriyor ama en fazla iki saatte bitiyor. Hayatımını kurtaran bir icat diyebilirim özellikle de bebek varken 😍

Merhaba kızlar
Kurutma makinesi alacağım . Bebek bekliyorum Eylül gibi doğumum olacak , kışın çok lazım olacak gibi geliyor . Sizin kullandığınız model marka önerisi bulunabilir misiniz? Hoover marka baktım adam 7kilo ya kadar yarım saate kadar kurutuyor dedi şaşırdım , son sürümmüş ama emin olamadım tabi ..
Ben daha önce yurt dışında Samsung un makinesini almıştım hem çamaşır makinesi hem de kurutma özelliği var. Hala daha kullanıyorum. 4 yılımız oldu sıkıntısız kullanıyorum. Diğerlerini bilmediğim için karşılaştırma yapamayacağım ama tamamen kuruması 1-1.5 saat sürüyor. Bebek için çok kullanışlı oldu özellikle kışın. Yazın kullanmıyorum. Türkiyede var mı bilmiyorum ama varsa tavsiye ederim güzel makine hem yer sıkıntısı olmaz tek makine olduğu için hem de daha uyguna gelir. Ha tabi sadece kurutma makinesi ile aynı verimi alamazsın o ayrı

Ben daha önce yurt dışında Samsung un makinesini almıştım hem çamaşır makinesi hem de kurutma özelliği var. Hala daha kullanıyorum. 4 yılımız oldu sıkıntısız kullanıyorum. Diğerlerini bilmediğim için karşılaştırma yapamayacağım ama tamamen kuruması 1-1.5 saat sürüyor. Bebek için çok kullanışlı oldu özellikle kışın. Yazın kullanmıyorum. Türkiyede var mı bilmiyorum ama varsa tavsiye ederim güzel makine hem yer sıkıntısı olmaz tek makine olduğu için hem de daha uyguna gelir. Ha tabi sadece kurutma makinesi ile aynı verimi alamazsın o ayrı
Evet duydum onları hatta ilk duyduğumda mantıklı gelmişti ama sonradan eşim şey dedi . Bozulursa ya da arıza ya çıkarsa ne yapacaksın ikisi birden olmayacak . Sonra düşününce bu daha da mantıklı geldi neyse dedim o zamanlar almayalım . Benim çamaşırım makinem Bosch marka kurutmam Arçelik . Memnunum şimdilik iyi oldu bebek ile ilgili az çamaşır oluyor yarım saat yıkama az olduğu için kırutma kısa sürede bitiyor .1saat yada 1 buçuk saate elimde çamaşırlar ..

X