Saç Bakım Ürünleri Kuru saçlara gliserin

bu hafta ben de sürmedim ve dökülmenin azaldığını söyleyebilirim ama tabi biraz daha zaman geçince anlayacağım gliserin mi başka bir sebep mi saçlarımı döküyor.çünkü bende demir eksikliği de var bazen o da saç dökülmesine sebep oluyor.ama gerçekten bu hafta dökülmenin yarı yarıya inmesi gliserinin bir yan etkisi var izlenimi veriyor bana.

Dediğin gibi demir eksikliği gerçekten saç dökülmesi yapıyor ama bence cidden sanada gliserin etki etmiş olabilir ben bıraktım ve normale döndü dökülmesi.

sadece uçlarına sürülmüyomu neden saç döküyo olabilir eğer gliserin döküyorsa?
kızlar bide bi sorum olucak nude diye bitkisel bi şampuan kullanıyorum onun içine tatlı badem yağı da katsam saçımı yağlandırır mı ki?

sadece uçlarına sürülmüyomu neden saç döküyo olabilir eğer gliserin döküyorsa?
kızlar bide bi sorum olucak nude diye bitkisel bi şampuan kullanıyorum onun içine tatlı badem yağı da katsam saçımı yağlandırır mı ki?

evet sadece uçlara sürülüyor.hatta gliserinli su yapmıştım uçlara 1-2 sıktım o bile dökülmeye neden oldu.Sebebini bende anlayamadım kesinlikle diplere değirmediğim halde döküldü.

gliserin dikkat edin bitlendirir filan..Yağlı bir madde diye hatırlıyorum eskiden sürüyordum ellerime...Sonra tek tek bitlerinizi ayıklarsınız..Ki bunu hiçbirimiz istemeyiz.:KK31:

ya ne biti gliserin alkol gibi bir şey ve kesinlikle bit bakteri yapması imkansız. saç dökülmesine gelince eğer saç derisine saf olarak çok fazla sürerseniz saçlarınızı dökebilir. zaten saçta gliserini sulandırıp saç uçlarına sürmek lazım.

ben de ; 1 kapak glıserın yagı 3-4 damla bebe yagı ve 1 cay bardagı suyla serum hazırladım kendıme .
her aksam yatmadan once sac uclarıma fıslatıyorum .yıkamadan yatıyorum .
glıserını kuru saca uygularken mutlaka sulandırmayı ıhmal emeyın. aksı takırde,zarar verırsınız saclarınıza.
ama banyodan sonra nemlı sac uclarına sadece glıserın surmenız yeterlı olacaktır .
sac zaten ıslak oldugu ıcın sulandırmaya gerek yoktur .

mavi su çeşitli markalarda var sıvı saç kremidir.fönden öncede uygulanıyor saçı yıpratmaması açısından

gliserinin kıvamı bana kullandıgım saç serumumun kıvamı gıbı geldı .. sanırım serumlardada buyuk bileşen glıserın maddesınden olusuyor..

eczaneden aldım 7 tl ye kazıklandım.aktarlarda 3.5 tl miş.

suyla karıştırıp nemlı saç ucuma surdum ama henuz bı degısıklık yok :

tesadüf gördüm giliserini bugün hemen alıp denedim gerçekten çok güzelmiş paylaşımın için teşekkürler

Gliserini keşke daha önce uygulasaydım. Harika yaptı saçlarımı bugün denedim. Saçlarım nemliyken uyguladım. Kupkuru saç uçlarım yumuşadı ve nemini geri kazandı. Paylaşım için teşekkürler.

Ben de uygulayacağım en kısa zamanda sonuçları yazarım teşekkürler :KK16:

bende yorumları okuyunca denedım ınanılmaz bısı ya benım saçlarımı adam ettıyse gerçekten mükemmelmiş. yazıldımı bılmıyorum hepsını okumadım yorumların sacı zamanla onarır dımı bu?

v_reyhan... çok çok teşekkür etmek istiyorum... şu mahvolan kuru saçlarımı kestirmeden çare olduğun için.. inanki dünyalar benim oldu :)

bende burdaki yorumları okuyunca aldım bugün
spreyli şişeye su koydum gliserin damlattım
birazdan saçımı yıkıcam çok merak ediyorum sonucu :KK52:

aktarlarda satılan glıserın olacak bende aldım tarıfte 2 cay bardagı suya 2 kapak koyup sprey tarzında kullanabılecegınız şıseye koyup kuru saca uygulayın yazıyordu

aktarlarda satılan glıserın olacak bende aldım tarıfte 2 cay bardagı suya 2 kapak koyup sprey tarzında kullanabılecegınız şıseye koyup kuru saca uygulayın yazıyordu

ben ıslakken suyla karıştırıp uyguladım
demekki ondan oldu :KK1:

kızlar ben saçlarımı 4 ay önce açtırıp turuncu yaptım fakat sonra sıkıldım kızıl yaptım saçlarımın uçları kırıldı ve saçım kurudu,ardından bende gliserin aldım sürüyorum saçıma daha tam etkisini göremedim ama saçımı tekrar açtırmak istiyorum sizce gliserin kullanırken saçlarım çok yıpranır mı açıcıyla?

X