Maske Tarifleri Kuru cildim bana dert oldu

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
Tavsiyem bol bol su iç, aynı sorun bende de vardı sadece yüzüm değil bütün vücudumda, pantolonumu çıkardığımda bacaklarım bile kepek gibi pul pul dökülmüş oluyordu. the body shop argan yağlı vücut kremi, kiehls avokadolu kremi kullanıyorum ve nerdeyse 3 lt su içiyorum. Hiç şikayetim kalmadı.
Sagol canim benim butun vucudum nemi normal kuru degil bitek yüzüm cok kuru keske yuzum olmasaydi da vucudum oldaydi en azindan gözükmüyor:)

Aa öyle deme, senin işin çok daha kolay o zaman. Vücud kuru olunca bir de kaşınıyorsun :KK43:

Bu arada yüzünü havluyla da kurulama, desensiz peçetee
Mutlaka öyledir ama tesettürlü oldugum icin ilk göze carpanda yuzum oluyor surekli fondeten kulaniyom esim cildimdeki lekeleri gormesin diye ne zamana kadar böyle olacak bilemiyorum

Bak bunu hic dusunmemistim bide bende bazen sac dokulmesi oluyor doktor saçların i acip guneste beklet diyor ama kaynimlar bazen eve geliyorlar bende surekli kapaliyim igne falan verdi kulandim azaldi ama genede dökülüyor hatirlatman guzel oldu canim
gunduz kaynınların senin evinde ne işi var ya. kov adamı. ayrıca güneşe koll ve bacak iç taraflarını göstereceksin. odda belli saatlerde mesela sabah 8-10 arası. netten bak saatlerine.
yada kadın plajları var imkanın varsa yazları ara ara oralar git. daha iyi olur.

Mutlaka öyledir ama tesettürlü oldugum icin ilk göze carpanda yuzum oluyor surekli fondeten kulaniyom esim cildimdeki lekeleri gormesin diye ne zamana kadar böyle olacak bilemiyorum
Ya canım eş o, ne kadar saklanır ki...görürse görsün, sürekli kimyasallara mağruz kalıp, cildine hava aldırmamak da nesi?

Aman Türk erkeği, onlar kendilerine baksın önce.

gunduz kaynınların senin evinde ne işi var ya. kov adamı. ayrıca güneşe koll ve bacak iç taraflarını göstereceksin. odda belli saatlerde mesela sabah 8-10 arası. netten bak saatlerine.
yada kadın plajları var imkanın varsa yazları ara ara oralar git. daha iyi olur.
Burda calisiyorlar esim sozde evin icinde yani kazandigini ailesiyle paylasmak zorunda ailesinin sorumlulugunu almak zorundamis o yuzden yilin 8 ayi bizdeler keske gercek kaynimlar olsa esimin amca oglularida geliyor 4 buyuk erkek emin ol bende kendimi evin icinde rahat edemiyorrum ama ne yapacan

TR için öğle saatleri diyorlar, no? :KK66:

Bir de bronzlaşan kadın bile D vitamininden yoksun olabilir. Çünkü D vitamini önce deri yüzeyine çıkıyor, 48 saat sonra emiliyormuş. Yani güneşlendikten sonra 2 gün boyunca o bölgeyi sıcak suyla yıkamamalı ve su soğuk da olsa yıkarken ovmamalısınız.

Ya canım eş o, ne kadar saklanır ki...görürse görsün, sürekli kimyasallara mağruz kalıp, cildine hava aldırmamak da nesi?

Aman Türk erkeği, onlar kendilerine baksın önce.
:)) bu yaz babamlara gityim abim bana ne dersin iyidir kizim sende makyajsız bi seye benzemiyon diye oda guvenimi bi hayli kırdı ama esim daha dogal halimi gormemis 3.5 yildir

:)) bu yaz babamlara gityim abim bana ne dersin iyidir kizim sende makyajsız bi seye benzemiyon diye oda guvenimi bi hayli kırdı ama esim daha dogal halimi gormemis 3.5 yildir
Aman Allahım, ne azimcanlık valla. Ya hiç mi adam senden önce uyanmıyor? Gecede mi öyle yatıyorsun?

Kokmuş kıllı abinde kendine baksın diyorum :KK70: yaa bu makyaj olayı böyle, istersen Adriana ol, insanlar seni hep öyle görünce, doğal halin daha soluk, ie vasat görünebiliyor. Alışsınlar bi zahmet.

Topuna uyuzum bu erkek milletinin zaten !:duduk:

Aman Allahım, ne azimcanlık valla. Ya hiç mi adam senden önce uyanmıyor? Gecede mi öyle yatıyorsun?

Kokmuş kıllı abinde kendine baksın diyorum :KK70: yaa bu makyaj olayı böyle, istersen Adriana ol, insanlar seni hep öyle görünce, doğal halin daha soluk, ie vasat görünebiliyor. Alışsınlar bi zahmet.

Topuna uyuzum bu erkek milletinin zaten !:duduk:
Allah canini almasin :) gorsen esi benden beter benimki 200 se onun cildindeki lekeler 250 esi tabi ona guzel geliyor kendiside hafif kilolu bende recep diye dalga geciyom kalmiyom kelimesinin altinda evet malesef gecede yatmak zorunda kaliyom allah bi evlat verse dogum lekesi diye kakalarim adama

Burda calisiyorlar esim sozde evin icinde yani kazandigini ailesiyle paylasmak zorunda ailesinin sorumlulugunu almak zorundamis o yuzden yilin 8 ayi bizdeler keske gercek kaynimlar olsa esimin amca oglularida geliyor 4 buyuk erkek emin ol bende kendimi evin icinde rahat edemiyorrum ama ne yapacan
ailene söyle. bundan rahatsız oldugunu sahipsiz olmadıgını uygun dille anlatsınlar. ve
eger eşin az akıllı biriyse zaten tamam der. koca adamlar gitsinler ev tutsunlar.. pansiyonda bile kalırlar. erkek onlar.
yada cok tepkili ise ve dayanacak gücun kamadıysa -sinirlerinde yıpranmış ise
direkt yüzlerine söyle. utanmıyorsunuz evde tek bayanım eşimle beraber 4 erkeksiziniz ve benim mahremiyetime asla sayguı duymuyorsunuz. yarından tezi yok hiç birinizi evimde istemiyorum de. erkek adamsınız her yerde yaşarsınız. eger yok sevgili eşim sende onlar benim sülalaem bu evden gidemezler dersen o zaman ben gidiyorum bye de. ve sabah annenlere git.

Allah canini almasin :) gorsen esi benden beter benimki 200 se onun cildindeki lekeler 250 esi tabi ona guzel geliyor kendiside hafif kilolu bende recep diye dalga geciyom kalmiyom kelimesinin altinda evet malesef gecede yatmak zorunda kaliyom allah bi evlat verse dogum lekesi diye kakalarim adama

Fondötenle mi yatiyosun:deli:3.5 senedir...

z.yağı ,salatalık ,bal karışımını yapabilirsin haftada bir benimde cildim aynen sizin gibi nem maskesi yapabilirsiniz çok pahalı değiller suyu içmelisin ama ne kullanırsan kullan susuz kalınca kuruyor cilt

kızım sen adama yüzünü göstermiyorsun ama bunun haricinde adam başjka her yerini görüyor. ve sen yüzündeki lekeden utanıyorsun ??? e oha.
leke kızım bunlar normal. her insanda olur. ayrıa muhtemeln her gün bol bol sürdügün kremler bile buna sebep olmuş olabilir.
mesela kortizonlu kremi yuzune sürdüysen doktr. verdigi filan. güneşe cıkarsan o kremler lekeye sebep verir. yada gece gündüz kremlerini yanlış kullandıysan gibi...

kızım sen adama yüzünü göstermiyorsun ama bunun haricinde adam başjka her yerini görüyor. ve sen yüzündeki lekeden utanıyorsun ??? e oha.
leke kızım bunlar normal. her insanda olur. ayrıa muhtemeln her gün bol bol sürdügün kremler bile buna sebep olmuş olabilir.
mesela kortizonlu kremi yuzune sürdüysen doktr. verdigi filan. güneşe cıkarsan o kremler lekeye sebep verir. yada gece gündüz kremlerini yanlış kullandıysan gibi...
Sorunda o gordugu hic bi yerde leke yok bi yuzumde var ama valla verin gazi bu gece gercek gun yuzune ciksin bende biktim artik hergun makyej

valla iyiymişin sabah adam seni görmüyormu panda gibi olur kız gözlerin :)) ayrıca abdest alıyorum diyosun gün içinde zor olur boşver valla bende hiç eşimin karşınıda makyajsız çıkmamıştım makyaj dediğim kalem rimel :) bir gün baktım adam süpriz yapmış birde sabahın körü gözümü bile açamamışım makyaj yok yzüne bakamıyom :) dedim aylin geri gelirse senindir :) adam seni bu halde begendiyse salla gitsin ..cildini çok yorma ilerde daha büyük sorunlara yol açarsın bu sefer bişeyler fayda etmez

X