Kürksüz'ün Squat Günlüğü

bizi bir ramazan vurdu topik dağıldı, 2,5 ay çok iyi gitmiştik halbuki..
yapalım yapalım nolur 🤗😍
Yaa çok tatlisin 😁
Oo Ramazan geldi mi yayilmak Allahin emri :KK70:
Valla yapalım yapalım süper olur
Ben bu aralar chloe yapıyorum ondada squat hareketleri var ama bi squat takviminin yeri ayrı :p

Son mesajlarda denk geldi görmüşken güleyim dedim :-)
Bu ara cok spor modunda degilim evin icinde yürümek daha kolay geliyor:))
valla aksam esim çay istedi, dedim ki mutfak çok uzak ya :KK70:
evde yürümek bile gözümde büyüyor tembellikten. bir an önce kendime gelmem lazım.

Yaa çok tatlisin 😁
Oo Ramazan geldi mi yayilmak Allahin emri :KK70:
Valla yapalım yapalım süper olur
Ben bu aralar chloe yapıyorum ondada squat hareketleri var ama bi squat takviminin yeri ayrı :p
biz burda squattan vazgeçmiştik ama en son biliyor musun.
bende çok selülit yaptı nedense 🙄 bölgesel çalışıyorduk.

valla aksam esim çay istedi, dedim ki mutfak çok uzak ya :KK70:
evde yürümek bile gözümde büyüyor tembellikten. bir an önce kendime gelmem lazım.
Xbxbsb ve squat a başlayalım diyen bir kaptan bulmuştum benden farklıdır diyodum bence biz bir iki gün anca birbirimize gaz verelim öyle başlayalım 😅

Xbxbsb ve squat a başlayalım diyen bir kaptan bulmuştum benden farklıdır diyodum bence biz bir iki gün anca birbirimize gaz verelim öyle başlayalım 😅
hahahshshs yok yarın okey de başlayalım ama squat no şimdilik en azından
çünkü bu hamlığın üstüne ben squat yaparsam yere yapışırım beni kazırsınız yerden :KK70:

hahahshshs yok yarın okey de başlayalım ama squat no şimdilik en azından
çünkü bu hamlığın üstüne ben squat yaparsam yere yapıştırdım beni kazırsınız yerden :KK70:
Tamam kaptan sen ne dersen onu yapalım :p
Ya ilk biraz incelme endeksli mi calissak sence nasıl yapalım

evet neden öyle oldu anlamadım, bacaklarım falan çok sıkılaştı ama popo kısmını mahvetti
Ay bilemedim neden öyle oldu sen yaparken comelme asamasinda popo mu sikiyordum eminim sende öyle yapiyodursun ama acaba yeme içme ile mi ilgili canım ben bol da su iciyordum 3 litrenin altına düşmuyordum

Tamam kaptan sen ne dersen onu yapalım :p
Ya ilk biraz incelme endeksli mi calissak sence nasıl yapalım
ay bana hersey lazım hepsini yaparım hiç sıkıntı yok :KK70:
ama gerçekten çok hamım
önce 1 hafta yürüyüşle bi açılayım derim ben en azından kendi adıma, çünkü bende çoluk yok çocuk yok marttan beri paso yatıyorum yani yatmaktan bir ara her yerime kramp giriyordu o derece :KK53:
senin hareketliliğin ne durumda?

Ay bilemedim neden öyle oldu sen yaparken comelme asamasinda popo mu sikiyordum eminim sende öyle yapiyodursun ama acaba yeme içme ile mi ilgili canım ben bol da su iciyordum 3 litrenin altına düşmuyordum
hiç hatırlamıyorum ki ne yapıyordum, ama o sıralar Hipertiroidiydim ben. zaten kilo veriyordum sporla iyice zayıflamayayım diye yememe pek dikkat etmiyordum açıkçası

X