Makyaj Ürünleri kullandığınız ve önerebileceğiniz rimel???

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Aynen öyle. Birde Max Factor False lash effecti seviyorum. Oda baya güzel yapıyor kirpikleri yapıştırmadan dolgunlaştırıyor:)
rimel zevklerimiz aynı bende ondan 2 3 kutu bitirdim
başka böyle çok begendiklerin varsa bende denemek isterim :)

max factor false lash effect ve maybelline rocket. max factor iyiydi anca rocket çok çabuk kurudu ve dolgunluk vermiyordu bir daha almayacağım. şu an golden rose catwalk maskara denemek istiyorum bakalım nasılmış

max factor false lash effect ve maybelline rocket. max factor iyiydi anca rocket çok çabuk kurudu ve dolgunluk vermiyordu bir daha almayacağım. şu an golden rose catwalk maskara denemek istiyorum bakalım nasılmış
Rocket gerçekten çok kötü ya. Tavsiye etmiyorum

Burberrynin rimelini kullanıyorum 6 aydır vazgeçilmez rimelim oldu.. Takma kirpik görünümü veriyor adeta.. Lancome da dahil birçok markada rimel kullandım. Ama en beğendiğim burberry rimel oldu
xenforo-smilies-kk40.gif

Birde sevdiğim Essence I love extreme maskarası vardı pembe şişede olanı:)
Denemediysen onuda denemeni tavsiye ederim canım, seninde tavsiyelerin varsa beklerim.:KK22:
Bende tam hayret nasıl kimse essence den bahsetmemis dicektim Hoppa essence in rimelleri cok cok iyii ozellikle o pembe ve siyah olanı

loreal ,maybılen,lancome,mac kullanmış biri olarak
son noktan ysl son teknolji takma kırpık iddialı rımeli,git dene,görceksın

lancome hypnose drama
maybelline falsies black drama
maybelline rocket
golden rose cat eyes turuncu olan

Max factor hazel eyes beyazlı kutulusu <3
Birde Loreal voluminous veya miss manga

Birde sevdiğim Essence I love extreme maskarası vardı pembe şişede olanı:)
Denemediysen onuda denemeni tavsiye ederim canım, seninde tavsiyelerin varsa beklerim.:KK22:
Canım bu rimeli dün aldım.. açık konuşayım o fiyata bu kadar performans beklemiyordum.. çok şaşırdım.. ciddi anlamda çok iyi.. Bundan sonra müdavimi olacağım.. Teşekkür ederim önerin için ..:KK60:

Canım bu rimeli dün aldım.. açık konuşayım o fiyata bu kadar performans beklemiyordum.. çok şaşırdım.. ciddi anlamda çok iyi.. Bundan sonra müdavimi olacağım.. Teşekkür ederim önerin için ..:KK60:
Benımki bitti :KK43: elimdeki rimeller biter bitmez direk bende yenisini alacağım gerçekten cok ucuz ve pahalı rimel performansı veriyor . Rica ederim canım güle güle kullan.:KK200:

Benımki bitti :KK43: elimdeki rimeller biter bitmez direk bende yenisini alacağım gerçekten cok ucuz ve pahalı rimel performansı veriyor . Rica ederim canım güle güle kullan.:KK200:
10 lira gibi bir fiyata o performans harika.. Lancome , burberry rimellerinden farkı yokmuş.. o kadar para döktüm bu rimellere o_O

10 lira gibi bir fiyata o performans harika.. Lancome , burberry rimellerinden farkı yokmuş.. o kadar para döktüm bu rimellere o_O
Evet ben suan lancome hypnose drama kullanıyorum memnunum fakat cidden o kadar para bayılmaya gerek yok , essence aynı performansı veriye zaten :) tek sorunu biraz cabuk kuruyor.

Evet ben suan lancome hypnose drama kullanıyorum memnunum fakat cidden o kadar para bayılmaya gerek yok , essence aynı performansı veriye zaten :) tek sorunu biraz cabuk kuruyor.
Evet onu farkettim.. o kadarcık kalite farkı da olur artık sorun yapmıyorum ..Ama çok iyi :KK9:

X