Lekeler, Çiller Kullandığım leke kremleri ve sonuçları

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
tritone- oldukca basarılı, sabır gerek. ancak tamamen gecti diyemem de bayagı bayagı hafifletti. iceriğinde expigmentte olan (hidrokinon) madde yok. güzel.
expigment- %2 lik kullandım, başarılı. daha cogunu denemedim bile, korktum. gerci hepsi dr tavsiyesindeydi. geceleri surdum. yine tamamen yok oldu diyemem.

simdi ben aynaya baktıgımda halen bana var gibi geliyor, ancak benden baska farkeden yok. artık 2 sene oldu belki de takıntı yaptım. size tavsiyem, yeni bir tedaviye baslamadan önce cildinize en az 1 ay yenilenme süresi tanımanız. bu sürede de kimyasal kullanmamanız.

uzun süreli kullandıgınız ilaclar varsa o da etkiler tedaviyi. c vitamini eksikliğiniz olabilir. vitamin kullanarak destekleyebilirsiniz.

seyreltilmiş elma sirkesi, tavsiyemdir.

haftada 1 bepanten kullabilirsiniz. 1-2 kere de peeling yapsanız yeter bence. peeling malzemeniz yoksa, bir yüz fırcası yardımıyla yüzünüzü temizleme jelinizle vb. ovalayın cok bastırmadan. yada ılık bir bezle silin.

Elma sirkesini çoğu kişi öneriyor ama benim cildim hassas olduğu için mi bilmiyorum benim yüzümde kızarıklıklar yaptı. :44::44:

Elma sirkesini çoğu kişi öneriyor ama benim cildim hassas olduğu için mi bilmiyorum benim yüzümde kızarıklıklar yaptı. :44::44:

Peki bu kızarıklıklar kalıcı mıydı? yoksa 1-2 saat icerisinde gecti mi? ayrıca kaça kaç sulandırdınız o da önemli? ben yarıyarıya sulandırdıgım elma sirkesi ile yüzümü yıkıyorum bir yan etki yapmadı. ama eğer kızarıklık yapıyorsa 3'e 1 sulandırabilirsiniz.

Son düzenleme:
sadece burnum üstünde ben var. güneşte daha çok belli oluyo bunu yok etmek için napmam lazım

sadece burnum üstünde ben var. güneşte daha çok belli oluyo bunu yok etmek için napmam lazım

ben lekelerle uğraşmaktan vazgeçtim artık onların çözümü yok sanırım. Beraber yaşamaya alışmaya bakalım bence:):)

Arkadaşım....Leke için valla etkili bir marka var....Y ile başlayan O ile biten...neden lekelerinle yaşayasın ki....dene ...umarım ben çözdüğüm gibi sende çözersin....

tritone- oldukca basarılı, sabır gerek. ancak tamamen gecti diyemem de bayagı bayagı hafifletti. iceriğinde expigmentte olan (hidrokinon) madde yok. güzel.
expigment- %2 lik kullandım, başarılı. daha cogunu denemedim bile, korktum. gerci hepsi dr tavsiyesindeydi. geceleri surdum. yine tamamen yok oldu diyemem.

simdi ben aynaya baktıgımda halen bana var gibi geliyor, ancak benden baska farkeden yok. artık 2 sene oldu belki de takıntı yaptım. size tavsiyem, yeni bir tedaviye baslamadan önce cildinize en az 1 ay yenilenme süresi tanımanız. bu sürede de kimyasal kullanmamanız.

uzun süreli kullandıgınız ilaclar varsa o da etkiler tedaviyi. c vitamini eksikliğiniz olabilir. vitamin kullanarak destekleyebilirsiniz.

seyreltilmiş elma sirkesi, tavsiyemdir.

haftada 1 bepanten kullabilirsiniz. 1-2 kere de peeling yapsanız yeter bence. peeling malzemeniz yoksa, bir yüz fırcası yardımıyla yüzünüzü temizleme jelinizle vb. ovalayın cok bastırmadan. yada ılık bir bezle silin.

Slm,acaba tritone soyma yapıyor mu ciltte??ben soyulmasını istemiyorum ne kadar soyucu krem varsa daha da kararttı lekemi.Sirke limon vs de daha kötü geldi bana.demekki değişiyor kişiden kişiye.Şu an celeritt spf 25 diye bir krem kullanıyorum bir ayı geçti.Baya açıldı ama tamamen geçmedi acaba birazda tritone mu kullansam diyorum.Ama merak ettim kızarıklık soyulma vs oluyormu diye???Bir de güneşe çıkınca tritone kullanırken riskli galiba.Benim kullandığım kremde sorun olmuyor dışarı çıkarken.

Sis leke kremi ---->> bu ürünü bu klüpte duymuştum ..yorumlar hep güzeldi....mustafa beyi aradım akne izlerim var dedim yardımcı oldu anlattı baya.... 1 ayda geçer dedi...
1 ay geçti ...aradım lekeler geçmedi diye bu sefer akne izleri çabuk geçmez dedi 2 ay kullanmak gerek dedi...40 gün kullandım akne lekelerinde açılma olmadı pek....oranlarsak yüzde 5 oranında bir açılma oldu....kullanırken kızarıklık soyulma falanda yapıyo....buz masajı bepanthen sürdürüyodu.....ara verdiriyordu ama faydalı bulmadım pek.....kullananlar belli süre sonra lekelerin tekrar geri geldiğini söylüyorlar.......

kesinlikle katılıyorum bende hiç faydasını göremedim....

ben lekelerle uğraşmaktan vazgeçtim artık onların çözümü yok sanırım. Beraber yaşamaya alışmaya bakalım bence:):)

arkadaşlar şu %15 tca peeling deneyimim adlı başlığa girin kimyasal peelinginizi evde kendiniz yapıyorsunuz hemen hemen bende bir çok ürün denedim şu anda bu uygulamayı yapıyorum sonuçlar olumlu deneyin denerim.

düzenli olarak eritretin kullandım bir aydan uzun süre işe yaramadı co2 lazerde yaramadı daha iyi yöntemde yok

tetradoxda kullandım bir aydan uzun süre fayda göredim izler derinde değil belki herkeste aynı sonucu vermez ama mutlaka güneş kremi kullanmak gerekir.

Ben bu markayla yeni tanıştım adı Veniza gerçekten aldığım ürünlerden çok memnun kaldım ben cilt onarıcı ve argan şampuanını kullandım
saçım çok aşırı yağlanıyordu kullanmaya başladığımdan beri yağlanma kesildi sonra cildimdeki problemler için de veniza cilt onarıcı krem aldım ondanda memnun kaldım bence veniza diyorum neden derseniz sitesinde leke kremi ve cilt beyazlatıcı diye ürünlerde görmüştüm

cildimde sivilcelerden kaynaklanan sorunlar vardı saçım ve cildim çok aşırı yağlıydı be bu firmanın ürünleriyle sorunumu çözdüm çok yardımcı oluyorlar tabi tercih senin arkadaşim. VENİZA KOZMETİK LTD.ŞTİ/RESMİ SİTESİ

akne lekeleri için 2 senedir uğraşıyorum....roccutane hapı sonrası kalan akne lekeleri...kullanmadığım ürün kalmadı sayılır ....sonuçları yazayımda sizde aldanmayın bazı ürünlere ...para çoook kaptırdım çünkü ben .......

ARAPKIZI KREM--->> TAM BİR FİYASKO...LEKELERE ZERRE KADAR FAYDASI YOOOK...REKLAMINI BAYA İYİ YAPIYORLAR....ÜMİTLENDİM ALDIM KULLANDIM FAYDA GÖRMEDİM AKSİNE ZARARINI GÖRDÜM AKNE YAPTI....

LEA AKLIKKREMİ--->> TV DE FALAN ÇIKIYODU TÜM LEKELERİ YOOK EDER ...DOĞAL BİR ÜRÜN 1 AYDA LEKE BIRAKMAZ DİYE SATTILAR...BALKANLARDA KULLANILIYO FALAN DEDİLER....AMA MALESEFF HİÇÇÇ FAYDA ETMEDİİİİ...129 TL VERİP SET HALİNDE ALMIŞTIM HEMDE....:KK47::KK47::KK47:

BEPANTHEN KREM--->> BEPANTHEN KREMİ BU KLÜPTE DUYDUM SABAH -AKŞAM 1-2 AY KULLANDIM AMA HİÇ ETKİSİ OLMADI VE TÜYLERİM ARTTI YÜZÜMDE ...LEKELERİMİN YANINA BİRDE TÜY DERDİM VAR ARTIKKK:KK37::KK37:

BİOGREN OZON YAĞI---->> OZON YAĞI BİR ARA MODA OLMUŞTU SANKİ...HER YERDE OZONYAĞI DUYUYORDUM OKUYORDUM....SONUNDA RESMİ SİTESİNDEKİ TELEFON NUMARASINDAN ARADIM KONUŞTUM 1 AY İÇİNDE GEÇER DEDİLER... TAM 3 AY KULLANDIM BEN DÜZENLİ....LEKELERDE HİÇÇÇ FAYDASI OLMADI... BİRDE AKNE ÇIKARDI BENDE.....:KK53::KK53::KK53::KK53:

canım arapkızı demişsinde aktarlarda 3 liraya satılıyor yani :)

arkadaşlar merhaba,yeni üye oldum. bende cilt lekesinden muzdarip olanlardanım. gitmedğim dr. kullanmadığım krem,bitki vs. kalmadı. yaza düğünüm olacak ama yüzüm resmen harita gibi. ayrıca vücudumda da var. işimin stresinden dolayı 4-5 kez büyük bir allerji geçirdim. dr bazıları kurdeşan olduğu söyledi. kanımda hiç bir mikrop yada birşey yok. tamamen strese bağlı çıkıyorlar. stres oldugumda 4-5 saat içinde tüm vucudumda çiçek hastalığının aynısı çıkıyor içi iltihap doluyor. antibiyotikler vs. kullandum ama izleri oldugu gibi kaldı:KK43: lütfen yardımcı olabilecek arkç varsa iletişe geçerlerse mutlu olacağım. filizistanbul hanımın yazıları okudum. sinop taki Mustafa beye ulaşmak isstiyorum. int. buldum ama aynı yermi kararsız kaldım. bilen ark. var ise msj atarlarsa sewinicem .birde bu kremi denemek istiyorum. inanın kaybedecek birşeyim kalmadı. o kadar cok uğraştımkı kurtulamadım şu lekelerden. düğünümde olacak. kollarımda bile var. nolurr yardımmmmmm :KK43::KK43::KK43::KK43:

Slm,acaba tritone soyma yapıyor mu ciltte??ben soyulmasını istemiyorum ne kadar soyucu krem varsa daha da kararttı lekemi.Sirke limon vs de daha kötü geldi bana.demekki değişiyor kişiden kişiye.Şu an celeritt spf 25 diye bir krem kullanıyorum bir ayı geçti.Baya açıldı ama tamamen geçmedi acaba birazda tritone mu kullansam diyorum.Ama merak ettim kızarıklık soyulma vs oluyormu diye???Bir de güneşe çıkınca tritone kullanırken riskli galiba.Benim kullandığım kremde sorun olmuyor dışarı çıkarken.

Selam,

Evet tritone soyma yapıyor ancak ben çok farkedemiyordum kullanırken. Leke açıcı kremlerin bir çoğunun mantığı en üstemi lekeyi soymaktır zaten, bu nedenle güneşten koruyucular kullanılmalı diye düşünüyorum.

Bu Sinop'taki Eczacı Mustafa Beyin yaptığı karışımı kullanmayın. Benim lekelerimin yegane sorumlusu kendisidir. Küçücük bir kaç lekem vardı. Bu krem sonrası sağ ve sol yanağımda kocaman lekeler oldu.

X