Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Erkenden kalktım çamaşırları yerlerine yerleştirdim

Bugün yavrumu yolcu edeceğim nasipse
Dün geç vakit kahvaltı yapınca 3 yumurtalı menemen ile akşama sadece kıymalı bezelye yoğurt komposto ve tatlı yiyebildi o nedenle eve geldiğinde makarna ile çıtır tavuk yoğurt turşu tatlı yer
Böylece bir hafta sonu daha bitti gitti

Elimden geldiğince salı gününden önce alışveriş yapmamaya özen gösteriyorum ,alınması gereken birşey de yok çok şükür
Rabbim hepimize sağlık huzur af afiyet versin her daim 🤲

I idilkaya canım, ne diyeceğimi bilemedim
gönlünden geçeni huzurla sağlıkla versin dilerim.

Allah hidayet versin bazen olmadık insanlara tahammül ettiriyor hayat, en sevdiklerin uğruna..
Allah bi an önce kurtarsın bacım, kolaylıkla inşallah

Ay bu ne bacım of of of eline sağlık canım cekti🫠

Allah sabır versin çekilecek gibi değil gercekten
Hepinizden Allah razı olsun çok çok teşekkür ederiz kocaman AMİN diyeyim.

Eve kahvaltılık alacaktım hafta içi çok yoğun çalışınca sadece az kaşar peyniri ve iki üç yumurta birde ram bugday ekmeği dilimleri var çocuk yemez bu yazdıklarımı ... Biz genelde böyle varlık içinde yokluk yasayangillerdeniz . Kavga edildi alınmaz alınmaz.ben çocuğun yiyebileceği birkaç şeyi alırım ve de ortaya birşey de hazırlamam zaten çocukla takılırım zaten bir cumartesi pazarim var onuda mütemadiyen rezil eder bu.amann Allah'a havale .

Hepinizden Allah razı olsun çok çok teşekkür ederiz kocaman AMİN diyeyim.

Eve kahvaltılık alacaktım hafta içi çok yoğun çalışınca sadece az kaşar peyniri ve iki üç yumurta birde ram bugday ekmeği dilimleri var çocuk yemez bu yazdıklarımı ... Biz genelde böyle varlık içinde yokluk yasayangillerdeniz . Kavga edildi alınmaz alınmaz.ben çocuğun yiyebileceği birkaç şeyi alırım ve de ortaya birşey de hazırlamam zaten çocukla takılırım zaten bir cumartesi pazarim var onuda mütemadiyen rezil eder bu.amann Allah'a havale .
Allah akıl fikir hidayet versin ne diyeyim
Huzursuzluk çıkarmaktan ne anlarlar anlamıyorum 😡

Günaydın ☀️

Kahvaltı yapıldı, dün de üstten de olsa ev işlerimi halletmiş, anneme de gitmiştim.. akşama yemeğim de hazır…

Oturdum bugün ne yapsak diye düşünüyorum … hiç bir şey yapasım da yok… 🤭
Nerede benim hayat enerjim, gören var mı 😅
Sanırım bana gelmiş 🤣🤣🤣🤣

Günaydın ☀️

Kahvaltı yapıldı, dün de üstten de olsa ev işlerimi halletmiş, anneme de gitmiştim.. akşama yemeğim de hazır…

Oturdum bugün ne yapsak diye düşünüyorum … hiç bir şey yapasım da yok… 🤭
Nerede benim hayat enerjim, gören var mı 😅
Benimkiyle birlikte kaybolmuslar zannımca bulursan bana da haber et 🤣

X