Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Işte bu 👏👏👏👏
Zamanında acıdım ne oldu sanki çok mu kıymetim bilindi
Hala evli olan arkadaşlar da arada dert yanıyorlar eşlerinden vs
Ama artık maymun gözünü açtı diyor en azından demeye başladı kadınlar bunu görüyorum

Şu bir gerçek ki erkekler kadınsız yapamazlar ama kadınlar özellikle çalışan ayakları üzerinde duran kadınlar erkek olmadan öyle bi yapıyorlar ki 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Valla kiymet bilen falan yok
Eve yaptığı bir market 2 fatura
Ona da aciyamam kusura bakmasın herseye ben yetisemem

Kızlar kolojen kullanıyor musunuz ? Ya da çevrenizde kullanan var mı?
Yok ablacim kullanmadım hic

Bugün döndük memleketten ama kafam sersem gibi yolculuk, deprem falan derken çok fena oldum. Çay demledim bir onu bile zor içiyorum aaat dokuz olsa da çocukları yatırıp yatmayı bekliyorum hoş çocuklar olmasa ben şimdiden yatardım
Hoş geldin canım
Güzelce dinlen
Ne zaman başlıyorsun işe

Hello genşler
Pazardan geldikten sonra markete çıktım tüm eksikleri hallettim
4300tl harcamisim😂 yüreğine inmiştir ama bisey de diyemiyor hatta çamaşır deterjanı alacaktım yoruldum uzak bi yerel markete gitmem lazımdı haftaya halletcem onu acil değil ama alayım koyayım kenara
Ordan anneme geçtim babam rahatsiz olunca pazar alışverişine çıktım tekrar eksiklerini aldım parasını verdi gitmeden
Çocuklar avmde yemek istediler onları götürdüm yedirdim. 300tl verdim
Tatlı istediler adamın kartıyla 130tlye tatlı aldım
Gratisten biseyler aldı kizcem asla sasmaz😂 onuda adamın kartından geçirdim 😂
Eve geldim adama menemen yaptım yedi kaldırdım uzandım cook yorulmuşum erkenden yaticam oğlusun yarın bursluluk sınavı var erken kalkicaz dua edin teyzoslari

Hello genşler
Pazardan geldikten sonra markete çıktım tüm eksikleri hallettim
4300tl harcamisim😂 yüreğine inmiştir ama bisey de diyemiyor hatta çamaşır deterjanı alacaktım yoruldum uzak bi yerel markete gitmem lazımdı haftaya halletcem onu acil değil ama alayım koyayım kenara
Ordan anneme geçtim babam rahatsiz olunca pazar alışverişine çıktım tekrar eksiklerini aldım parasını verdi gitmeden
Çocuklar avmde yemek istediler onları götürdüm yedirdim. 300tl verdim
Tatlı istediler adamın kartıyla 130tlye tatlı aldım
Gratisten biseyler aldı kizcem asla sasmaz😂 onuda adamın kartından geçirdim 😂
Eve geldim adama menemen yaptım yedi kaldırdım uzandım cook yorulmuşum erkenden yaticam oğlusun yarın bursluluk sınavı var erken kalkicaz dua edin teyzoslari
İyi yapmışsın canım aldıkların bereketli olsun enişte bey de laf etmesin boş zahmet bulmuş böyle becerikli hamarat hatunu sesini çok çıkarmasın🤣
Kuzucuga da Allah zihin açıklığı versin inşallah kazanır güzel haberlerini alırız 💕

İyi yapmışsın canım aldıkların bereketli olsun enişte bey de laf etmesin boş zahmet bulmuş böyle becerikli hamarat hatunu sesini çok çıkarmasın🤣
Kuzucuga da Allah zihin açıklığı versin inşallah kazanır güzel haberlerini alırız 💕

T Thewitcher canım aldıkların bereketli olsun
Çok güzel etmişsin bacım

Kuzucuğuna Allah zihin açıklığı versin başarılar diliyorum 🤲😘
Allah razı olsun bacilar
Ama hiç umudum yok çalışmıyor hiç delirtiyor beni

Merhaba arkadaşlar,

Bugün İstanbul da yağmurlu, soğuk, kombi yanıyor dünden beri, kış geri geldi. Rahmet, bereket olur inşallah… ☺️

Bu ara nazara geldim galiba, birikim olmadığı gibi , masraflar hep üst üste geldi hem de öyle üçer beşer değil, 300 er 500 er, 😅

Hazırdan harcıyoruz, şimdi de yazlığın doğalgaz tesisatı yapılıyor… fiyatlar çok fahiş artmış…
Allah sağlık versin diyorum, yapacak bir şey yok… ☺️

Rabbim acil şifalar versin hasarsız kalıcı şifalar versin
Kocişle arayı buldunuz mu kız eşim yazmışsın ya:))

Bana da öyle geliyor, maşallah diyelim 😅
Her okuduğumda beni gülümseten “büyük baş” ı kullanmıyor artık en azından 😬😅

Şaka bir yana, Rabbim eşler arasına muhabbet versin, aksi halde evliliği yürütmek bir dert, ayrılmak bir dert…

Bana da öyle geliyor, maşallah diyelim 😅
Her okuduğumda beni gülümseten “büyük baş” ı kullanmıyor artık en azından 😬😅

Şaka bir yana, Rabbim eşler arasına muhabbet versin, aksi halde evliliği yürütmek bir dert, ayrılmak bir dert…
Amin amin amin Allah bütün yuvalara huzur muhabbet versin

X