Kuafor fazla komisyon aldi sikayet etmeli miyim?

Kizlar merhaba
Suan cok sinirliyim diyeceksiniz ki boyle ufak seylere takilirmisin hayir aslinda takilmam normalde. Bugun bir tanidik onerisiyle kuafore gittim duz bir renge boyadi. Cok detay var ama ozetleyeyim kredi kartina 260 tl fazla komisyon aldi. Bana biraz fazla geldi komisyon dedim kuaforler odasinin kararimi dedim dalga gecer gibi gulerek hayie kuaforler odasi almazki devlet yapiyor dedi. Hani sigara falan alirken on be syirmi tl alani gordumde ilk defa bir kuaforun bu kadar fazla cektigini gordum. Simdi bu dogru birseymi yoksa benmi yaniliyorum sikayet etsemmi.? İslem tutarm 1.300 tl normalde. Ve nereye sikayet edip nasil kanitlayabilirim. Elimde fis var ama bin t bir cekmis 560 tl bir cekmis.
Evet normal almış.
Komisyon oranları çok yüksek maalesef. Genelde ibana istiyorlar nakit yoksa mesela.

Esnaftan esnafa degisiyor mu bilmiyorum ama bankasina gore degisiyor durum her 100 lirada en az 3 lira komisyon kesiliyor sikayet edin etmesinede siz neyi sikayet edeceksiniz ben kartla odedim ama nakit odeyenlere fis kesmiyorlardir derseniz dikkate alinir mi bilemem

X