Kocamın erken boşalması

Veya eşiniz kendini sıkmadan kasmasan stres yapmadan ilişkiye girmiştir. Ön sevişme süresi uzun sürmüş olabilir. Veya iki kere boşalmış olabilir. Benim eşimde de bikaç defa oldu. Durdu boşaldı tekrardan devam etti kendiliğinden gelişiyor o

Piyasada gerek orjinal gerekse merdiven altı o kadar çok ürün var ki , eşinizin bunlara meyil verip vermediğini veya kullanmadığını bizler bilemeyiz. Biraz zaman tanı. Süreci takip et. İlişkiniz de değişimleri en iyi sen gözlemleyeceksin sonuçta.
Buradan biz ne yazsak gerçekçi olmayacaktır.

Şunu çıkardım ikincide bile zor bu kadar uzun sürmesi dediniz bencede öyle yani

Yarım saat çok abartı bir rakam geldi bana 10-15 dakika sürdü de size mi yarım saat gibi geldi acaba. Bir diğer konuda uzun sürmesi için mast. yapmış olabilir hemen kötü şeyler gelmesin aklınıza.

Bence de çünkü 10 saniyeden yarım saat arasında fark cok
İkinci kez yapıyo olsa maks on dk sürerdi diye tahmin ediyorum eşinizin huyunu daha iyi bilirsiniz zaten. Söyler diye düşünürsünüz ama çoğunlukla söylemezler ilaç vs kullandıklarını. Gurur meselesi yapıyorlar biraz. Siz tatlı dille sorun bakalım ne dicek

İkinci kez yapıyo olsa maks on dk sürerdi diye tahmin ediyorum eşinizin huyunu daha iyi bilirsiniz zaten. Söyler diye düşünürsünüz ama çoğunlukla söylemezler ilaç vs kullandıklarını. Gurur meselesi yapıyorlar biraz. Siz tatlı dille sorun bakalım ne dicek
Soruyu soran ben de bilim Allah'a şükür öyle sorunlarımız yok

Takviye ilaçları
Merhaba benim eşim 10 saniyede falan boşalıyor bu durum o kadar canımı sikmiyordu lakin bir gün işten geldi ve yarım saatten fazla sürdü. Hapta kullanmamişti. Benim kafama şüpheler girdi. Bildiğiniz üzere bı kaç kereden fazla yapınca böyle oluyor ve biz o gün ilk kez yapıyorduk. Nolur bilen biri cevap versin bu kuşku ile yaşamak çok zor
Kullanmıyorsa eğer o zaman aldatma ihtimali var demektr ama tabi bu işler için yani düşünmek için bilgi şart hiç bir şey bilmeden verilen öneri yanlış yöneltebilir

Sizin soylediklerinize göre ben kafamda olağanüstü senaryo kurmuştum 🤣 bıraktım artık bunu düşünmeyi

X