Kocam sanal aşk yaşıyor

Siz de onu aldarsanız, hatta aynı onun gibi sanal olarak, tepkisi nasıl olurdu. Bana iyi davranıyor, yemeği eksik etmiyor vs mi derdi

"Ama bana çok ilgili, ama üzerime çok titriyor" gibi sözler, hep vicdanı rahatlatmak kendini teselli etmek için iliştiriliyor cümlelerin arkasına (ciddi sorunların arkasına).
Boşanmaya niyetiniz yoksa alıştırdığınız düzeni değiştiremezsiniz. Adam nasıl olsa cinsellik yok diyerek yanınızda aşkım vs diyip sanal sex yapıyor, kendine hak görüyor bunu.
Evet doğru 🥺

Selamlar Kızlar.20 yıllık evliyim.Eşim hep sanal oyunlara girerdi .Son yıllarda her gün işten gelince yemek yiyoruz film izliyoruz sonra pubg oynuyor.Genelde kızlarla
Bebeğim Aşkım diye sesleniyor oyunculara .Gece sanal cinsellikte yaşıyor.Bizim cinselliğimiz yok uzun zamandır.Ondan kaynaklı.Bana diğer zamanlar çok güzel davranıyor gezdiriyor üzerime titriyor.Ben surat trip yaparsam küsüp kızıyor.Ben de bu oyunu oynuyorum . ayrılık boşanma çözümü dışında nasıl bir tavır içinde olsam .ayrılmam mümkün değil yıllardır hep böyle bunu çözüm olarak söylemeyin canlar.Hiç kimseye bu durumdan bahsetmedim ilk kez burda size açtım.görüşlerinizi merak ediyorum.Allah razı olsun şimdiden 🙏🏻❤️
Eee siz bu şekilde yaşamaya alışmışsınız zaten,boşan demeyin diyorsunuz da biz ne yapabiliriz,kocanıza ayar mı verelim yapmasın diye?Tövbe yarabbim ya,çocuk var mı?

Ben de hırsla düşündüm tabi de olmuyor yapamam korkarım o duyarsa terkeder beni😌
Daha hayırlı bir şey olur belkide. Eşinizin umrunda değilsin mesela siz burada kendinize dert açıp hiç tanımadığınız insanlardan yardım istiyorsunuz.
Ama o adam diğer sayfada kızlarla sanal sex yapıyor.
Yani arada çok mesafe var

Lütfen bu konuda çok hassasım ilk kez bu konuyu açık ettim .En yakın arkadaşlarım bile bilmez.Jiç kimseyle paylaşmadım.Ne olur yargılamayın .🙏🏻güzel bakış açılarınıza ihtiyacım var 🌸
Güzel bakış açısı istiyorsunuz sadece demek. Kocanizin sizden başka kadınlara aşkım böceğim demesi gayet doğal. Hele de sanal seks yapması kadar doğal birşey yok. Nedir bu tek eşlilik zirvaları ama di mi yani!!

ya canım valla. Allah muhabbetinizi arttırsın. çok zor böyle bir ilişki bulmak bu zamanda. değerini bilin kocanızın. sarılın sıkıca ama boğulsun böyironşmtspma
Eee siz bu şekilde yaşamaya alışmışsınız zaten,boşan demeyin diyorsunuz da biz ne yapabiliriz,kocanıza ayar mı verelim yapmasın diye?Tövbe yarabbim ya,çocuk var mı?
Güldürdünüz beni

Kız bunun önerisi mi olur kocan 5 para etmez sapığın teki sen adamlara aşkım sevgilim diye hitap etsen neler olur acaba miden nasıl.aliyor böyle şeyleri nasıl rahatlık bu böyle

X