Kocam kumar bagimlisi

22 yaş hangi üniversitenin hangi gıdanın mühendisliği yahu? Ne ara mezun oldunuz ne ara bankalar size kartşarı yağdırdı da önce babanız kullando sonra kocanız kullandı?

Çalışırken kredi yada avans limitlerini özellikle arttırmadan otomatik artmayla kredi 60 bin avans 80 e çıktı ha daha artabilir ama toplamı 500 bini bulacağını sanmıyorum 6 yıl oldu siz 18 de almış olsanız kartları 4 yıl yani. İhtiyac kredisi alicaginiz zaman da sizin telefandaki uygulamadan onaylayabilirsiniz ki ondada arıyorlar doğrulama için anne kızlık soyadı bla bla. Bu borclarda sizin ihmaliniz olduğunu düşünüyorum ha ama siz sadece kartı aldı gitti çekti diyorsanız kesinlikle kendimi hafif yaralar darp raporu alır ve boşanmayla beraber tazminat davası açardım. Hakimr herşeyi eklediklerimle anlatırdım altin icin evlendigini iş yerinde rezil etmekle tehdit edip maaşımı istediğini, para vermediğim için hamileyken dövüp bebeğimi öldürdüğünü kartımı çalip para cektigini boşanmak istediğimi ama ailemle tehdit ettiğini. Polise gitmek istediğimi ama bütün tehditlerin kafamda döndüğünü. Falan diyerek ifade verin. Zaten yeterince geç kalmışsıniz daha fazla riske girip durmayın, plan yapın. Kanıt toplayın.

X