Kocam fake hesap açmış..

Karılara kızlara bakıyordur, beğeni, mesaj atıyordur rahatça...
ya şey diycem
bu kız daha 30 yaşında bile değil eşi de öyledir en fazla dimi?

o yaş grubunda facebook mu var yahu?
hadi benim gibi instagram vs kullanmayan bir dinazor olsa neyse de adam zaten "aktif çapkın" (!) bir kardeşimiz. ne biliyim kahvedeki dayı profili deil ki...

Kızlar bugün eşimin telefonunu kurcalarken farkettim ki ikinci faceboook hesabı var. Kendi hesabının altında o hesapta gözüktü profilinde, risk alıpta tıklayamadım aniden eşim içeri girer falan diye inceleyemedim henüzz. Kendi ismi ile açmamış bu hesabı ama “qqqqa’’ bu şekilde saçma sapan harfler koymuş ismine. Profil resmi de yok.

Fırsat bulduğumda inceleyeceğim o hesaba girip. Neden böyle bi şey yapmış olabilir ki? Başka işler peşinde olsa fake bi hesap açar ve kızları eklerdi mesela.. fake bir foto koyardı profiline ya da bilmiyorum. Biraz saçma geldi açıkçası. Ama bi şeyler de çevirdiği kesin gibi.. 😤 offf..

Bi kere de instagram hesabını yakalamıştım fake olarak. İncelediğimde bi şey bulamamıştım. Bizim evliliğimizden önce bir hesabı olduğunu ve orada kayıtlı kaldığını, bu hesaptan haberi olmadığını söylemişti. Yine aynı şeyleri mi der sorsam inanın bilmiyorum.. sizce neden açmıştır 2. Face hesabını 😣 dalga geçmeden fikirlerinizi merak ediyorum lütfen akıla ihtiyacım var benim istediğiniz kadar sen akıllanmazsın diye düşünsenizde.. lütfen kızlar 🙏
Evlendikten sonra telefon değiştirdiyse ikinci hesaba girmek zorunda ki gözüksün :) var mı öyle şeyler? Erkeklerde eski manitlerine bakma huyları var. Belkide o sebeptendir

Tiz kellesi vurula 😑

Bir normal hesap varken fake hesap niye açılır sorarım sevgili üye aklınızdan geçen şey doğrudur. Ya arkada iz kalmasın diye baktıklarına uyduruk hesap kullanıyor ya birilerini takip edip yazışıyor, ya birilerini kontrol ediyor, ya gereksiz sayfalara girip oradaki paylaşımları takip ediyor seçenek artırılır...

Ne yaptığı mühim değil neden fake hesap var ve sizden gizli mesele bu 🫠
Kesinlikle doğru

ya şey diycem

hadi benim gibi instagram vs kullanmayan bir dinazor olsa neyse de adam zaten "aktif çapkın" (!) bir kardeşimiz. ne biliyim kahvedeki dayı profili deil ki...

Adam şansını her yerden deniyor işte. Evdeki sesini çıkarmadıkça adam daha fazla nasıl saçmalarım diye deneysel yöntemler kullanıyor. Hiç şaşırmadım açıkçası

Kız sen anlarsın bana fikir ver.. eşim biseksüel olmasın yani gay.. hiç belirti görmedim tabi ki erkek gibi erkektir ama az önce biri yazdı ya yok artık falan oldum. Her şey aklıma geliyo ya

Yok bebeyim senin kocan çapkın. Aklı karı kızda. Beyni yerine başka tarafı çalışıyor.
Bu evlilikte sana yazık oluyor seni maddi manevi kullanıyor. Daha genceciksin hayatını bu adamla bitirme

Kızlar bugün eşimin telefonunu kurcalarken farkettim ki ikinci faceboook hesabı var. Kendi hesabının altında o hesapta gözüktü profilinde, risk alıpta tıklayamadım aniden eşim içeri girer falan diye inceleyemedim henüzz. Kendi ismi ile açmamış bu hesabı ama “qqqqa’’ bu şekilde saçma sapan harfler koymuş ismine. Profil resmi de yok.

Fırsat bulduğumda inceleyeceğim o hesaba girip. Neden böyle bi şey yapmış olabilir ki? Başka işler peşinde olsa fake bi hesap açar ve kızları eklerdi mesela.. fake bir foto koyardı profiline ya da bilmiyorum. Biraz saçma geldi açıkçası. Ama bi şeyler de çevirdiği kesin gibi.. 😤 offf..

Bi kere de instagram hesabını yakalamıştım fake olarak. İncelediğimde bi şey bulamamıştım. Bizim evliliğimizden önce bir hesabı olduğunu ve orada kayıtlı kaldığını, bu hesaptan haberi olmadığını söylemişti. Yine aynı şeyleri mi der sorsam inanın bilmiyorum.. sizce neden açmıştır 2. Face hesabını 😣 dalga geçmeden fikirlerinizi merak ediyorum lütfen akıla ihtiyacım var benim istediğiniz kadar sen akıllanmazsın diye düşünsenizde.. lütfen kızlar 🙏

Açtığınız konulara bir baktım da, siz bu herifi boşayın bence. Belli ki sürekli mutsuzsunuz. Yazık etmeyin kendinize

ya şey diycem

Benim de aklıma bu gelmişti. Facebook kullanan az kişi kaldı artik

X