Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan Koç Olup da Sevmediğiniz Burçlar Hangileridir ?

oğlak erkeklerine sinir oluyorum tek bi kişi hariç onun dışında boğayla anlaşamıyorum kovalarıda pek sevmiyorum :)

Burçlardan hiç anlamam ama kaç tane ikizler burcundan biriyle tanışmışsam hiç biriyle anlaşamamışımdır ki koç burcu olmama rağmen koç burcunun çoğu özelliğini taşımam

Aslan burcundan nefret ederim ve hiç anlaşamam. Aslanın kendini beğenmiş tavırları, kendini olduğundan çok üstün gösterme çabaları bunun uğrunda yalan söylemeleri beni deli eder. Kendini beğenmiş aslanlarla işim olmaz. Aslan burcunu hemen tanırım.

bir koç olarak,

tembel olduğumuz doğrudur. bir işi sevmemişsem bana hiç kimse o işi yaptıramaz.

inatçıyızdır. dışarıya vurmasak bile önünde sonunda karşımdakini bezdirir istediğimi yaparım.

anaçızdır. derdi olanın derdini dinlerim, elimden geleni de yaparım.

ayni eski sevgilimi anlatmissin :) cok tembel ihihi :KK70: inatlasmaktan anlasamadik zaten ama kimin derdi olsa kosar eder bana bile hala kosuyo yani :) bu arada bende yengecim cok zordu beeh:KK53:

koç burcuyum hayatımda bi tane koç burcundan nefret ettim hala daha öyle o başka bi burç olmalı.

balık burçlarına tav olurum her şeye ağlarlar ve çok yalancılar.

boğa burçları çok fesat ve kıskançlar onlardanda nefret ederim.

akrep burcundan korkarım çünkü çok sinsidir içten pazarlıklılar :)

diğer tüm burçlarla iyi anlaşırım.

Akrepleri sevmiyorum içten pazarlıklı göster ama verme tipli canlılar kendileri...
Elde edene kadar bin takla atar ondan sonra insanı sinir ederler koç kızlar akreplerden uzak dursun...
Arslan ve yay en iyi anlaştığı burçlardır benim eşim yay bir çok noktada uyumluyuz sanırım ama ikimizde ateş olduğumuzdan çabuk sinirleniyoruz evde savaş birden çıkıyor bir iki saat sonra hoop barış çıbbıhları tütmeye başlamış.:KK52::KK52:
Titiz başak bize göre değil çok düzenli değilizdir:KK19::KK19:
Arslan burcu çok dostum sırdaşım oldu ama herkes gibi onların da çürükleri var dikkatli olmak lazım. Koç kızları fazla dürüst başına büyük dert açıyor bu.
Çenemi tutamadığımdan arkadaşlarımı azaltmayı seçtim bende.. Böyle daha rahat:KK53::KK53:

sağlam bi koç burcuyum tepeden tırnağa tüm hücrelerim koç burcu özelliklerini taşıyo:KK1: aynı zamanda en sevdiğim burçtır koç .. bana hep farklı özel gelir...
sevmediğim burçlar öncelikle akrep:KK47: ikizleri de hiç sevmiorum ... bde yay ama kişilk olarak değil burç olarak bi antipatim var aralık ayı olduğu için sanırım:KK50:

koçtan snrada en sevdiklerim yengeç ve balık :)

Koç burcu en iyi kendisiyle aynı grupta olan Yay ve Aslan burçlarıyla anlaşır. Gerçekten bende de öyle. En yakın arkadaşlarım Yay, Aslan. Yengeç burcuyla da çok iyi anlaşırım. Oğlaklarla anlaşamam pek. Açıkçası tipik bir Koç değilimdir :)
Karşı cinsle ilişkilerde Akrep ve Balık'tan uzak durun. İkisi de su burcu. Kırılan üzülen genelde Koç olmaz ama su burçlarını üzer onlara zarar verir. Ben tipik bir Koç olmadığım için iyi anlaşırım aslında Akreplerle :)

Son düzenleme:
ben de bir koç kadını olarak başaklarla hiç ama hiç anlaşamam özellikle bayanları çok içten pazarlıklı olurlar ne sevdikleri belli ne sevmedikleri terazi burcu da biraz bencil sankii akrepler de çok kendini beğenmişş ve kıskançç yengeç erkeklerinden allah uzak etsinn çok ikiyüzlü dolapçı sinsiii istediği kadar duygusal olsun bunu resmen kullanır oğlaklar da fazla disiplinli ve kuralcı aslan da çok kibirli ve kendini beğenmiş özellikle erkeklerii terazi erkeğiyle genelde iyi anlaşırımm uyumlu olduğunu düşünüyorumm en iyi anlaştığım burç yine koçç dostlarımın hepsi koç burcudur iyi ki varız biz bu gezegende :p

koç burcuyum ve bütün özelliklerini taşıyorum :)
en anlaşamadığım burç boğa (annemin burcu) ve oğlak (nişanlımın burcu ve müdürümün burcu)
en iyi anlaştığım akrep burcu (en yakın arkadaşım) :KK52::KK52::KK52::KK54::KK54::KK54:En Büyük KKEn Büyük KK

Ben tam bir koç kadınıyım. En nefret ettiğim burçlar hiç kuşkusuz oğlak ve yengeç. Yeni tanıştığım birine daha ilk andan uyuz olmuşsam kesin oğlak ya da yengeç çıkıyor. Oğlak burcunun samimiyetsizliği ve dediğim dedik tavırları, yengeç burcunun da her daim limoni konuşmaları ve sevimsiz hareketleri beni çileden çıkartır!
Akrep burcu insanından korkarım çünkü ben koç olduğumdan çok safım ve kin tutmayı beceremem akrep ise tam tersi çok plancı ve kinci. Benden uzak olsun yani.
Başak burcu insanı da acayip sıkıcı ve mıymıy gelir bana öeehh! :KK70:
Bunlar hariç diğer burçlarla çok iyiyim :KK70: En çok aslan burcunu severim kadınları çok kişilikli birer dost olurlar benim için. Erkeklerine de bayılıyorum hepsi çok centilmen ve babacan tavırlı, şefkatli oluyor. Genelde aşık olduğum tipler hep aslan, ya da çekici bulduğum erkekler :)
Aslandan sonra da ikizler burcunu çok severim çok eğlenceli oluyorlar arkadaşlık açısından iyi yani ama yine de pek güvenilmez ikizlere :)
Yay burcundan ise çook iyi dost oluyor ama erkekleri çok ayran gönüllü o yüzden arkadaş olarak süper ama sevgililikleri hayır! :KK70:

nasılda anladım birisi akrep burcu diyor hemen geldim :KK1::KK1:

abbow nelerde denmiş burcum hakkında :KK31::KK31:
en iyisi ufaktan kaçayım :KK55::KK9:

X