Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan Koç Erkeğini Etkilemenin Yolları

Cok fazla koc taniyorum buna dayanarak "hep beni mi bulurlar" demek istiyorum! Koc burcu erkegi, eger sizden elektirik almissa, zaten bi yolunu bulup tanisir. Tanisipta iliski baslamissa, diger erkeklerle kiyaslamamaniz gereken bi erkek vardir karsinizda, bu bilinerek hareket etmenizde fayda oldugunu dusunuyorum. Asiri derecede ketum bi erkektir ve duygularini kolay ifade etmeyecektir, bu yuzden davranislarindaki detaylara dikkat etmenizi oneririm. Kolay bir kadin degil, zor ama kaliteli ve sevecen bir kadin isterler. Hic sirnasik degildirler, el tutmalar, seni seviyorumlar, canimlar cicimler yani "kiz isi" oldugunu dusundukleri hicbirseyi kolayca yapamazlar. Iliskilerinin basinda yapipta daha sonra yapmadigini dusundugunuz anda, "acaba beni artik sevmiyormu" diye dusunmeyin. Bu gururlu erkek zaten sizin icin bi fedakarlik yapmistir ve artik ozune donucektir. Ayrica, o simartilmak, devamli sevilmek isterken, kendisi yapmayactir kolay kolay.. ne var ki, en zor gununuzde ilk o yaninizda hazir olacak kadarda sadik ve vefali bir estir. Sevilir, sevilir ve sevginizi ifade edicek bir degisiklik, bir azalma gorurse paranoyakligi devreye girebilir. Asiri kiskanc koc erkeklerinin hic buyumeyecek bir cocuk olduklarini bilerek hareket etmenizde fayda var, ancak bu sekilde bu iliski yurur.

Valla koçun erkeğinden de kadının da kaçacaksın.
Hiç çekilecek burç değil aman aman :82:
Evlerden ırak olsunlar :80:

Ayinen!Koç gördün mü vınnn diye tabanı yağlayacaksın..Kaçan kurtulur kalanları kim korusun?Abbooovvv felaketler ya abov diyorum anlayın artık..:KK53:

aman benimki de koçtu...başta bir romantik,bir nazik,bir düşünceli...ben aldırmıyorum tabi...sonra ben bağlanıyorum ve bu ilgisizleşiyor...ben arıyorum sorun yok diyor..
.özgürlüğüne düşkün,pohpohlanmaktan hoşlanan,sizi pek de umursamayan sizin de onu umursamadığınız bir ilişki olmalı onlara...ben de akrebim...çocuğu çözdüm ama ilişkimiz bitti...

bir koç erkeğinden beklenilcek en son şey ilgidir! hayatımda bunlar kadar rahat, egoist, bencil, kendine deli gibi hayran,çapkın insanlar görmedim!

Yazılanların tamamına katılıyorum. Bir koç erkeği gördünüz mü yapılacak en iyi şey kaçmaktır. Benim gibi kaçamayanlardansanız en iyisi kaçan kovalanır stratejisini uygulamaktır ama 2 çocuktan sonra o da tutmuyor artık. Ben ne yapacağım bu ilgisiz koçla hiç bilmiyorum.

Onu güldürerek, eglendirerek...
Icten ve samimi olarak...
ve asil onlari etkileyen cilve :)

Herkes ne kadar kötülemis koc burcunu, acaba benim esimin burcu mu yanlis demek istedim
esim cok ilgili, cok anlayislidir....

ben böyle bi adamı seviyorum imdatt :))
nası bişeymiş bu arkadaş iki ayda sabah güldürüp akşam ağlatıyor. şimdi ayrıyız ama arada konuşuyoruz. bana sabret dediler ben dayanamadım derdin ne senin diye aradım sonunda bitti. ama bi hafta sonra kendi verdi ilk selamı biraz açıklama yaptı kararsız ve kendiyle olan sorunuyla ilgili. benden vazgeçtiğini sanmıyorum sadece kendine gelmesi lazım sanırım

Cok fazla koc taniyorum buna dayanarak "hep beni mi bulurlar" demek istiyorum! Koc burcu erkegi, eger sizden elektirik almissa, zaten bi yolunu bulup tanisir. Tanisipta iliski baslamissa, diger erkeklerle kiyaslamamaniz gereken bi erkek vardir karsinizda, bu bilinerek hareket etmenizde fayda oldugunu dusunuyorum. Asiri derecede ketum bi erkektir ve duygularini kolay ifade etmeyecektir, bu yuzden davranislarindaki detaylara dikkat etmenizi oneririm. Kolay bir kadin degil, zor ama kaliteli ve sevecen bir kadin isterler. Hic sirnasik degildirler, el tutmalar, seni seviyorumlar, canimlar cicimler yani "kiz isi" oldugunu dusundukleri hicbirseyi kolayca yapamazlar. Iliskilerinin basinda yapipta daha sonra yapmadigini dusundugunuz anda, "acaba beni artik sevmiyormu" diye dusunmeyin. Bu gururlu erkek zaten sizin icin bi fedakarlik yapmistir ve artik ozune donucektir. Ayrica, o simartilmak, devamli sevilmek isterken, kendisi yapmayactir kolay kolay.. ne var ki, en zor gununuzde ilk o yaninizda hazir olacak kadarda sadik ve vefali bir estir. Sevilir, sevilir ve sevginizi ifade edicek bir degisiklik, bir azalma gorurse paranoyakligi devreye girebilir. Asiri kiskanc koc erkeklerinin hic buyumeyecek bir cocuk olduklarini bilerek hareket etmenizde fayda var, ancak bu sekilde bu iliski yurur.

tamamen katılıyorum, şu an başımda öyle bir bela var, başta benimle tanışmak için hiç olmayacak işlere kalkıştı ama gel gör ki şimdi romantik olmakla alakası yok. Ama yine de ilgisiz diyemiyorum çünkü önemli bir şey olduğunda işi gücü bırakıp yanıma gelebilen bir insan, ama siz yine temkinli yaklaşın, sürekli canım cicim ilgisi beklerseniz kırılabilirsiniz.:44:

tamamen katılıyorum, şu an başımda öyle bir bela var, başta benimle tanışmak için hiç olmayacak işlere kalkıştı ama gel gör ki şimdi romantik olmakla alakası yok. Ama yine de ilgisiz diyemiyorum çünkü önemli bir şey olduğunda işi gücü bırakıp yanıma gelebilen bir insan, ama siz yine temkinli yaklaşın, sürekli canım cicim ilgisi beklerseniz kırılabilirsiniz.:44:

Yok, beklemiyorum kaldiki istemiyorumda.. zira cok canim cicim askim bocugum asiri derecede duygusal bir sevgilim olmustu, aman aman.. ben bu kadarina gelemem. Fazla SIKTIGI icin ayrilmistim.. bu kadarida inandiriciligini kaybediyor yada fazla boguyor insani bikiyorsun.. bu tam kivaminda :KK66:

Koc erkekleri bir kedide olan tum ozellikleri tasiyor.. gel kucaaamaaa dediginizde istemiyorsa asla gelmez, ama siz mutfakta bir is yaparken aniden bacaklarinizin arasinda dolasabilir, ilgi vermezseniz mutfak tezgahina atlar ver ilgi cekmesini saglar. Siz disardayken mirr mirr mirr sizi arar ama bir kedi gibi size bunu belli ettiremez, geldiginizde ise kucaginiza atlar. Mamasini verirsiniz dunyanin en mutlu kedisi olmus olur ve sicaklik ve sefkat'a o kadar cok ihtiyaclari vardir ki.. her ne kadar huysuz olsalarda, en dayanamadiklari sey sevgi ve sefkattir bulduklari yeri asla terketmezler :KK9: ... bide yaptigi hata yuzunden gereksiz yukselisler yada cezalar'a gelemezler, depresyona girebilirler ve hastalanirlar :KK19:.. cunku onlar ne yaptiklarini sizin gibi goremedikleri icin bu tur hareketler onlarin agirina gidicektir. Kedi iste sicak bir yatak, bol bol kasinmak, yanina birde guzel mama ohhhhh sefamiz olsunn.. :127:

Son düzenleme:
sevgilimde ben de ikimizde koc burcuyuz :)
cok birbirimize benziyoruz bazi konularda, ama sevgilimin tuhaf bi huyu var. bisi ögrenmek istediginde bana gelip direk sormuyo. evirip cevirip öyle dolandirio ki konuyu benden cevabi ben farketmeden aliyo. fark ettigimde manipüle etmeye calisiyosun beni diyincede hayir alakasi yok benim huyum böyle diyo.

yani iliskimizin basinda onu cok yapmis. öyle insani cözmeye calisio.
ilk baslarda tanistigimizda ilgi gösteriyodu, sonra birden ilgisisiz davraniodu. sonradan anlatti bana, masus yapiomus onu ki bana daha cekici gelsin diyemis :)
ama ise yariyorda :KK70:

sonradan bi ara cok ilgisiz davraniodu, hep bilgisayarda oyun oynuodu benle vakit gecircegine.
onuda bilerek öyle yapmis, bakmis ben onu her halinle kabul ediyorummu diye..
ben tabi o zamanlar sesimi cikarmiyodum, zamanla gecer diye. sikayet etseydim simdi bu durumda olmazdik su an dedi bana, ne kadar dogru bilmiyorum :)

bunlarin hepsini bana daha yeni anlatiyor ( 2 senelik bir beraberligimiz var)

evet pohpohlanmaktan hoslaniyor, ve bakimli kadin ister her zaman yaninda.

ama koc erkegi bikere emin olduktan sonra, cok sadiktir ve sevgisini her zaman baska bi sekilde gösterir. öyle canim cicim konusmalarini pek sevmez :)

koç erkeğine nasıl davranmalı? önce arar ilgi gösterir gibiydi sonra ben seni ararım der aramaz? ne yapmalı

sevgilimde ben de ikimizde koc burcuyuz :)
cok birbirimize benziyoruz bazi konularda, ama sevgilimin tuhaf bi huyu var. bisi ögrenmek istediginde bana gelip direk sormuyo. evirip cevirip öyle dolandirio ki konuyu benden cevabi ben farketmeden aliyo. fark ettigimde manipüle etmeye calisiyosun beni diyincede hayir alakasi yok benim huyum böyle diyo.

yani iliskimizin basinda onu cok yapmis. öyle insani cözmeye calisio.
ilk baslarda tanistigimizda ilgi gösteriyodu, sonra birden ilgisisiz davraniodu. sonradan anlatti bana, masus yapiomus onu ki bana daha cekici gelsin diyemis :)
ama ise yariyorda :KK70:

sonradan bi ara cok ilgisiz davraniodu, hep bilgisayarda oyun oynuodu benle vakit gecircegine.
onuda bilerek öyle yapmis, bakmis ben onu her halinle kabul ediyorummu diye..
ben tabi o zamanlar sesimi cikarmiyodum, zamanla gecer diye. sikayet etseydim simdi bu durumda olmazdik su an dedi bana, ne kadar dogru bilmiyorum :)

bunlarin hepsini bana daha yeni anlatiyor ( 2 senelik bir beraberligimiz var)

evet pohpohlanmaktan hoslaniyor, ve bakimli kadin ister her zaman yaninda.

ama koc erkegi bikere emin olduktan sonra, cok sadiktir ve sevgisini her zaman baska bi sekilde gösterir. öyle canim cicim konusmalarini pek sevmez :)

iki koç bazen birbirlerine baktığında kendilerini bulurlar.. ve an gelir birbirlerine tahammül bile edemezler :) koç erkeği ilişkide biraz bencildir hep ben der ama nezaman ne yapacagı belli olmaz farklı süprizler hediyeler sözler.. koç erkeğine akıl vermek nerdesin napıyorsun demek hiç iyi bi fikir deil özgür yaşamayı severler..
Her insanda olduğu gibi değişimler mevcut ama kendi açımdan bakarsam hep emin oldum duygularımdan ama karşımdakinden hiçbir zaman olamadım
onla bazen çok mutlu bazen hiç olmadığım kadar mutsuzum ama vazgeçemiyorum

eşim ve bende koç burcuyuz :) öncelikle ikimizin huyları aynı ama ben daha ağır basıyorum onun beni en çok sinir ettiği huyu gereksiz kıskançlıkları aşırı kıskanç oluyorlar. Birde temiz bakımlı ve titizlik istiyorlar. Biraz ilgilenmeyim çok ilgisizsin demeye başlıyor. Hastalanıncada pek bi naz aman hiç çekilmiyorlar. Çok gıcık bi burçtur ben bile kendime sinir oluyorum :)

Benim sevgilim Koç, bense Yengeç'im. Evet biz astrolojiye göre çok uyumsuz burçlarız, ama 4 senelik çok düzgün bir ilişkimiz var.

O tamamiyle bir Koç erkeği ve ben de Yengeç kadınıyım. O İlgi görmeyi sever, haklı olmayı sever. Pek fazla sevgisini belli etmez. Özgürlükçüdür. Ailesine çok bağlıdır. Ben de çok ilgi görmeyi severim. Haklı da haksız da olsam kabul ederim ve fazla sevgisini belli eden bir eş isterim. Özgürlük düşkünü olmamalı. Tamamen bana bağlı olsun isterim. Bunları yazdıktan sonra nasıl hala birliktesiniz derseniz...

Çok fazla büyük bir sırrımız yok. Sanırım herşeyden önce saygımız var. İkimizde birbirimizden ne beklediğimizi biliyoruz ve ona göre davranıyoruz. Bazen ben onun suyuna gidiyorum, bazen yine suyuna gidiyorum :) Koç çok zor bir burçtur. Ama sevdi mi gerçekten tam sever. ve ben fedakar bir burçum. Sevgim için her şeyi yapabilirim. Onun içinde öyle gibi, ama gururu her zaman önceliklidir :)

Gözünüzü korkutmak istemezdim kızlar ama, koç erkeği ile birlikteyseniz. Gerçekten çok dikkat etmeniz gerekmekte. İkinizde bu ilişki için fedakar davranmalısınız. :)

Yahu 2 aydır bi koç sevgilim var. koç olduğu yetmiyormuş gibi bir de tanınan bir piyanist. Müzisyen olmasının verdiği zorlukla birlikte koç olması da cabası. Bir başak olarak cok zorlanıyorum. İlgiden hoşlandığı kesin.. 12 gün evinde kaldım benim için antalyadan ankaraya taşındı. Yılbaşı gecesi fotoğrafımızı faceine yüklettim şirinlikler yaparak ama sonra silmek istedi. Tepki gösterdim abartmadan sonradan da fotoğrafı etiketlenenler görsün olarak ayarını değiştirmiş. Beni salak yerine koyduğu için evi terkettim eşyalarımı topladım. Valizimi topladım evden çıktık 3 defa gitme dedi. O kadar gururlarına düşkin ki bu koç burcu kuru yavan sadece gitme demekte neyin nesi :))) orada sarılsa bana sıcaklıgını hissettirse olay bitecek. Beni istemeyen adamın evinde işim yok gururlu bi insanım ben dedim :) otogara gittik orda da 2 defa yanlız bıraktı beni istemiyorum git dediğim için sonra geri dönmek zorunda kaldı :))) neyse bende gecenin otunda ank a dönecek bilet bulamadım tabi :) mecburen eve geldik... telafisini yapıcam gitme demişti bende onu üzdüğüm için özür dilledim.
2 aylık bi beraberlik ama ailelerinde haberi var.. 30 yaşında ve hayatında bircok kız arkadası olmasına ragmen kimseyle evlenmeyi düşünmemiş. 2 ayda bnm için şehir değiştirmesi ciddi düşünmesi hoşuma gidiyor ama ilgi de görmek istiyorum ilgisiz yasamaya tahammülüm yok.. Napıcam bilmiyorum... Beni aramayarak benimle inatlaşıyor gibi.. Bana çok güvendiğini söylüyor acaba vermiş oldugum güven onun rahat davranmasına mı sebep oluyor ???? Bilemedim.. Müzisyen oldugu için de acaba ilgisiz davranırsam sahne aldıgı yerlerdeki kızlara meyil eder mi diye de kafama takıyorum. İlgili davransam o cok takmıyo göründüğü için de zoruma gidiyor :))) napacagımı bilemedim :)

arkadaslar lütfen yardım edin bir aydır bir koç erkeğiyle birlikteydim dün ayrıldık ben basagım bu arada ilk zamanlar acayip ilgiliydi sonradan bizim bi paylaşımımız olmadığını ve dolayısıyla sevgili olamayacagımızı söyledi bende ayrılalaım dedim hiç aramadım sormadaım 1 hafta bir yerde karsılastık görmeliydiniz etrafımda dolaştı yüz vermedim bide bana msj atmış neyin tribindesin diye neyse tekar basladık ama yine bitti benden cok hoşlandıgını söylüyordu ne yapmam lazım en son ona cok umursamaz davrandım ne diyorsunuz tekrar dönermiiiii ??????????

arkadaslar lütfen yardım edin bir aydır bir koç erkeğiyle birlikteydim dün ayrıldık ben basagım bu arada ilk zamanlar acayip ilgiliydi sonradan bizim bi paylaşımımız olmadığını ve dolayısıyla sevgili olamayacagımızı söyledi bende ayrılalaım dedim hiç aramadım sormadaım 1 hafta bir yerde karsılastık görmeliydiniz etrafımda dolaştı yüz vermedim bide bana msj atmış neyin tribindesin diye neyse tekar basladık ama yine bitti benden cok hoşlandıgını söylüyordu ne yapmam lazım en son ona cok umursamaz davrandım ne diyorsunuz tekrar dönermiiiii ??????????

canım bende başak burcuyum bi üstteki yorumuma bak lütfen :)) bi koçla asla ve asla mutlu olamazsın hep sen taviz vermek zorunda kalırsın bence bi an önce ayrıl.. Çünkü ben ayrıldım :))
Daha doğrusu terkedildim :))) 2 ay boyunca bir kez kavga etmedik ona o kadar iyi oldum kiii anlatamam.. O bunu kaldıramadı.. Koçlara ulaşılamaz olan hep cazip geliyor bence..
Ona derinden bi aşk duyduğunu sanmıyorum. Sadece hoşlanıyor olabilirsin.. Duygularını iyi ölç.. ve bence bi koç için ömrünü heba etmeye değmez :)) Sana tavsiyem kendine bi BOĞA bul.. Arada inanılmaz uyum olacak ve bana hak vereceksin :)

Arkadaslar bana hatunum diyen beni görünce eli ayagı dolaşan sevgilim telefonda ona hesap sordum diye seni sevmiyorum falan dedi halbuki 1 gün önce sevgilim hayatım diyordu kavga ettikten sonra tabi ben hiç alttan almadım karsılastık gözlerimin içine bakıyo etrafımda geziyor sizce gercekten sevmediği içinmi söyledi yoksa bu koçlar bölemi ??

Arkadaslar bana hatunum diyen beni görünce eli ayagı dolaşan sevgilim telefonda ona hesap sordum diye seni sevmiyorum falan dedi halbuki 1 gün önce sevgilim hayatım diyordu kavga ettikten sonra tabi ben hiç alttan almadım karsılastık gözlerimin içine bakıyo etrafımda geziyor sizce gercekten sevmediği içinmi söyledi yoksa bu koçlar bölemi ??

istediğini alana kadar her konuda böyledir.ters düşmeye gör çıkarlarıyla,her konuda bencildir egoisttir.ilk başlarda ayaklarını yerden keser kendini dünyanın bilmem neyi zannedersin sonra ....o özgür erkektir,bağımsızdır,her çiçekten bal almayı sever çünkü derinlerde yatan kompleksli kişiliğinin tatminsiz ruhunun okşanmaya ihiyacı vardır,her bayana kompliman yapar sempatik görünmeye çalışır.sevmiyorum seni der ve kolayca harcar vefa sadece bir semt adıdır :) çokmu fesatım ne ama doğru ne yapayım :) sen sallama arama kaldırma bir yerlerini emin ol 3 cüden sonra peşine de düşmez anlamazda,anlayışta zeka gerekitirir biraz.pişma falan olmaz yani vefada bekleme.ahada yanlışsam yaz gene bacım :)

X