Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan Koç burcu sevgilisi olanlar buraya

ben nasıl davranacağımı şaşırdım kaldım artık..dün kavga ettik..düne kadar acayip üzerine düşüyordum ..bazen bunalttığımı hissediyordum dün kavga ettik ipleri geriye çektim..ama galiba biraz fazla çekmişim..ben hiç araadım o msj attığında filan cevap yazdım..akşam yatarken hep msj atardı yada arardı bşy yapmadan yatmış uyumuş bend earamadım sabaha kadar..sabah işe giderken msj attı bende cevap yazdım..sonra baktım 12 ye kadar tık yok..ama zor dayanıyorum..sırf halen sinirliyim diye aramak istemiyorum..hani kendimi ağırdan satcam ya...o ise kavga ettiğimizi bileunuttu..yani öyle istiyor hemen unutalım herşeyi kavgayı filan..ama içimde kalıyor bazı şeyler..12 de aradım dayanamadım..toplantıdaymış..ve bana dediği şey ben seni sabah aradım sen bu saate kadar aramadın..ozaman sen arasaydın dedim toplantıdaydım dedi..ya ben inanın nasıl davranacağımı şaşırdım..soğuk davranıyorum olmuyor,içten davranıyorum aşırıya kaçınca bu seferde olmuyor..bazen içimden ona seni çok seviyorum demek geliyor ama demiyorum çünkü biliyorum ki şımarıcak..ya çok zor bir burç bu gerçekten..

2008 yılında yazmışım bu yazıyı..şimdi okuyunca bir tuhaf oldum..üzerinden tam 4 yıl geçmiş..acaba o gün niye kavga etmiştik? neler hissetmiştim...kim bilir nekadar üzgündüm..Şimdi ise aynı kişiyle nişanlıyım..ve Rabbim kısmet ederse 18 mayısta evleniyoruz..Belki zamanın verdiği tecrübe belkide birbirimize olan bağlılık yada alışkanlıklar aslında okadarda zor bir burç olmadıüını gösterdi bana..yada bazı arkadaşlarımızın yazdığı gibi çok da inanmamk gerekir buburç olaylarına...Şuan tek bildiğim onu çok sevdiğim...

Benim de eskisi koç burcuydu çok ama çok kıskanıyordu hoşuma da gitmiyo değildi aslında ama çok abartıyordu, özgürlüğümü kısıtlamaya başlamıştı.Bi süre sonra sürekli kavga ettiğimizi ve artık yapamadığımı söyledim, aslında devam etmek istiyordum tabii..
Geri adım atmadı çok güçlü bi erkekti.Beni o kadar üzmesine rağmen onunlayken başımı döndürmesini bilirdi...

bunlar için 30'unda büyür gibi bi yazı okumuştum, tam zamanında buldum sanırım 30'una 2 hafta var. senelerce başak erkeğinin titizliği ve detaycılığından sonra koç'un sorunların üzerinde durmayan, detaylara takılmayan, tartışmaları uzatmayan tavırları ilaç gibi geldi. bi de bunlar hormonsuz sebze gibi sanki. neyse o yani, öyle maske takayım, farklı davranayım gibi takıntıları yok. içinden geldiği gibi davranması bazen çok güzel, bazen de sinir bozmuyor değil. kartlarını açık oynayan bi burç. hatalar yapıyor ama gözüme soka soka. iyi bi sevgili gibi ama iyi bi koca olmaz sanki, yoruyor çünkü, ciddi anlamda uğraştiran bir burç, dingin değil, enerjisi yoğun.. ben oğlağım, daha dingin ve sakinim. zaten oğlakla başak ve boğa gibi ağır ve oturaklı adamlar daha uyumlu.. bakalım, hayırlısı...

Bence dünyanın en en en zor erkekleri bunlar. İnatçılıkları ve kaprisleri çok meşhur. Hepsi dediğim dedik tipler ama ilişkiye geldiklerinde çok koruyucu saygılı insanlar oluyorlar ve biz de buna dayanamıyoruz.

bu ne enerji ? yetişemiyorum ki hızına .. bi insan hiç mi yorulmaz, hiç mi oturup yayılmak istemez, hep mi kıpır kıpırdır .. paslanmışım ben evde otura otura .. ömrümde ilk defa bu kadar çok yürüyorum.. 3 saat koştuk hatta bugün. bu koç erkeği insanın sıkıcı hayatına renk katıyor valla.. sevdim ben.. iki küçük çocuk gibiyiz, yolun ortasında kucağina alıyor beni, bunlarda elalem ne der ? kaygısı yok gibi, hepsinde mi böyle acaba ? ekşi'den okumuştum ben baya bu koç erkeğini, bi çok yoruma uyuyor bu halleri.. bi insan nasıl hem bu kadar çocuk ruhlu hem de böylesi ağırbaşlı bi adam olabiliyor cidden ilginç..

bu ne enerji ? yetişemiyorum ki hızına .. bi insan hiç mi yorulmaz, hiç mi oturup yayılmak istemez, hep mi kıpır kıpırdır .. paslanmışım ben evde otura otura .. ömrümde ilk defa bu kadar çok yürüyorum.. 3 saat koştuk hatta bugün. bu koç erkeği insanın sıkıcı hayatına renk katıyor valla.. sevdim ben.. iki küçük çocuk gibiyiz, yolun ortasında kucağina alıyor beni, bunlarda elalem ne der ? kaygısı yok gibi, hepsinde mi böyle acaba ? ekşi'den okumuştum ben baya bu koç erkeğini, bi çok yoruma uyuyor bu halleri.. bi insan nasıl hem bu kadar çocuk ruhlu hem de böylesi ağırbaşlı bi adam olabiliyor cidden ilginç..

benimkide koç ben kovayım aynı şeyleri yaşıyoruz inankii bu kadar olur dedim okurken bazı şeyler uyuyor ama şimdilik çok uyumluyuz hiç sorunumuz yok birçok kaprisimi alttan alıyor çok oldun benim sevgilim 36 yaşında benden 10 yaş büyük sanırım bu yüzden beni dengeliyor onun enerjisinede tam anlamıyla karşılık verebiliyorum umarım herşey çok güzel olur :)

bizimki de koç yükseleni de koç tam bi koç yani :KK70: bunlarla birlikteyseniz romantizmi düşünmeyin odunluk had safhada ama seviyorum arkadaş çünkü samimi ve sadakati çok önemli benim için. bir koç erkeği sizi gerçekten seviyorsa at gözlüğü takar sadece sizi görür :KK70: bu arada ben de teraziyim yükselenim de koç ;D bi de emir kipiyle konuşursanız reddedilirsiniz güzellikle yapın herşeyi :KK52:

bizimki de koç yükseleni de koç tam bi koç yani :KK70: bunlarla birlikteyseniz romantizmi düşünmeyin odunluk had safhada ama seviyorum arkadaş çünkü samimi ve sadakati çok önemli benim için. bir koç erkeği sizi gerçekten seviyorsa at gözlüğü takar sadece sizi görür :KK70: bu arada ben de teraziyim yükselenim de koç ;D bi de emir kipiyle konuşursanız reddedilirsiniz güzellikle yapın herşeyi :KK52:

burçlara inanmıyım diyorum ama nası inanmıyım şimdi!:KK53: aynı benim koçu anlatmışssın....
bu kadar koçla birlikte olanların aynı şeyleri yazması ilginç gel de inanma burçlara..

benim başım iki tane koç var biri sevgilim biri babam! siz düşünün artık...annem koç bulma der dururdu üstelik..

benimkilerin özellikleri şöyle; inatçılık,bildiğinin doğruluğuna aşırı bi inanma,odunluk(bu sevgilime ait babam romantik olmayı sever),dalgacılık,özgürlüklerine çok düşkünler kesinlikle emir kipiyle konuşmucaksın ama tatlı dille herşeyi de yaptırabilirsin :21: ve gerçekten sevince tam severler sadıktırlar denir ben de şu ana kadar ikisinden de en ufak bi yalan dolan aldatma görmedim allah göstermesin..

ama her insanın zor yanları vardır..koçlarımızı sevelim besleyelim içimizde büyütelim kocaman yapalım bitaneler sonuçta bizim için :21:

Koç burcu erkeği
Bir Koç Erkeğini daha uzaktan gördüğünüz anda tanıyabilirsiniz. Yaydığı elektrik öylesine güçlüdür ki, patlamak üzere olan bir volkanın uyandırdığı duyguyu uyandırabilir.

Heyecan, macera ve yoğun duygularla dolu bir romantizmin hepsini birden istiyorsanız, Koç Erkeği tam size göre demektir.

Yok, şayet sakin, dingin ve güven uyandıran huzurlu bir aşk istiyorsanız ve karşınıza da bir Koç çıktıysa, topuklarınızın üzerinde tereddüt etmeden 180 derecelik bir dönüş yapın ve arkanıza bile bakmadan uzaklaşın. Hem de vakit kaybetmeden. Sizin tam arzuladığınız gibi güvenli bir aşık olacaktır, ama enerjisiyle başa çıkabileceğinizi hiç sanmıyorum. Zaten kendisi de kendiyle zaman zaman başa çıkamaz. Kaldı ki, sizden böyle bir şey beklemek, olmayacak bir şey.
Ama şayet bir Koç’a aşıksanız onun enerjisiyle başetmek zorundasınız.
O ağır kanlı, heyecansız, sakin bir kadına sabır gösteremez. Hoş gerçi, hiçbir şeye sabrı yoktur. Hatta kendine bile…
Ve aşık olsa bile, size de sabır gösteremeyecektir. Şayet sabır göstermek zorunda kalacak olursa, ki başlangıçta size ayak uydurmak için elinden geleni yapacaktır. Hatta belki de yanıltacak Kadar sakin ve telaşsız davranacaktır. Ve tabii bu sadece sizin yanılgınızdır.
Çok çeşitli ve de birbiriyle alakasız ne kadar çok şeyle ilgilendiğini anladığınız zaman yanıldığınızı da farkedeceksiniz.
ATEŞ PARÇASI

Üstelik bunun için fazla zamana da ihtiyacınız olmayacak. Ve kısa bir süre içinde bir ateş parçasıyla birlikte olduğunuzu anlayacaksınız.

Bu yerinde duramayan, cesur, atak ve coşkulu erkeğin ilgisini sürekli olarak aynı derecede tutmak için büyük bir enerji harcamanız gerekebilir. Zira daha önce de belirttiğim gibi Koçlar ağır kanlı ve mız mız kadınlara katlanamazlar. İlgileri aniden sönebilir. Aniden olmasa bile zaman içinde (kısa bir sürede) aşkı azalacak ve sonunda da kaybolacaktır.

Koç erkeği flört etmekten hoşlanır. Ancak, gerçek bir aşka rastlayana Kadar… Ve gerçekten aşık olduğu zaman onun Kadar sadık zoydakta başka bir burcun erkeğine rastlayamazsınız.
Koç’un idealist tarafı aşık olduğu kadını aldatmasına izin vermeyecektir. Tabii aynı zamanda içinden yükselen duygular da onu durduracaktır. Çünkü, dürüsttür ve hayalindeki aşkı bulduğuna inanmaktadır. Hayalindeki aşkta ise, ne kaçamaklar vardır, ne de seks düşkünlüğü…
Tabii bu hali sadece şimdiki zaman için geçerlidir. Yarın ne olacağını ise kendisi bile bilemez. Şayet aşkını canlı tutmayı başaramazsanız, o da hayalindeki aşkı bulmaya gidebilir.
Zaten bu da onun suçu değildir. Hayallerinin kadını olmadığını ona bildirdiyseniz, o ne yapsın?
O karşısında daima bakımlı, hoş görünümlü, oturup kalkmasından sözlerine Kadar dikkat Eden, zarif bir kadına aşık olabilir. Ve tabii bütün bunlarla birlikte sadece ve sadece kendisiyle ilgilenen.
Mesela onun yanında arkadaşlarınızla dedikodu etmemelisiniz. Ya da annenizden yemek tarifini o yokken almalısınız.
Saçlarınızda bigudiler, yüzünüzde güzellik maskesiyle dolaşmamalı, özel bakımınızı ona görünmeden yapmalısınız.
Onun ideal aşkı, daima hoş görünümlü, romantik duygularını canlı tutmayı başaran bir kadındır.

ÇOK ROMANTİKLER

Şayet romantizmi ihmal edecek olursanız, önce büyük bir düş kırıklığına uğrayacak, sonra da öfkelenecektir, daha sonra da ideal aşkını aramaya gidecektir.
Çünkü Koç erkeği idealist olduğu kadar egoisttir de… Pervasızca balıklama daldığı aşkın içinden aynı pervasızlıkla çıkacaktır. Yoksa, hatalarını düşünmeye başlar. Ve sakın böyle bir şey yapacağını beklemeyin. Hatalarını Kabul etmek yerine ölmeyi tercih edebilir. Ya da içindeki aşkı öldürmeyi…
Aşkının parçalanmaya başladığını anladığı zaman bunu kurtarmak için elinden geleni yapacağını da bilmelisiniz. Fakat, bütün uğraşlarına rağmen toparlayamıyorsa, daha fazla uğraşmayacaktır.
Koç erkeği eşinin hem son derece çekici bir kadın, hem de her türlü işin üstesinden gelebilecek Kadar cesur ve güçlü olmasını ister. Kendine eşit olduğuna inandığı bir kadına aşkı bitmeyecektir.
Tabii bu arada kendi eşiti olmakla birlikte bir adım arkasından da gelmenizi bekleyecektir.

Hem son derece bağımsız, kendi fikirleri olan ve bunları uygulayan bir kadın olmalısınız, hem de onun hoşlandığı her şeyden hoşlanmalısınız. Tabii bu arada o sizin hoşlandığınız her şeyden hoşlanmak zorunda değildir.
Sanırım durumu kavrıyorsunuz. Fakat, onu seçen de sizsiniz.
Zaten böyle olmasını istememiş miydiniz? Şayet gerçek bir kadınsanız bütün bunlar size zor gelmeyecektir. İşte o zaman müthiş bir aşk hikayesinin baş kahramanısınız, demektir.
Koç erkeği ile evlenecek olursanız, evin tek hakiminin o olacağını şimdiden kabullenseniz iyi olur.
Tabii bu arada para işlerini de onun idare edeceğini hesaba katmalısınız.

Bütün bunlarla birlikte parasının hesabını da bilmeyeceğini unutmamalısınız. Hatta yapacağı harcamalar yüzünden ayın sonunu çok zor getirebileceğinizi… Ama merak etmeyin sizi hiçbir koşulda aç bırakmayacaktır.

Belki pek çok kazanacak, fakat geldiği gibi de gidecektir. Ancak, size karşı da cimri olmayacaktır.

Zaten bir Koç bencil olabilir, ama kimse onun için cimri diyemez. Yani yapacağı harcamaların büyük bir bölümünü kendisi için yapacaktır ve kalan parayı da sizin için harcamaktan çekinmeyecektir.

Tabii siz bu kadar büyük endişeler duyup söylenmeye başlayabilirsiniz. Bunu sakın yapmayın. Tabii Koç eşinizin gitmesini istemiyorsanız.

Bir Koç Erkeği etrafta kimse olmadığı zaman sadece sizinle başbaşayken bile dırdır edilmesinden hoşlanmaz.

BEN DE EŞİMDE KOÇ BURCUYUZ...EH BÖYLE OLUNCA DA HER TÜRLÜ BİLGİ MEVCUT TABİ BENDE:)

ZOR UYUM SAĞLAMAK AMA SÜREKLİ ÇOCUK GİBİ İLGİ BEKLİYOR VE BİRAZ FAZLA İLGİ VERSEN SIKILABİLİYOR...ZOR ALLAH YARDIMCIN VE CIM OLSUN:)
BAŞKA KONULARDA DA BİLGİ İSTERSEN YOLLARIM SAĞLIK CİNSELLİK GİBİ MASAÜSTÜ KAYITLI İKİ KOÇ OLUNCA:)YADA DİĞER BURÇLARLA İLİŞKİSİ

BYE SEVGİYLE KAL HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN

kesinlikle çok doğru ya bu kadar olur yani benim sevgilimde koç burcuu çol yoruyo beni egoları çok fazla ve burda anlattığınız gibi karşısındaki kadının çok güçlü olmasını istiyoo yani benim öyle olmamı istiyo çok fazla aramaktan ilgiden ve ısrardan nefret ediyo 3 yıldır birlikteyiz ve bütün kavgalarımız bu yüzden oldu :) daha ne desem bilemedim tıplı buradaki gibi işte artık yoruldumm ve onun istediği gibi biri olmazsam onu kaybedicem :KK43: ama artık böyle olmaması için elimden geleni yapıyorumm yoksa biticek yani kesin :KK43:

benimkide koç kızlar koç erkeğim benim yerim onu ben kaydirigubbakcemile3
kızlar ben tam kankırmızı ikizlerim her türlü ortama ayak uydurabiliyorum,insanlarla iletişimi çok rahat kurabiliyorum.koç ve ikizler burcu biribine okdar iyi uyan ama bir okadarda birbirlerine çok sadık burçlardır .hemen sıkılabiliyoruz yaptığımız şeyden ve başka şeylerle yöneliyoruz e hal böyle olunca aynı şeye aynı andan yöneliyoruz.bazen çok ateşli tartışmalarmız oluyor ama sürekli yeni fikirler bulup o tartışmadan sıkıldığımız için unutup gidiyoruz.o hep kendi istekleri olsun ister inatçıdır onun siyah dediği şey bence beyaz olsa bile o hep siyah kalacaktır ...güzellikle onun beyaz olduğuna karar veririz ve yelkenler suya inerr şakkıdı:asigim: üf fci kıskanç ama bunun burçla alakalı olduğunu sanmıyorumm

bizde ikizler ve korç burcuyuz ben ikizler o ise koç inan çok zor anlaşamak :))

İlişkimiz kendiliğinden spontene ciddiyetsz ve hızlı başladı, ilk sözü ise "benden birşey bekleme, benden ilgi hiç bekleme" oldu. Birlikte zaman geçirmekten mutlu olduğumuz için birlikteydik.Hala bu yüzden birlikteyiz ama önceden mesaj atmasını beklediğim için bile bana kızan adam, şimdi aramadan sormadan edemiyor beni ve sahipleniyor. Ailemi sosyal statümü herşeyimi düşünüyor, önceden arkadaşlarına sadece takılıyoruz diyormuş, itiraf etti, şimdi bu kelimesinden dolayı pişman, beni kötü gösterdiği için. Burcum terazi yükselenim yay. Kaldırılması inanılmaz zor bir adam ve onu kolaylıkla yüksünmeden kaldırıyorum.Hatta ironik şekilde herkesi bezdiren bu özellikleri benim dikkatimi çekiyor, ona olan ilgimi sıcak tutuyor. Çok alıngan sadece "çok yavaş araba kullanıyorsun" dedim diye bir saat boyunca beynimin etini yedi,suratsızlığı cabasıydı, illa onu beğenmeliyim, 1 saat boyunca dinledim alttan aldım sesimi çıkarmadım. Genelde alttan alıyorum ve bundan yüksünmüyorum o sinirini boşaltıyor sözleri bitince, ben başlıyorum ağzımı açmaya ve onun egolarını çok aşırı kırıcı olmadan açıksözlülükle kırıyorum; kusurlarını canını acıtmadan yüzüne vuruyorum.O zaman kendisini bana beğendirme isteği oluşuyor. Çok üstüme gelirse vuruyorum kapıyı çıkıp gidiyorum, elbette arkamdan gelmiyor ama aradan bir hafta geçtikten sonra "beni özlemedinmi dediğimde", "çok özledim" diyerek akın akın bana geliyor ve öncekinden çok daha sıcak oluyor. Yani onu arayıp sormadığım kendi kendine bıraktığım bir haftada yokluğumu hissediyor, erkeklik gururuna yediremediği için söyleyemiyor çnk bu adam özür dilemeyi bilmiyor!hatasını kabul etmiyor.ama ben arayınca çok mutlu oluyor. Neyseki ikimizde kindar değiliz, alttan kalkılamayacak gibi gözüken ve "bitmiştir" denilen durumlarda biraz ara verip yatıştıktan sonra daha sıcak oluyoruz. zamanı daha fazla açmıyorum çünkü bu defa unutur ve başkasına kayar. Ona şefkat gösteriyorum,bunu seviyor. iktidarı ona bırakıyorum, gerekmedikçe elime almıyorum, beni yönlendirmesine izin verdiğim için bana ısınıyor,yanımda huzurlu oluyor. Ona romantik davranıyorum,Mesela her tarafa ufak ufak notlar yazıp gizledim, parfum sıkmak için kapağı açtığında içinde bnm güzel bir sözümün yazılı olduğu bir notum fırlıyor, mutlu oluyor.Onunla ilgileniyorum, beni gören dışarıdan işten güçten anlamaz narin bir hatun diye değerlendirir, ama evine giriyorum, her tarafı o yokken tertemiz yapıyorum, mutfağa girip ona harika yemekler hazırlıyorum. Çok hoşuna gidiyor ona özverili ve ilgili oluşum. Ama arada boşluklar koyuyorum , hep varlığımla onu sıkmıyorum. Mesela dünden beri telefonum kapalı, beni merak etmesini sağlamak için, ama elbet neredeydin sorusuna ihmalkar bir cevap veremem. Hastanedeydim filan diyebilirim yoksa kızar ve uzaklaşır,kendisine oynuyorum sanır. Ha birde beni affedilmicek şekilde kırdığında saatlerce başında dır dır yapmak yerine, gözümden bir damla yaş akıtıyorum,tek bir laf söyleyip sessizliğe gömülüyorum, o zaman koşa koşa arkamdan gelip sarılıyor bana. Masumluğa karşı zaafı var. Ve en önemlisi ona asla emir vermem! Bi isteğim olduğunda iyilikle söylemeliyim. Er yada geç yapıyor. Fakat kafasına bir şey taktığı zaman, anlama ve dinleme huyu yok, ne kadar "hayır yanlış anladın o siyah değil beyaz" desenizde bir kere siyah gördüyse bu fikri değiştirmeniz çok zordur; "yavaş araba kullanıyorsun" örneğinde olduğu gibi, seni eleştirmedim yavaş kullanman hoşuma gidiyor diyorum en az 5 defa, o hala eleştirdiğimi düşünüp savunmaya geçmeye devam ediyor. Dinliyorum susana kadar ardından,konuşup rahatladığında sinirini boşalttığında ben başlıyorum, aç be kulaklaırnı sabit fikirli adam, 33 yaşında olgun adamım deyip duruyorsun ama şu yaşına gelmişsin o insanları dinleme olgunluğuna kovuşamamışsın, kendi kafandan birşeyler uydurma sana 5 defa seviyorum diyorum dinlesene beni! varsayalım hızı seviyorum istersen 3 gün konuş bunu değiştiremezsin, illakı her özelliğin beğenilmeli diye bir şey yok diye bir bağırık attım" o kadar sessizliğimden sonra böyle bir çıkışa apıştı kaldı ve abarttığını anladı mesela. ama ilk anda dinlemeden bağırsaydım, onun siniri yatışmamış olurdu ve tam bi tartışmaya dönüşürdü. Bırakıyorum önce boşaltsın içini.

burçlar .: Koç burcu ve özellikleri
koç burcu erkeğinin ilgisini çekmek
koç burcunda doğan erkeğin bir çocuk gibi meraklı olduğunu bilmelisiniz. Her şeyden önce onun ilgisini çekmelisiniz. Bu tipin ilgisini çekmek için de bir bakıma üstün bir insan olmanız şarttır. Yani sizi her gören beğenmeli ve hayran olmalıdır. Kılığınız, kıyafetiniz, konuşmanız, fikirleriniz, hareketleriniz kusursuz sayılmalıdır. Koç burcunda doğan erkek, âşık olur olmaz her şey değişir. Sizi sevdiği sürece her şeyinizi hoş, her hareketinizi fevkalâde bulur. Hislerinin çok şiddetli olduğu bu devrede de arzularının önüne geçemediği için evlenme teklif eder. Eğer bu erkek henüz otuzuna gelmemişse bu teklif cazip de olsa kabul etmemenizi söyleyeceğiz. çünkü aşkı bir samyeli gibi kavurup geçen bu erkek biraz olgunlaşır olgunlaşmaz sizde kusurlar bulmaya başlayacaktır. Dolayısıyla da kendisine layık olmadığınıza kanaat getirecektir.
âşık olan koç burcu erkeği otuz beşindeyse durum değişebilir; onunla evlenirseniz mutluluğa kavuşabilirsiniz. çünkü o hayattan ne istediğini bilmektedir ve aradığını da bulmuştur. Yalnız masallardaki gibi evlenip murada ereceğinizi de sanmamalısınız. Zira koç burcunda doğan erkek sizi çok sevse bile kusurları çabuk gören, çabuk bıkan, çabuk bezen bir tiptir. Siz bu burçtan bir erkekle evlenecekseniz ömür boyunca onu oyalamak zorunda kalacağınızı da bilin.

Kızlar bakın ne buldum,okuyunca sinirlerim bozuldu sizinle paylaşmak istedim :KK43:

"benim erkek arkadaşım şu an 34 yaşında, ne istediğini biliyordur sanırım artık.."
ve ayrıca bende "koç" burcuyum... Ikimizde aynı burçtanız :KK1:

koç ve oğlak ilişkisi en sağlam ilişki bi o kadarda zor. cennet ve cehennem gibi ee iki keçi bi köprüde karşılaşırsa nolur ortalık ben oğlak sevgilim koç erkeği :KK52: ama koç burcu erkeği evet çok sert evt çok alttan alcaksın sinirlendiğinde asla konuşmucaksın yanında ( kırıp dökmeye çok meyilliler ) ben koç olupta sinirlendiğinde sakin kalabilen kimseyi görmedim. sevgilim kuzenlerim hepsi koç ve hepsi böyle. gelde inanma burçlara. ama mert ve açık sözlüler bide erkeklerde zor bişey ama sevince sadık olduklarını düşünüyorum..:KK9:

Güzel idare ettim gerçekten, ve ilişki ilgimle şefkatimle alttan almalarımla öyle bir konuma geldi ki ağzım açık kaldı. Sürekli hediyelere boğulmak,tatiller,daha önce bir mesaj atmayı çok görürken şimdi tüm zamanını bana vermesi, ailesinden ve yakın arkadaşlarıyla filan tanıştırdı ki arkadaşları beni hemen içlerine aldı sebebide beni sevmeleri değil, onun gibi mutsuz bir adamı mutlu edebilmem. En güzeli de gözlerimin içine gülümseyerek bakıyor. Ama tıkanıyorum,o kadar zahmet ediyorum ki bir şeyler bulup mızmızlanabiliyorum, arıza verip dırdır yapıp herşeyi yıkıyorum. Bu kadar ince düşünceli tavırdan sonra doğum günümde özel birşey yapar sandım, yapmadı, doğum gününse ne farkederki ben içimden geldiğinde zaten sana ilgi gösteriyorum, canımın ilgi göstermek istemediği zaman niye ilgi göstermedin diye sormamalısın dedi. Biraz mızmızlığın ucunu fazla kaçırdım. Aşık olmak istemiyor, yeni boşandı hiç bir güçde onu tekrar evlilik mertebesine sokamaz. heran radikal karar verip aşık olduğunu anladığında, bunu frenleyecek ve aniden unutmaya başlayacak bir adam gibi duruyor, yani bir kere kaybedersem bir daha kazanamam gibi? ama emin değilim fakat korkuyorum :KK43: çünkü ona baya çekildim bu yüzden eskisi gibi kolay kontrol edemiyorum.Şu sıralar biraz rahat bırakayım diyorum... Belki düzelir :KK43: çünkü mızmızlık kotamı doldurdum gibi dün akşam küs değildik ama ilke defa sarılmadan uyudu bana,içinden gelmedi.

kızlar sevgilisi yada eşi,nişanlısı sözlüsü koç burcu olan var mı?ya varsa ona karşı nasıl davrandığınızı bilmek istiyorum..çok inatçılar biliyorsunuz..ben ona nasıl davranacağımı şaşırdım..çok ilgi gösteriyorum olmuyor,bus efer soğuk davranıyorum yine olmuyor,birşey için çok ısrar ediyorum yapmıyor,ısrar etmeyince kendiliğinden yapıyor,emrivakiyi sevmiyor kısaca ya ben nasıl davranacağımı şaşırdım artık sizler nasıl davranıyorsunuz,nasıl davransam daha iyi bir ilişki olur sizce ?a.s.
Merhaba ben çok zor durumdayım ve sizlerden yardım almam gerekiyor.Ben yay burcu kadiniyim ve uğruna her gün ölüp ölüp dirildigim kişi de KOÇ burcu..Çoğu kez konuştuk onunla ama hep bi tartışma vardı aramızda çoğu kez inadı tutuyodu ve ben onca yaptığı şeye rağmen onun kalbini korkardim o ise kalbimi kırmak için yer arıyordu.Onunla tartismalarimiz bile çok özel benim için.Onu o kadar seviyordum ki gizleyemedim ona olan sevgimi ve bagliligimi.Çok sert karsilamadi hatta ben sana hiç dokunmamisken sen beni nasıl bu kadar sevdin ben sevilecek insan miyim falan dedi.Ama sevip srvmedigine dair çok kesin bir şey demedi.En son konuşmamızda bana öyle bir şey dedi ki kalbimi paramparça etti.Yani lafı seni takmıyorum demeye getirdi..Ben ne yapacağını bilmiyorum onunla ilgili çok şey bildiğimi düşünürken davranışlarıyla hiçbir şey bilmediğimi düşünüyorum.Kesinlikle bi ani diğerine tutmuyor.Ne yapacağımı bilmiyorum nasıl kendime dondurebilirim onu nasıl pişman olur söylediklerine?Acaba umursamaz davranirsam geri döner mi değerini anlar mi ?Çünkü gerçekten cook seviyorum onu.Bugün İnşaAllah Rabbimin izniyle onu görme ihtimalim var en son söylediği şeyden sonra bu ilk.Lütfen konula ilgili ne yapmam konusunda bana yardım edebilecek bi arkadaşım varsa yardımcı olsun.Ne yapacağımı bilmiyorum.Tek bildiğim şey onu çok seviyorum.Simdiden Allah hepinizden razı olsun.

ablacigim benim esim koc .ondan beklenti duyarsan havani alirsin .sana taktik veriyorum .onu önemseme ve deger verdigini belli etme,sessiz ol ,muhabbete girme,kisa cevaplar ver .salak bak nasil pesinden kosuyor,hep zeki olacaksin ,zaaflarini gösterme .ama bunlari seviyorsan yap,yoksa kendini bosa yorup psikolojini bozarsin.benim hayatim birsürü koc insani dolu,tecrübelerime güven .

ablacigim benim esim koc .ondan beklenti duyarsan havani alirsin .sana taktik veriyorum .onu önemseme ve deger verdigini belli etme,sessiz ol ,muhabbete girme,kisa cevaplar ver .salak bak nasil pesinden kosuyor,hep zeki olacaksin ,zaaflarini gösterme .ama bunlari seviyorsan yap,yoksa kendini bosa yorup psikolojini bozarsin.benim hayatim birsürü koc insani dolu,tecrübelerime güven .

Çok sağol abla soylediklerin için zaten artık öyle yapmaya çalışıyorum.Peki sence bu eğer sevmeseydi ugrasirmiydi.Yani sevmediğini söyler mi hemen

X