Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan Koç Burcu Kadınlarının Yıldıznamesi :)

boşverin böyle saçmalıkları yıldıznameymiş falmış boşgeçin bunları. hayatınızı zehiretmeyin kendinize herşeyi allah bilir yok şu yaşta ölürmüşte bu yaşta ölürmüş. ne kul bilir nede fal ve yıdızname denen safsatalar sadece allah bilir. böyle şeylern etkisinde kalıp ürkmeye korkmaya gerek yok. huzurunuzu bozmayın. allah hepinize uzun sağlıklı bir ömür versin. sevgiler .

katılıyorum yukardaki yoruma ve sinirinizi bozmayın diyorum......bu yıldıznameye bakılırsa çevrede olan bütün olaylardan koçlar sorumlu....pehhh gülerim

kardeslerimle cok iyi gecinirim ama en iyi uyumsagladigi es beyaz yuzlu sarisin demis ya ay bu benim kocam yaww.Saka bir yana cogu ayni karin agrilari bile tutuyo.TÖVBE TÖVBEEEE

çoçuk konusu çok saçma çillerim yok göğüsümde benim var burmunda çok güzel maşallahı var.
nazar konusuna da katılıyorum

yazılanlar ilginç bazıları uyuyor ama ben 25 yaşındayım ne olucak şimdi:S

koc burcunu sevmeyen biri yazmis olsa gerek felaket habercisi..

Üstteki yoruma aynen katılıorum..
Bune böyle yaa içim bayıldı okurken..
Babaları küçük yaşta ölür evlatları hayırsızdır kardeşleriyle anlaşamazlar paralarını yerler arkalarından konuşrlar falan ooooo işimiz iş he..
Saçmalık..

:) çicek izim var sarışınım haaa bide gece yatarken ışık açık olcak ama yalnızken diil herzaman

Bazıları uyuyor bana yaw..Beyaz tenliyim, saçlarım sarı,burnum da güzel, sağ elimin serçe parmağında bir ben im var, kuvvetliyimdir, eşim çok hayırlı ve beyaz tenli, çok azimliyimdir, başladığım işi asla yarım bırakmam, iyilik ederim ve mutlaka bir zarar görürüm, uğurlu günüm salı, evet doğru eşimle bir salı günü tanıştım ve kızım da bir salı günü doğdu...Gümüş takıları da çok severim..Ama ablam var ve aksine çok iyi anlaşırım...:eek:lmaz:

Son düzenleme:
gogustekı ben

cocucjklukta babalrınn olmesı tutyor ve bıkac ozelk daha tabıkii

arkadaşlar bu çok saçma ben koç burcuyum ve bildiğim kadarıyla kafa koç burcunu simgeler, ve genelde sağlık sorunları başla ilgilidir. bu tamamen düzmece birinin yazdığı birşey. yıldızname bakılırken gelecekten birşey söylemez olmuş şeyleri söylerler. ben hocaya baktırmıştım ve bana böyle tuhaf tuhaf şeyler söylememişti, gelecek hakkındada birşey söylememişti, inanmayın böyle şeylere zaten koç burcuyla falan bir alakası yok. ben harbi koç burcuyum ama sarışın değilim, dişlerim seyrek değil v.s

ahanda şaşırıp kaldım yemin ediyorum :KK70:daha ne diyeyim göğsümdeki ben şanslı günlerim çok enteresan .........

göğsümdeki ben sarışınım yüzümde çok belirsiz çilim var daha sayayım mı ? Tek başıma evde kalınca bütün odaların lambalarını yakarım yoksa kalpten giderim onu bile bildi be :)

nan ten rengı benler ızler aynı ama sacım sarı deıl ve nefret edeırım sarışın olmaktan :roflol:
gerısı aynı ben ne dıyım ama ablamları daha cok sevyom abımlerı daha az ne dıyım cok uyyo bana :1closedeyes:

cocuklugunda babalrı olur gogsunde ben olur korkma vs falan bıkac tane tuttu ama tıp olark tarfı kendıme benzetemedım:KK43: böcumm

Son düzenleme:
X