Gebeliğe Hazırlık Klomenden kaç gün sonra adet olunur?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba! Bende Klomen kullandım bu ay adet olmayı beklemeden test yapsam belli olurmu sizce
Belli olur canım iğne kullandın mı yoksa sadece klomen mi kullandın eğer iğneden vurmuşsan iğnenin etkisi 13 yada 14 ünci gün tamamen siliniyor diyorlar

Belli olur canım iğne kullandın mı yoksa sadece klomen mi kullandın eğer iğneden vurmuşsan iğnenin etkisi 13 yada 14 ünci gün tamamen siliniyor diyorlar
Merhaba! Ben 21 eylülde adet oldum doktorum adetin 4 düncü günü klomene başlattı günde 2 adet içtim bitince gel dedi gittim yumurtaların çatlamış gayet güzel dedi önümüzdeki 10 gün ilişkiye girmemi söledi fakat bana öyle kaç adet yumurta var falan bişi demedi bende buralardan okuyarak öğrendim aceba gebelik olmuşumdur bilemiyorum ekstra olarak vücudumda kasıklarımda çok ağrı şişlik oluştu batma gibi yan etkisi mi bilemiyorum bu konuda Bilgi sahibi değilim ilk defa kullandım merakla bekliyorum şimdi test yapsam daha çakmaz heralde dimi

Merhaba! Ben 21 eylülde adet oldum doktorum adetin 4 düncü günü klomene başlattı günde 2 adet içtim bitince gel dedi gittim yumurtaların çatlamış gayet güzel dedi önümüzdeki 10 gün ilişkiye girmemi söledi fakat bana öyle kaç adet yumurta var falan bişi demedi bende buralardan okuyarak öğrendim aceba gebelik olmuşumdur bilemiyorum ekstra olarak vücudumda kasıklarımda çok ağrı şişlik oluştu batma gibi yan etkisi mi bilemiyorum bu konuda Bilgi sahibi değilim ilk defa kullandım merakla bekliyorum şimdi test yapsam daha çakmaz heralde dimi
Biraz daha bekle canım erken yapıp negatif çıkarsa moralin bozulmasın ☺️

Bu arada yumurtan çok mu çabuk çatlamış canım ilaç biter bitmez mi çatlamış benimde doktor ilaç bitiminden iki üç gün sonra çağırıp iğne vurmuştu da ondan

Olabilir canım demek ki çabuk gelişmiş inşallah olumlu sonucu alırsın ☺
Teşekkür ederim☺️ Bişi sorcam peki doktor neden yumurta sayısı filan demedi hiç bişi demedi bende burda araştırırken herkesin yumurta sayısı ve büyümesini falan yazmışlar bana hiç bişi demedi

Teşekkür ederim☺️ Bişi sorcam peki doktor neden yumurta sayısı filan demedi hiç bişi demedi bende burda araştırırken herkesin yumurta sayısı ve büyümesini falan yazmışlar bana hiç bişi demedi
Özele mi gittin yoksa devlete mi canım normalde özel hastaneler ilgileniyor çünkü devlet pek öyle demiyor

kendin sorsaydın söylerlerdi canım benimde özelde doktor hiç demedi sadece yumurtan çatlama boyutuna gelmiş iğne vuralım dedi o kadardı o anki heyecanla bende hiç sormayı akıl edememiştim ☺☺
Aynen benimde aklıma gelmedi gerçi bilmiyodumda:) sizde beklemedesiniz dimi şuan

Evet canım ama klomen kullanmadım bu ay geçen ay kullandım ama tutmadı malesef
Peki bu ay ozaman ilaçsız bekliyorsun dimi bende çok heyecanla ve merakla bekliyorum bakalım aslında test yapmak istiyorum ama erken olır diye yapmıyorum yada yapsammı reglime bi hafta var beklemek gerekir dimi.. birde doktorum dediki regli olsanda olmasanda mutlaka gel dedi 21 rinde regli tarihim bakalım netice ne olacak

Evet canım ama klomen kullanmadım bu ay geçen ay kullandım ama tutmadı malesef

Klomene baslamadan once hsg cekildiniz mi ben cekilmedim merak ediyorum. Esimde henuz test yaptirmadi 5. Ayimiz ama klomene ben 4. Ayda basladim 4 te olmadi bu ayda umudum yok

Klomene baslamadan once hsg cekildiniz mi ben cekilmedim merak ediyorum. Esimde henuz test yaptirmadi 5. Ayimiz ama klomene ben 4. Ayda basladim 4 te olmadi bu ayda umudum yok
Yok canım çekilmedim ailem izin vermiyor 13 aylık evliyim biraz daha bekle diyo gerek yok diyorlar böyle giderse onlardan gizli çekcem

X