Kızlık zarı konusu

Yavrucum hiçbir şey olmadı merak etme. Kan da psikolojiktir emin ol. Sivilce vardır kanamıştır yani kızlık zarının şu olaylarla bozulması asla mümkün olamaz.
Çok teşekkür ederim icimi rahatlattınız. Hem baskı hem kan olunca bocaladım ben ne yaşadığımı unuttum resmen.

Yok dümdüz iç çamaşırıydı. Daha önce böyle bir deneyimim olmadığı için girme hissini falan bilmiyorum. Bu yaşadığım durumu tam anlamıyla tanımlayamıyorum.
Emin ol hissedilmicek bir şey değil kocaman bir şey girse ordan acın olurdu 😃 öyle sinek ısırığı gibi bir şey değil ilk ilişki hissetmemek mümkün değil

Emin ol hissedilmicek bir şey değil kocaman bir şey girse ordan acın olurdu 😃 öyle sinek ısırığı gibi bir şey değil ilk ilişki hissetmemek mümkün değil
Forumlarda o kadar çok yazmışlar ki girdiginde hiçbir şey hissetmedim farkında bile değildim falan ben de öyle olduysa diye düşündüm saçma sapan . Teşekkür ederim size çok vakit ayırdığınız için

Forumlarda o kadar çok yazmışlar ki girdiginde hiçbir şey hissetmedim farkında bile değildim falan ben de öyle olduysa diye düşündüm saçma sapan . Teşekkür ederim size çok vakit ayırdığınız için
Onların çoğunu erkekler yazıyor, takma.

Merhaba arkadaşlar, benim net bir sorum var. Külot üzerinden sert okşama ve sürtünme ile kizlik zari bozulur mu? Bir de 1 damla kan görmüştüm için çamaşırımda. Ama acı falan hissetmedim. Sizden ne kadar kan gelmişti ilk ilişkinizde acı hissetmiş miydiniz?
İlk ilişki de kadının canı acır ama okşama ve sürtünme ile kızlık zarı bozulmaz , bozulduğu zaman da dolu dolu kan gelmez lekeler şeklinde kan gelir kimi kadında ilişki de değil doğum da bile bozulabilir kızlık zarı dediğimiz aslında bir damar çatlaması o yüzden farklılık gösteririr,sen kendini kastıysan muhtemelen ondan da olabilir

Tahriş ettiğiniz için kan akmış olabilir bir deri parçası sonuçta vajina da. Tırnak yırtmış olabilir ama öyle iç çamasır üstünden yırtılır bir durum olduğunu sanmam
Teşekkür ederim. İlişki yaşadınız mı bilmiyorum ama ilk ilişkinizde ne kadar kan gelmişti , canınız acımış mıydı?

X