Kızlar sizce tutarmı acil

İç çamaşırıma çizgi şeklinde kahverengi leke gelmiş ama peçeteyle sildiğimde temiz. Bu yerleşme kanaması ne zaman oluyor regle 5 gün var

Merhaba, benim de benzer şekilde, akıntı formunda bir kez kahverengi, bir kez de pembe leke oldu. 1 Kez diyorum çünkü çok az miktarda, ancak lavaboda tuvalet kağıdında fark edilebilecek kadar, tek seferlikti. SAT 13 Nisan'dı. Bahsettiğim lekelerin ilki 1 Mayıs, ikincisi 2 Mayıs'ta oldu. 1 Mayıs itibariyle de hala kasıklarımda, belimde regl olacakmışım gibi ağrı var ve yorgun halsiz hissediyorum, fakat BAT 12-13 Mayıs. Tüm bunların yanında, çocuk beklentimiz olmadığı için bununla ilgili bir çaba sarf etmedik. İnternetten araştırdığımda yerleşme kanaması - implantasyon kanaması olabileceğini gördüm. Yumurtlama dönemi gecikmiş olup bu belirtileri yaşamış olabilir miyim? Ya da gebelik var ise bu belirtileri bu kadar erken yaşayanlar var mı? Eğer implantasyon ise kan testinde en erken ne zaman çıkar?

İç çamaşırıma çizgi şeklinde kahverengi leke gelmiş ama peçeteyle sildiğimde temiz. Bu yerleşme kanaması ne zaman oluyor regle 5 gün var
Bende aynısını yaşadım 8 gün vardı regle test yaptım negatifti şimdi 5 gün kaldı bekliyorum bakalım

Aynen çıkarsa sürpriz olsun daha güzel olur🌸 Benim dün beta 2 çıktı 5 gün kala ümidim kırıldı mesela yükselir mi buradan bilmem
Benimde 3 gün kala 1,20 çıkmıştı Şuan 1 gün geçti reglim. Sanki yumurttalıklarım ağrıyor resmen öyle hissediyorum 😣

X