kızlar midem yanıyo

damlaxsx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2007
11
0
36
30 hafta olduk kızlar ama artık sıkıntılarımız çoğaldı bende sizler gibi korkuyorum ama KURANDA doğumu kolaylaştıran seçilmiş sureler war hepinizle paylaşıcam.

mrb damlaş canım benim de aynen özelliklede sabahları dayanılacak gibii değil ya dün doktora gitti söyledim galvison diye bir şurup verdi ama ben şurup içemiyorum bilmiyorum ne olacak

yediklerinize dikkat edin az az ama sık yiyin mide genellikle boş kalınca yanıyor. gavisconun çiğneme tableti var doktorunuza danışarak şurup içemiyorsanız onu kullanın. sevgiler...

saol cnm ben o baslığı acalı bayaa olmuştu şimdi çok şükür mide yanmam yok ama tavsiyen için teşekkür ederim a.s.

canım çok yanıyor doktorum çok fazla kullanma dedi galvisonu ama bilmiyorum dayanılır gibi değil sanki sürekli birşeyler iyiyorum bu seferde kilolor alıp gidiyor

canım bende cok sikayetciydim ve doktorum gaviskon surup verdi her yandığında içtim ve anında kesti o olmasaydı nasıl gecirirdim bilmiyorumm

Ben De çok Içiyorum Günse 1 şişeyi Içiyorum Neredeyse...doktorum Içebilirsin Dedi Ama Sizin Doktorlariniz Ne ölçüde Verdi Yani Bi ölçüsü Var Mi Ki?korktum şimdi..

canım banada vermemisti yandıkca iç demisti içtim bisey olmadı içebiliyosun yani

canım banada vermemisti yandıkca iç demisti içtim bisey olmadı içebiliyosun yani

çok sağol canım berbat bişey ya..günde nerdeyse 1 şişe içiyorum..ama Allah a şükür ki bu şurup varmış değilse ne yapardık biz..

ya oğluşun çok tatlı Allah nazarlardan saklasın onu..:nazar::nazar:

21 haftalık gebeyim inanılmaz bir mide yanması var aranızda olan varmı

valla normalde benim ve eşimin midesi yandığında hemen süt ısıtıp içiyoruz hemen geçiyo bir dene zaten süt içmen gerekiyordur bu dönemde hem iyi olur.geçince haber et olurmu.

kızalr doktora gidin gavıscon diye şurup var çok iyi geliyor..aynı ilacın tabletleri de var..ve bebeğe hiçbir zararı yok..ben sürekli kullanıyorum.geçmiş olsun..Allah sabır versin

X