Kızlar hamile olma ihtimalim?

tatlis96

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2022
24
-10
28
Kızlar 9 aylık evliyim. Son 1 buçuk aydır çocuk düşünüyoruz ve korunmadan ilişkiye giriyoruz. Normalde 1 hafta önce regl olmam lazım ama olmadım, ama genelde de geç olan biriyim. Ama bu ay kasıklarımda çok ağrı var sırtıma doğru ayaklarıma kramp gidiyor ve ara ara miğde bulantım oluyor ( kusmayacak şekilde ) sizce var mıdır 🥹🍯

Kızlar 9 aylık evliyim. Son 1 buçuk aydır çocuk düşünüyoruz ve korunmadan ilişkiye giriyoruz. Normalde 1 hafta önce regl olmam lazım ama olmadım, ama genelde de geç olan biriyim. Ama bu ay kasıklarımda çok ağrı var sırtıma doğru ayaklarıma kramp gidiyor ve ara ara miğde bulantım oluyor ( kusmayacak şekilde ) sizce var mıdır 🥹🍯
Test?

Dün akşam kaset test yaptım tek çizgiydi sabah bi baktım 2. Çizgi belirmiş silik şekilde
Atabilir misiniz . Kuruma çizgisi gri ve gölge gibi oluyor pembe gibi olan pozitif. Tabi markası da önemli .
Burada bir kaç arkadaş pozitif gördü ama test yanıltmış

Dün akşam kaset test yaptım tek çizgiydi sabah bi baktım 2. Çizgi belirmiş silik şekilde
Testin kullanım talimatında şu dakika sonrası geçersizdir diye yazar. İlk 5 dakika sonrasını ciddiye almayın. Şüpheye düştüyseniz testi sabahki ilk idrar ile tekrarlayın🌸

Arkadaşlar merhaba bir konu danışacaktım 13 Nisanda Adetim başlamıştı ve 18 Nisanda bitmişti fakat tam olarak bitmemişti böyle hafif kahverengi şeklinde lekelenme tarzı geliyordu. 19 Nisanda bir birlikteliğim oldu ilkini korunarak yaptık ikincisinde prezervatif olmadan yaptık ama içe boşalma tarzı bir olay olmadı geri çekilme şeklinde oldu .

İlişki bittikten sonra tuvalete gittiğimde kan geldiğini gördüm bende adetten dolayı kalan kanın geldiğini düşündüm bu arada flo uygulamasını kullanıyorum adet takibi için ve onda hamile kalma olasılığınız düşük yazıyordu yani yumurtalama dönemine bakarak ilişkiye girdim.

Korunmasız olan ilişkide boşalma olmadı dediğim gibi ama araştırınca boşalma öncesi gelen zevk sıvısında sperm olabildiğini okudum bunu okuyunca 24 saat geçmeden ella içtim. 20 nisanda ella içmiş oldum yani. İlişkiden şuan 11 gün geçti ve en az 2 hafta test için beklenmesi gerektiği yazıyor internette bu arada gelecek ay reglim 18 Mayıs gösteriyor ama ella yüzünden gecikebilir sanırım.

Sormak istediğim şu hamile kalma konusunda endişelenmeli miyim ve test yapmak için illa regl gecikmesi beklemem gerekiyor mu yoksa ilişkiden 14 gün sonra test yapmalı mıyım.

Cevaplarsanız çok mutlu olurum teşekkürler.

X